صفحه 51 از 165 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي خروج موقت

با سلام من الان در مرحله گذاشتن وثیقم سوال داشتم اونم اینکه
    1-ایا هنگام دریافت فرم ضمانت نامه بانکی برای معرفی به بانک اون برگه( اشتغال به تحصیل و درخواست سفر زیارتی ) را میگرن یا نه با هم اخذ (ضمان نامه و اشتغال به تحصیل را)میکنند؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور برای تقاضای ویزا-سربازی و پذیرش آمریکا و سوالات مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    سلام

شرایط شما واقعا بد شانسی هست!! اما تا جایی که من می دونم و دیدم و پرسیدم و می تونم بگم مطمئنم شما مجبورید همین الان تقاضای ترخیص کنید و راهی نداره که هم خدمت کنی هم کارای ویزای آمریکا رو پیش ببری.یعنی باقی خدمتت می مونه بعد درست.امیدوارم که اشتباه کنم و اینجور نباشه.

بازم برو نظام وظیفه و حضوری با رئیسشون مشکلتو طرح کن شاید راهی پیش پات بگذاره.راه دیگه هم که من می تونم پیشنهاد بدم دیفر کردن پذیرشته که توصیه نمی کنم.
    رئيسشون منظورتون شخص خاصيه؟ ديفر رو هم استاده از شانس من قبول نميكنه!!! ميگه قرارداد دارم، اگه دير بيام پوله ميپره!
    برفراز آبهاي شادمان درياي ژرف،
    انديشه هامان همانگونه نامحدود،
    و دلهامان همانگونه آزاد

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور برای تقاضای ویزا-سربازی و پذیرش آمریکا و سوالات مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط immet نمایش پست ها
    رئيسشون منظورتون شخص خاصيه؟ ديفر رو هم استاده از شانس من قبول نميكنه!!! ميگه قرارداد دارم، اگه دير بيام پوله ميپره!
    بچه ها بهش می گن سردار.ولی اسمشو نمیدونم چیه.اما حتما یه نفر رئیس کلشون هست در زمینه خروج از کشور دیگه.باید بری اونجا بپرسی کیه.
    I am not in this site anymore.Alireza

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-composite نمایش پست ها
    بچه ها بهش می گن سردار.ولی اسمشو نمیدونم چیه.اما حتما یه نفر رئیس کلشون هست در زمینه خروج از کشور دیگه.باید بری اونجا بپرسی کیه.
    يه حلوائي نامي هست اونجا برا معافيت مشمولين كه فك كنم بايد برم روي مخ اون. البته اگه اشتباه نكنم ستوان هست، نه سردار. حالا يه سوال خارج از تاپيك. چرا گفتي ديفر رو توصيه نميكنم؟ پيشاپيش از مديران محترم عذرخواهي مي كنم.
    برفراز آبهاي شادمان درياي ژرف،
    انديشه هامان همانگونه نامحدود،
    و دلهامان همانگونه آزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

سلام
    من دانشچوي ليسانس هستم.تا آخر تابستان درسم تمام میشه .از دانشگاه خوبی تو آمربکا هم دارم پذیرش میگیرم
    ولی نمی میشه در حین تحصيل اجازه خروج گرفت يا نه؟
    در ضمن پاسپورت هم دارم.

Junior Member

خواهش می کنم کمکم کنید! من تازه با این سایت اشنا شدم!
    من دانشجوی سال 3 هستم!
    می خواهم به همراه خانوادم که قسد سفر 1هفته ای به دبی را برای گرفتن ویزای آمریکا دارند بروم تا در زمان افامت خانوادم در دبی منم همراهشان باشم و تفریحی کرده باشم و برگردم! سربازی هم نرفتم! تو سایت بعد از کلی سرچ کردن چیزایی گیرم اومد اما کاملا متوجه نشدم! خواهش می کنم راهنمایی کنید چکار کنم؟! در دانشگاه باید چه بگویم تا نامه برای نظام وظیفه صادر کنند برایگرفتن گذرنامه؟ ! پیشاپیش ممنون از همه دوستان!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirs2k نمایش پست ها
    با سلام من الان در مرحله گذاشتن وثیقم سوال داشتم اونم اینکه
    1-ایا هنگام دریافت فرم ضمانت نامه بانکی برای معرفی به بانک اون برگه( اشتغال به تحصیل و درخواست سفر زیارتی ) را میگرن یا نه با هم اخذ (ضمان نامه و اشتغال به تحصیل را)میکنند؟
    والا من که درست متوجه سوالتون نشدم!
    اما شما در اولین مرحله به برگه درخواست سفر نیاز دارید که ببرید دانشگاه و از اونجا به شما برگه ای میدن که شماره معافیت تحصیلتون توشه، بعدا بقیه ماجرا.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esivoltaj نمایش پست ها
    سلام
    من دانشچوي ليسانس هستم.تا آخر تابستان درسم تمام میشه .از دانشگاه خوبی تو آمربکا هم دارم پذیرش میگیرم
    ولی نمی میشه در حین تحصيل اجازه خروج گرفت يا نه؟
    در ضمن پاسپورت هم دارم.
    اجازه خروج به چه بهانه ای؟ هم زیارتی میشه و هم علمی که باید مورد تایید دانشگاه باشه.

Junior Member

من دانشجوی سال 3 هستم!
    می خواهم به همراه خانوادم که قسد سفر 1هفته ای به دبی را برای گرفتن ویزای آمریکا دارند بروم تا در زمان افامت خانوادم در دبی منم همراهشان باشم و تفریحی کرده باشم و برگردم! سربازی هم نرفتم! تو سایت بعد از کلی سرچ کردن چیزایی گیرم اومد اما کاملا متوجه نشدم! خواهش می کنم راهنمایی کنید چکار کنم؟! در دانشگاه باید چه بگویم تا نامه برای نظام وظیفه صادر کنند برایگرفتن گذرنامه؟ ! پیشاپیش ممنون از همه دوستان!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط gonzaless نمایش پست ها
    من دانشجوی سال 3 هستم!
    این سوال قبلاً هم پاسخ داده شده.
    شما الان که قطعی پذیرش ندارین که! (چون فارغ التحصیل نشدین پذیرشتون مشروطه) مگر اینکه به بهانه شرکت ذر امتحانی چیزی بخواید برید مثلاً Gmath، در این مورد هم از دانشگاهتون بپرسید ، چون به دانشجو های لیسانس معمولاً سخت میگیرن. ازشون بپرسید چه مدرکی ازتون میخوان تا نامه بدن؟ اینطوری غیر مستقیم متوجه میشید که اصلاً اجازه بهتون میدن یا نه. من باشم مستقیم نمی پرسم.
    ویرایش توسط ali-composite : June 17th, 2010 در ساعت 12:45 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)