صفحه 52 از 165 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گذرنامه در حين تحصيل براي خروج موقت

سلام به همه ی اساتید محترم
    اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید یک دنیا ممنونتون میشم ، ایشالا هرچی بخواهین خدا اجرتون بده
    من دانشجوی سال دوم کارشناسی دانشگاه ملی هستم ، میخواستم مردادماه یک سفر به ترکیه داشته باشم مثل اینکه الان به جز ۳کشور زیارتی دیگه اجازه خروج به جاهای دیگه رو نمیدن.

خواهشی ازتون دارم یه راه جولوم بذارین که بتونم به این سفر برم .
    تا جایی که از سایت متوجه شدم به عنوان دادن امتحان علمی یا همچین چیزایی میشه اجازه نظام وظیفه رو گرفت ، میشه راهنماییم کنین ؟ یا راه دیگه ای هست ؟

در ضمن برای وثیقه فکر نکنم مشکلی داشته باشم، یکی از آشناها نزدیکم رییس بانک ملی هست
    برای گرفتن هر جور نامه ای که دانشگاه قانونا بتونه بده مشکلی ندارم ، بازم اونجا آشنای خوبی دارم که کاری بتونه انجام میده .

فقط یه راه جولوم بذارین ، هرچی بود (این سفر برام حیاتیه)

پیشاپیش هزار بار از لطفتون ممنونم

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanuser نمایش پست ها
    سلام به همه ی اساتید محترم
    اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید یک دنیا ممنونتون میشم ، ایشالا هرچی بخواهین خدا اجرتون بده
    من دانشجوی سال دوم کارشناسی دانشگاه ملی هستم ، میخواستم مردادماه یک سفر به ترکیه داشته باشم مثل اینکه الان به جز ۳کشور زیارتی دیگه اجازه خروج به جاهای دیگه رو نمیدن.

خواهشی ازتون دارم یه راه جولوم بذارین که بتونم به این سفر برم .
    تا جایی که از سایت متوجه شدم به عنوان دادن امتحان علمی یا همچین چیزایی میشه اجازه نظام وظیفه رو گرفت ، میشه راهنماییم کنین ؟ یا راه دیگه ای هست ؟

در ضمن برای وثیقه فکر نکنم مشکلی داشته باشم، یکی از آشناها نزدیکم رییس بانک ملی هست
    برای گرفتن هر جور نامه ای که دانشگاه قانونا بتونه بده مشکلی ندارم ، بازم اونجا آشنای خوبی دارم که کاری بتونه انجام میده .

فقط یه راه جولوم بذارین ، هرچی بود (این سفر برام حیاتیه)

پیشاپیش هزار بار از لطفتون ممنونم
    والا راحت ترین راهش اینه که به علت شرکت در امتحان بری، مثل امتحان Gmat کافیه دانشگاه نامه بزنن که ایشون به دلیل شرکت در این امتحان میخوان خارج بشن از تاریخ !!!! تا تاریخ !!!!!
    ناگفته نماند که من در نظام وظیفه کسی رو دیدم که از دانشگاه نامه براش زده بودن به دلیل دید و بازدید!!!! و مقصد هم سوئیس بود. اما بعیید میدونم چنین نامه ای به شما بدن.
    راستی Gmat در ایران برگزار نمیشه و کاملاً منطقیه که بخواین خارج بشین براش.
    موفق باشید.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member

سیستم نامه های اشتغال به تحصیل برای دانشگاه ما همون سیستم اینترنتی گلستانه ،
    هرچی نامه بخواهیم اینترنتی درخواست میدیم بعد میریم بلافاصله میگیریم . هیچ کسی هم نمیگه برای کجا و چی میخوای ، چشم بسته مهر و امضاش میکنن .
    حالا میخوام بدونم همین نامه رو اگه بدم نظام وظیفه ، و داخل نامه نوشته شده باشه برای مثلا امتحان Gmat و رو به نظام وظیفه باشه ، قبولش میکنه نظام وظیفه ؟ یا باید یه نامه دست نویس از رییس دانشگاه یا همچین چیزی باشه ؟ که قرار باشه از این بنده خدا آشنامون استفاده کنم ؟
    فقط نمیخام بعد نظام وظیفه گیر بده شما به این دلیلی که تو نامه هست نمیتونین و از این ایرادهای بنی اسراییلی بیاره

بازم از راهنماییتون ۱دنیا ممنونم که نذاشتین۹۸۰ کیلومتر برم تهران

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سیستم نامه های اشتغال به تحصیل برای دانشگاه ما همون سیستم اینترنتی گلستانه ،
    هرچی نامه بخواهیم اینترنتی درخواست میدیم بعد میریم بلافاصله میگیریم . هیچ کسی هم نمیگه برای کجا و چی میخوای ، چشم بسته مهر و امضاش میکنن .
    حالا میخوام بدونم همین نامه رو اگه بدم نظام وظیفه ، و داخل نامه نوشته شده باشه برای مثلا امتحان Gmat و رو به نظام وظیفه باشه ، قبولش میکنه نظام وظیفه ؟ یا باید یه نامه دست نویس از رییس دانشگاه یا همچین چیزی باشه ؟ که قرار باشه از این بنده خدا آشنامون استفاده کنم ؟
    فقط نمیخام بعد نظام وظیفه گیر بده شما به این دلیلی که تو نامه هست نمیتونین و از این ایرادهای بنی اسراییلی بیاره

بازم از راهنماییتون ۱دنیا ممنونم که نذاشتین۹۸۰ کیلومتر برم تهران
    خواهش میکنم.
    شماره معافیت تحصیلی، امضای معاون پژوهشی دانشگاه، امضای رئیس دانشگاه در متن نامه لازمه.(دانشگاه آزاد که دقیقاً همینه) دست نویس هم نمیخواد. بعدش باید ببرید وزارت علوم تایید کنن و بعد نظام وظیفه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    شماره معافیت تحصیلی، امضای معاون پژوهشی دانشگاه، امضای رئیس دانشگاه در متن نامه لازمه.(دانشگاه آزاد که دقیقاً همینه) دست نویس هم نمیخواد. بعدش باید ببرید وزارت علوم تایید کنن و بعد نظام وظیفه.

ما تو نامه هامون تا حالا چیزی که شماره معافیت رو داخلش نوشته باشه ندیدم ، یا شاید هست و نمیدونم کدومه ،
    از دانشگاه میپرسم که هست یا نه . اگه نبود تو نامه چجوری باید بگیرمش ؟ از کجا ؟
    و وقتی نامه رو گرفتم از دانشگاه باید مستقیم ببرم تهران برای وزارت علوم اونجا ؟ یا تو شهر خودم جایی ارگانی برای وزارت علوم هست که باید برم اونجا ؟
    دیگه نباید جایی تو شهر خودم ببرم ؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

ما تو نامه هامون تا حالا چیزی که شماره معافیت رو داخلش نوشته باشه ندیدم ، یا شاید هست و نمیدونم کدومه ،
    از دانشگاه میپرسم که هست یا نه . اگه نبود تو نامه چجوری باید بگیرمش ؟ از کجا ؟
    و وقتی نامه رو گرفتم از دانشگاه باید مستقیم ببرم تهران برای وزارت علوم اونجا ؟ یا تو شهر خودم جایی ارگانی برای وزارت علوم هست که باید برم اونجا ؟
    دیگه نباید جایی تو شهر خودم ببرم ؟
    اولاً شماره معافیت تحصیلی حتماً و حتماً لازمه و منم توی هیچ نامه دیگه ای ندیدم که ذکر بشه ولی در این نامه حتماً باید باشه. (حتماً دانشگاه خودش در جریان این قضیه هست)
    بعد از امضای رئیس دانشگاه باید ببرید تهـــــــران وزارت علوم و بعدم از همونجا به نظام وظیفه و از همونجا به اداره گذرنامه شهر آرا (تهران) و بعدش از اونجا نامه میگیرید برای اداره گذرنامه شهر خودتون و بعد میرید اداره گذرنامه شهرتون با این نامه و سپس تشریف میبرید پلیس +10 و منتظر میمونید تا پاس بیاد.

Junior Member

سلام خدمت اساتید محترم
    من نامه دانشگاه رو برای دادن امتحان Gmat گرفتم ، حالا میخوام ببرمش وزارت علوم برای تعیید
    حالا وزارت علوم از من فرم یا پرینت ثبت نام من رو برای امتحان میخواد یا کاری نداره و نامه رو تعیید میکنه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

i think it doesn't matter.you should show confirmation letter to University(only) to issue a permission letter.. .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering

سلام
    من هر چی تو فرمها میگردم بیشتر گیچ میشم.یه سوال داشتم؟
    من در حال تحصیل هستم و فارق التحصیل نشدم.آیا واسه اجازه خروج باید فارق التحصیل شده باشم یا نه فقط با فرم پذیرش میشه اجازه خروج واسه ویزا رو گرفت؟
    مرسی

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esivoltaj نمایش پست ها
    سلام
    من هر چی تو فرمها میگردم بیشتر گیچ میشم.یه سوال داشتم؟
    من در حال تحصیل هستم و فارق التحصیل نشدم.آیا واسه اجازه خروج باید فارق التحصیل شده باشم یا نه فقط با فرم پذیرش میشه اجازه خروج واسه ویزا رو گرفت؟
    مرسی
    سلام دوست من، به چه علت میخوایید از کشور خارج بشید؟
    در حین تحصیل برای سفرهای علمی و زیارتی اجازه خروج میدن و بعد از فراغت از تحصیل فقط با ارائه برگه پذیرش در مقطع بالاتر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)