صفحه 61 از 165 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Economics - University of Tabriz

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل

اي بابا... نميشه يكم چونه زد اين 20 روزو يه 10 روز بيشترش كرد؟!
    خب مگه اين سفر جزو سفرهاي نيمه علمي حساب نميشه؟؟ از دانشگاه به من گفتن فقط براي ارائه مقاله تو كنفرانس اونم به همراه يه استاد ميتوني بري...
    فرمول من برای شادکامی: یک آری، یک نه، یک خط راست، یک هدف...
    فردریش نیچه

Junior Member Ali-j آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

شما باید می گفتی از اول می خوای بری کنفرانس ! به نظرم توی همون کشور کنفرانس ثبت نام کنید و از اون طریق می تونید یک ماه اجازه خروج بگیرید. کار دیگه ای هم می تونید بکنید اینه که تافل یا gre ثبت نام کنید با اون هم یک ماه می تونید بگیرید.آخرین راه هم اینه که برید نظام وظیفه چونه بزنید.
    راستی اگر پذیرش گرفتید وزارت علوم هم یک سری بزنید و پذیرشتون رو نشون بدید و بگید که دانشگاه باهاتون راه نمیاد و از اونها کمک بخواین.
    هرگز از مرگ نهراسیدم اگرچه دستانش از ابتذال شکننده تر بود.هراس من باری همه از مردن در سرزمینی ست که مزد گورکن از بهای "آزادی" آدمی افزون باشد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    اي بابا... نميشه يكم چونه زد اين 20 روزو يه 10 روز بيشترش كرد؟!
    خب مگه اين سفر جزو سفرهاي نيمه علمي حساب نميشه؟؟ از دانشگاه به من گفتن فقط براي ارائه مقاله تو كنفرانس اونم به همراه يه استاد ميتوني بري...
    خوب اونی که دانشگاه به شما گفته کاملا چرت هستش !

من دیشب از کویت اومدم و برای کنفرانس رفته بودم و اجازه خروجم هم 1 ماه بود و استادی در کار نبود !

کلید موفقیت شما در وزارت علوم هستش و باید بگم که سفر شما حتما علمی حساب میشه و حتی شما می تونی از اون به عنوان فرصت مطالعاتی هم یاد کین !

برید توی وزارت علوم پیش آقای آقامیری (آغامیری)، ایشون بسیار بسیار انسان فهمیده ای هستند و اگه راستش رو بگید به شما کمک می کنه ( به من کرد پس به شمام می کنه) و این رو بدونید که نظام وظیفه رو حرف وزارت علوم حرف نمی زنه! من خیلی مشکل برای خروجم داشتم ولی تا مهر وزارت علوم رو روی برگم دیدند حتی ازم نپرسیدند چی شد ! فقط امضاش کردند.

موفق باشید و نتیجه رو برای ما بنویسید که ازش استفاده کنیم.

Banned

نحوه استرداد وثیقه :

1- با پاسپورتتون می رید نظام وظیفه ( حتما باید خودتون باشید)
    2- می رید قسمت استرداد سالن شماره 3
    3- پاستون رو می گیرند و شماره ملی تون رو می زنند توش تا ببینند همه چیتون درست هستش و شما سر وقت برگشتی کشور یا نه!
    4- در صورتی که به موقع اومده باشید پاستون بر می گرده توی دستتون و یه نامه می دند بهتون + 1 نسخه از اون فرم اولی که برای خورج از کشور پر کردید.
    5- اون نامه + فرم رو می برید پیش سرهنگ 2 حافظ زال نژاد اتاق 29 . بسیار بسیار آدم منظمی هستش و به نظم اهمیت می ده و اصلا سعی نکنید بدون نوبت یا همین طوری سر تون رو بندازید برید تو برید توی اتاقش.
    6- امضا می کنه می فرسته اتاق 7
    7- اتاق 7 هم فقط نگاش می کنه می فرسته شما رو سالن 5 بخش مالی
    8- می رید پیش سر گروه بان سهرابی( خیلی اعصاب نداره و سعی کنید زیاد سر به سرش نذارید) یا برید پیش نصیری که از همشون با حال تر و با ادب تره
    9- چک - سفته - سند - ضمانت نامه شما رو بهتون تحویل می ده.
    10- پاس من رو نگرفتن ازم و توش هم مهر 1 بار خروج نداشت.
    11- خلاص

بچه ها لطفا تجربیات خودتون برای ما بنویسید.

یا حق

Junior Member

از بچه هاي شهرستاني خصوصا اصفهان کسي نميدونه موقع پس گرفتن وثيقه پاسپورتا ميگيرند يا ميدند به خودت؟

Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون،
    والا این معاون آموزشی ما اونقدر آدم بدقلقیه که من مطمئنم دعوتنامه کنفرانس هم ببرم واسش به یه چیز دیگه گیر میده!! کلا احتمال اینکه با این آدم بتونم کنار بیام خیلی پایینه...
    با این حساب فکر کنم باید برم سراغ وزارت علوم، یا اینکه با رییس دانشگاهی کسی حرف بزنم... البته این جریان تافل هم بد فکری نیس!
    آقا حسین شما برای ارائه مقاله رفته بودین کنفرانس یا فقط به عنوان شرکت کننده رفتین؟
    فردریش نیچه

رشته و دانشگاه
    مخابرات

دوست عزیز من برای آمریکا و ترکیه اجازه خروج گرفتم . برای شرکت در کنفرانس ! حتی مقاله هم نداشتم. نظام وظیفه اگر نامه شما رو از وزارت علوم یا برای (دانشگاه آزادی نامه سازمان مرکزی) رو ببینه اصلا هیچ گیری نمیده و راحت کارتون راه میوفته !
    هرگز از مرگ نهراسیدم اگرچه دستانش از ابتذال شکننده تر بود.هراس من باری همه از مردن در سرزمینی ست که مزد گورکن از بهای "آزادی" آدمی افزون باشد

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin.sbi نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنمایی هاتون،
    والا این معاون آموزشی ما اونقدر آدم بدقلقیه که من مطمئنم دعوتنامه کنفرانس هم ببرم واسش به یه چیز دیگه گیر میده!! کلا احتمال اینکه با این آدم بتونم کنار بیام خیلی پایینه...
    با این حساب فکر کنم باید برم سراغ وزارت علوم، یا اینکه با رییس دانشگاهی کسی حرف بزنم... البته این جریان تافل هم بد فکری نیس!
    آقا حسین شما برای ارائه مقاله رفته بودین کنفرانس یا فقط به عنوان شرکت کننده رفتین؟
    نه من ارائه شفاهی داشتم.

اتفاقا مشکل من این بود که آموزش دانشگاه می گفتش که من تا تاریخ 30/11/89 که شما در این ترم دانشجوی ما هستی بهت نامه می دیم! منم کنفرانسم 17 اسفند بودش و نظام وظیفه هم می گفت تا 30/11 اگه برگشتی که هیچ اگه نه که باید وثیقه رو هاپلی کنیم ! منم رفتم پیش حلوایی! پیش هر کسی که فکر کنی ! آخر سر هم ندادند تا اومدم وزارت علوم پیش آقامیری که اون ورداشت نامه دانشگاهم رو همون جا با خودکار اصلاح کرد و پایین اون رو هم مهر زد! نظام وظیفه هم جیک نزد و وثیقه رو 5 میلیونی کرد !

حالا من نمی دونم این علی آقا منظورش از پست بالایی که نوشته چی هستش! اجازه خروج برای آمریکا توسط وزارت علوم بعد از تشکیل پرونده داده میشه !
    البته اگه این علی آقای عزیز لطف کنند و بنویسند که چی طوری برای آمریکا اقدام کردند که خیلی خوب میشه . یعنی پروسه نظام وظیفه آمریکا چه طوری هستش؟ آیا با بقیه کشور ها فرق اساسی می کنه؟ یا نه ؟

مرسی از راهنمایی های ارزنده دوستان

Member
    رشته و دانشگاه

بسیار خب! پس با این اوصاف میشه گفت که این کار شدنیه، فقط باید یه سر بیام تهران برم وزارت علوم... البته فکر کنم قبلش با رئیس دانشکده و اینا هم صحبت کنم بد نباشه، شاید یکی بینشون پیدا شد که بشه باهاش کنار اومد...

بازم ممنون!
    فردریش نیچه

رشته و دانشگاه
    مخابرات

من از طریق لاتاری میرم ولی چون مشمولم برای اجازه خروج از طریق کنفرانس اقدام کردم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)