صفحه 7 از 157 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1647

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : خروج بدون گرفتن پذیرش

اون که حتما

برادر خودم می خواد بره

اول یک نامه بنویس مبنی بر درخواستت، برو پیش مدیر آموزش دانشگاه تائید کنه، با تائیدیه ای که از دانشگاه می گیری (بعنوان دانشجو) بعد احتمالا باید بری وزارت علوم (شهرک غرب) (البته دانشگاه خودتون مراحل رو بهت می گه). بعد هم می ری نظام وظیفه (میدون سپاه) برای وثیقه و ...
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی،

من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم و هنوز 2 ترم تا فارغ التحصیلی وقت دارم و بدلیل اینکه مادر بزرگم در خارج از کشور دچار کسالت سختی شده می خواهم برای دیدن وی از کشور خارج شوم. سوال من این است که آیا میتوانم بدون گرفتن پذیرش از دانشگاه خارج با گذاشتن وثیقه خارج شوم یا خیر؟

با تشکر
    تا آخر شهريور مي شد! من براي ارائه مقاله مي خواستم برم تركيه. دانشگاه بهم نامه نمي داد براي ارائه مقاله (داستانش طولانيه) .
    رفتم نظام وظيفه بهم گفتند گواهي اشتغال به تحصيل بيار به عنوان "خروج از كشور سياحتي" بهت اجازه مديم. من هم همين كار رو كردم و بهم اجازه خروج دادند. ولي وقتي برگشتم و رفتم كه وثيقه را پس بگيرم (10 مهر) گفتند موقتا اين داستان "خروج از كشور سياحتي" را اجرا نمي كنند تا ببنند چند درصد از اونايي كه رفتند برگشتند.
    به نظرم بهتره بري نظام وظيفه بپرسي. برو سالن 2 اتاق 65 و از اون سرواني كه دم درش نشسته بپرس. (اون سرهنگي كه داره امضا مي كنه يه گاو تمام عيار و هيچي از قوانين نمي داند اگه سروان بهش بگه امضا كن امضا مي كنه!) فقط ناميد نشو سمج باش. همه چي دست خودشونه اگه بخوان مي توانند بگذارند. شايد بد نباشه از اون سرهنگي كه به موارد خاص جواب مي ده (دفترش توي همون اتاق 65 است) يه سوالي بپرسي. معذرت اسم هيچ كدامشون يادم نيست

Member
    رشته و دانشگاه
    Power Electrical Engineering

سلام دوستان
    من باید یک ماهو نیمه دیگه برای 3 روز برم دبی نه برای درسه نه مقاله بلکه کاریه (ایشالا 2سال دیگه برا درس میریم)
    قاعدتا سباحتی باید اقدام کنم هنوز اون قانون 15 تومن که پول را بزاریم میتونیم برای سیاحتی بریم بعد چند روز برگردیم پابرجست ؟!

میشه راهنماییم کنین.
    راستی من اصفهانم اگه بشه از اصفهان درستش کرد که چه بهتر اما اگه باید بیام تهران میام
    ویرایش توسط neoanderson : December 25th, 2010 در ساعت 01:10 AM

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

سلام
    واسه مصاحبه علمی در یک دانشگاه خارج از کشور امکان خروج از کشور برای من که دانشجویم وجود داره؟ اگر داره شرایطش چیه؟

تا حالا کسی بدون داشتن پذیرش و فقط جهت مصاحبه با دانشگاه از کشور در حین دانشجو بودن خارج شده؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام
    واسه مصاحبه علمی در یک دانشگاه خارج از کشور امکان خروج از کشور برای من که دانشجویم وجود داره؟ اگر داره شرایطش چیه؟

تا حالا کسی بدون داشتن پذیرش و فقط جهت مصاحبه با دانشگاه از کشور در حین دانشجو بودن خارج شده؟
    درود، یک گزینه پیش رو آنست که با سپردن وثیقه گذرنامه برای سفرهای تفریحی دریافت کنید
    این موضوع در اینجا بحث شده است.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...84%D8%A7%D9%86
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

من پذيرش گرفتم و همسرم هم می خواد با من بياذ ولی هنوز سربازی نرفته. چطور می تونه با من بياد؟ می شه يک پذيرش صوری از يک جايی مثل مالزی يا هند و يا هرجا که راحت تره گرفت و با اون معاف تحصيلی شد؟ اينکه ما می ريم آمريکا ولی پذيرش همسرم مال جای ديگه است مشکلی درست می کنه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa2544 نمایش پست ها
    من پذيرش گرفتم و همسرم هم می خواد با من بياذ ولی هنوز سربازی نرفته. چطور می تونه با من بياد؟ می شه يک پذيرش صوری از يک جايی مثل مالزی يا هند و يا هرجا که راحت تره گرفت و با اون معاف تحصيلی شد؟ اينکه ما می ريم آمريکا ولی پذيرش همسرم مال جای ديگه است مشکلی درست می کنه؟
    مشکلش اینه که همسرتون باید هر ترم از دانشگاهی که ادعا کرده داره تحصیل می کنه نامه بفرسته به وزارت علوم برای تمدید معافیت تحصیلیش. ضمن اینکه در طول این مدت نمی تونه برگرده ایران، وثیقش ضبط میشه و در صورت برگشتن سرباز غایب محسوب میشه.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    سلام

به بهانه امتحان GRE و ... میتونی بری

نکته: سوریه زیارتی محسوب نمیشه! زیارتی فقط عراقه و عربستان

Junior Member

ببخشید منظورتون اینه که اگر ویزای F2 بگیره ولی از معافیت تحصیلیش استفاده کنه. ویزا رو چک نمی کنند بگن این باید F1 بگیره چرا F2 گرفته حالا؟ مطمئنید رو این که اینوریها اصلا نوع ویزا براشون مهم نیست؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinebi نمایش پست ها
    ببخشید منظورتون اینه که اگر ویزای F2 بگیره ولی از معافیت تحصیلیش استفاده کنه. ویزا رو چک نمی کنند بگن این باید F1 بگیره چرا F2 گرفته حالا؟ مطمئنید رو این که اینوریها اصلا نوع ویزا براشون مهم نیست؟
    دوست عزیز این تالار مربوط به قوانین نظام وظیفه است. ما کمکی در این تالار در مورد ویزا نمی تونیم بکنیم. مشکل مربوط به نظام وظیفه که پیش میاد همونه که بالا توضیح داده شد.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)