صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50

موضوع: مشکل در صدور I-20

Junior Member

پیش فرض مشکل در صدور I-20

سلام دوستان.
    پذیرش دکترای (Fall 2008) من از یک دانشگاه امریکایی تقریبا قطعی شده اما استاد برام Email زده که تا مدرک قطعی از فارغ التحصیلی فوق لیسانست به دست ما نرسه، از I-20 خبری نیست.
    من تازه دفاع کردم و کارهای فارغ التحصیلی من کلی طول می کشه، صدور I-20 رو هم که خودتون در جریان هستید که تا به دست من برسه حد اقل 40 تا 50 روز طول می کشه. کسی از دوستان تابحال با همچین مشکلی مواجه بوده؟ کسی راه حلی به ذهنش نمی رسه؟
    میدونم خیلی از بچه ها تازه مرداد فارغ التحصیل میشن، با این تفسیر خیلی ها Fall رو از دست میدن!
    هر سال قوانین ورود به امریکا و گرفتن پذیرش سخت تر میشه. این قانون مزخرف جدید هم به دلیل دیپورت شدن یه عده آدم بی مسئولیتی بوده که دکترا رو شروع کردن و مدرک فوقشون رو به دانشگاه تحویل ندادن.
    اینکه زاده آسیایی رو میگن جبر جغرافیایی

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مشکل در صدور I-20

دانشگاه‌ها معمولا یک ترم یا حتی یک سال به شما فرصت می‌دهند که اصل مدارک قبلی‌تون رو بهشون ارائه بدهید، چون خیلی‌ها همین مشکل شما رو دارند و مدرکشون یک مقدار دیرتر از تاریخ شروع کلاس‌ها آماده می‌شه. دانشگاه‌ها معمولا کارنامه‌ای رو که نشون بده شما همه‌ی واحدهایی که برای گرفتن مدرک لازم دارید پاس کردید، به عنوان مدرک موقت قبول می‌کنند. به نظرم یک ایمیل بزنید و شرایط رو براشون توضیح بدهید و بگید که می‌تونید کارنامه‌اتون رو بفرستید. احتمال داره که قبول کنند.

سلام

اگر در برگه ریز نمرات، تاریخ فارغ التحصیلی قید شده باشه این نشون می ده که فارغ التحصیل شدی و واسه همه دانشگاه ها همین مطلب کافی و معتبره.در این صورت نیازی به مدرک نیست. اما اگر تاریخ فارغ التحصیلی ذکر نشده باشه ممکنه همین مشکل پیش بیاد.
    Texas A&M همین گیر رو به من داد و من بهشون گفتم که اگه دقت بیشتری بکنن می تونن ببینن که ریز نمراتم نشون دهنده فارغ التحصیلیم هست. اون ها هم راضی شدن.

اگه تاریخ فارغ التحصیلی داشت، یه ایمیل یزن به Admission Office بگو که Transcript کاملا فارغ التحصیلی من رو نشون میده و به دلیل سیاست های داخلی دانشگاه من تا یک سال دیگه نمی تونم مدرکم رو بگیرم.
    اگه تاریخ فارغ التحصیلی نداشت، سعی کن یه نامه ای مبنی بر فارغ اتحصیلی یا ریز نمرات همراه با تاریخ فارغ التحصیلی بگیری.

چاره ای جز ایمیل زدن و مطرح کردن این درخواست فکر نمی کنم باشه. ان شا الله که درست میشه. مطمئن باش.

موفق باشی
    میعاد
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

Junior Member

سلام

واقعا فوریه هفته دیگه مصاحبه دارم لطفا کمک کنید.

تو I-20 ام صفحه 3ام که باید آفیسر دانشگاه امضا کنه ، امضا نکرده شاید یادش رفته !!!
    (صفحه اول قسمت 10 امضا کرده) (ویزای قبرس هم گرفتم)
    آیا ممکنه تو مصاحبه گیر بدن؟ اصلا صفحه 3 رو نگاه می کنن؟
    شاید بتونم بگم که تا هفته دیگه یک I-20 جدید بفرستن قبرس! بکنم اینکارو؟

خیلی ممنون.

پیش فرض Follow-up regarding your I-20

I received an e-mail from ISS of the school I am going to attend but I do not know what to answer

Title:Follow-up regarding your I-20

Dear Reza:

Please confirm the following by reply email as soon as possible…

“In order to satisfy the requirements of the U.S. Department of the Treasury’s Office of Foreign Assets Control (OFAC) Iranian Transactions Sanctions, it is important that we verify that Reza X, is not an agent, employee or contractor of the Government of Iran or of a business entity or other organization in Iran. I have reviewed Mr. X’s CV and see no evidence suggesting that he is an agent, employee or contractor of the Government of Iran or of a business entity or other organization in Iran.”

Associate Director, ISS

What should I answer?
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

Senior Member emperial آواتار ها

بهتره یک نامه امضا شده براشون بفرستید که

... I certify that I am not an agent, employee or contractor of the government of Iran or of

زیرشو امضا کنید، اسکن کنید و بفرستید.

ApplyAbroad Champion

با توجه به این که خودشون گفته‌اند که "please confirm the following by reply email" احتیاجی به نوشتن نامه و امضا نیست. کافیه که ایمیل رو پاسخ بدهید و چیزی مثل زیر رو بنویسید:

I, Reza X, confirm that I am not an agent, employee or contractor of the Government of Iran or of a business entity or other organization in Iran.

Thanks emperial and Babak

I replied and confirmed:x

I confirm that I am not an agent, employee or contractor of the Government of Iran or of a business entity or other organization in Iran

Reza X

I think its OK

موضوع اینجا رو که دیدم، یه موردی در خصوص صدور I-20 یادم اومد که می تونه مهم باشه!
    اگه اسمتون یا فامیلتون چند قسمتیه، طولانیه، و یا به فرمت خاصی نوشته میشه، حتما قبل صدور I-20 باهاشون چک کنید. درسته که اسم کامل و صحیح شما تو Application Form نوشته شده، ولی این دلیل نمیشه که کسی که می خواد صادر کنه هم با دقت باشه! خصوص وقتی که اسمتون چند کمه ای باشه مثلا چون نمی دونن که ما middle Name نداریم، کلمه ی اولو به عنوان اسمتون می نویسن و باقیو نمی نویسن.
    من خودم این مشکل و داشتم، علاوه بر این که خلاصه کرده بودن، حتی اسممو تو صفحه ی اول و سوم هم متفاوت نوشته بودن!! خنده دار شده بود.
    برای این که خیالم و راحت کنم، قبل از ارسالش خواستم که اصلاح کنن. (چون Scan شدشو ازشون گرفته بودم فهمیدم.)
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

پیش فرض Urgent!!!!

They told me that DHL would not deliver to my city and I should give them another shipping adress
    what should i do?

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)