صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: مشکل در صدور I-20

Senior Member emperial آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Urgent!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    They told me that DHL would not deliver to my city and I should give them another shipping adress
    what should i do?
    یک آدرس تو تهران بده. آشنا یا دانشگاه. اگر هم آدرس نداری، همون پست مرکزی DHL تو تهران رو بده میره اونجا اونا برات نگه میدارند تا بری بگیری.
    این آدرس تهرانشه:

DHL Express Iran
    Opposite of Park Mellat
    Vali-e-Asr-Ave
    Tehran

بقیه آدرس ها (شهرستانها) هم :
    http://www.dhl.co.ir/publish/ir/en/i...ideTitleText=1

پیش فرض پاسخ : مشکل در صدور I-20

نقل قول نوشته اصلی توسط rezatheory
    They told me that DHL would not deliver to my city and I should give them another shipping adress
    what should i do?
    DHL No. را که داشته باشید... مرتبا می تونید آنلاین با مرکز چت کنید اصلا مهم نیست چه آدرسی بدید... به قول دوستمون آدرس دفتر مرکزی دی اچ ال باشه ولی شماره تلفن خودتون را بدید... بسته من وقتی پست شد آدرس ناقص بود... من با مرکز چت کردم خیلی هم خوب جواب می دن و آدرس کامل من را روی بسته نوشتن با شماره تلفن ثابت و موبایل و ایمیل پیگیری... در تمامی مراحل من ایمیل دریافت می کردم(الان بسته کجاست و در چه شرایطی هست)... خلاصه در پایان روزی که بسته به تهران رسید مجدد زنگ زدم مرکز شهید بهشتی و دوباره آدرس و شماره تلفن را چک کردم همون عصر بسته بدستم رسید.... یا می تونید خودتون حضوری تحویل بگیرید... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری Accounting

سلام

وزارت علوم توی وبسایتش نوشته که برای کشور امریکا، باید فرم I20 رو هم بهشون نشون بدیم.
    http://www.iranscholarship.net/hshakhsi/
    این فرم رو فقط خود ما پر میکنیم و به همراه ایمیل پذیرش دانشگاه میبریم میدیم؟ یا اینکه این فرم رو دانشگاه برای ما پر میکنه و مهر یا چیزی روش میزنه؟
    برای اینکه یه دانشگاه این مدرک رو برام پر کنه باید مدرک خاصی ارائه بدم یا اینکه تنها با داشتن admission اینو برام صادر میکنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط meweadl
    سلام

وزارت علوم توی وبسایتش نوشته که برای کشور امریکا، باید فرم I20 رو هم بهشون نشون بدیم.
    http://www.iranscholarship.net/hshakhsi/
    این فرم رو فقط خود ما پر میکنیم و به همراه ایمیل پذیرش دانشگاه میبریم میدیم؟ یا اینکه این فرم رو دانشگاه برای ما پر میکنه و مهر یا چیزی روش میزنه؟

دوست عزیز، پس از اینکه ایمیل پذیرش رو گرفتین، بعد از مدتی "نامه پذیرش" هم میاد در خونتون و در صورتی که قبلا(موقع اپلای کردن) Bank Statement رو برای اون دانشگاه فرستاده باشین(که به شدت توصیه می کنم همین کارو بکنین)، به همراه نامه پذیرش، فرم I-20 هم براتون میاد که توش اطلاعات کاملی در مورد رشته ای که می خواین برین بخونین، مدت حضورتون در امریکا، نحوه پرداخت هزینه هاتون و ... قید شده. (این ها رو خود دانشگاه تو فرم قید کرده یعنی شما لازم نیس چیزی توش بنویسین...). اینو باید با چیزای دیگه ببرین وزارت علوم تا کارتون انجام شه.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

سلام دوستان

می خواستم بدونم که آخرین زمانی که I20 میتونه صادر بشه و به دست ما برسه تا بتونیم برای ویزا برای اقدام کنیم
    و به برای شروع ترم fall 2010 به مشکل برنخوریم، کی میتونه باشه؟
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام دوستان

می خواستم بدونم که آخرین زمانی که I20 میتونه صادر بشه و به دست ما برسه تا بتونیم برای ویزا برای اقدام کنیم
    و به برای شروع ترم fall 2010 به مشکل برنخوریم، کی میتونه باشه؟
    درود؛ راستش همون طوری که به دفعات بحث شده... مساله اصلی بحث کلیرنس هست... من شنیدم دوستانی که حتی اوخر June برای ویزا رفتند و زیر 10روز کلیر شدند بگردید در میان همین بچه های پارسالی میتونید تعداد قابل ملاحظه ای پیدا کنید. ... پس شما سعی کنید تا I-20 را هر چه زودتر بگیرید... اگر امکان داره از دانشگاه بخواهید تا برای شما اسکن نامه را بفرستند تا شما بتونید فرمهایی نظیر DS-160 را پر کنید... این موضوع هم درنظر داشته باشید دانشگاهی که برای شما دیر I-20 صادر میکنه با شما برای late arrival و یا حتی دیفر کردن راه میان... نگران نباشید همه چیز درست میشه .. بهروز
    I am back to AA.

Junior Member

بچه ها کسی تجربه ای داشته که با i-20 غلط بره سفارت . admission office تاریخ تولدم ( ماه و روزشو جابجا زده ، عینه پاسپورتمه ولی از اونجایی که آمریکایی ها و انگلیس ها تاریخ و جابه جا می زنن این یارو قات زده ) بعدشم استادم تو نامه fund زده بود سالی 24000 تا ولی تو i-20 اومده 16000 تا ! از اونجایی که باید 15 اوت آمریکا باشم و استادمم به این موضوع اصرار داره و این دومین باره که i-20 غلط می فرستن برام ، می خوام اپلای کنم ، راهنمایی می کنید ؟

Junior Member

سلام
    ممكنه منو راهنمايي كنيد
    در i20 كه براي f1 و f2 صادر ميشه مشخصات supporterمالي ذكر ميشه؟
    ميشه bs كه به دانشكاه ميديم با سفارت متفاوت باشه؟براي اينكه من از طريق يكي از اقوام پذيرش ميگيرم يعني با bs اون فرد اما ايا مشخصات اون فرد ذكر شده يا نه؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    لطفا بچه هایی که پذیرش گرفتن منو راهنمایی کنند.
    من امروز اسکن فرم I20 رو دریافت کردم که در بخش مربوط به امور مالی بخش School Fund خالیه و ساپورت مالی والدینم توش ذکر شده، در حالی که استاد به من فاند کامل قراره بده و توی نامه پذیرشم هم میزان فاند به طور دقیق قید شده. این مسئله برای گرفتن ویزا طی مصاحبه مشکلی ایجاد میکنه؟ چون الان I20 با نامه پذیرشم تناقض مالی! داره.
    من با امور مهاجرت دانشگاه تماس گرفتم و این نکته رو متذکر شدم و کپی پذیرشم رو هم ضمیمه کردم ولی خب میخوام هر چه زودتر از سفارت وقت بگیرم و نمیتونم ریسک کنم که با یک I20 مشکل دار اونجا برم.

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط tasooji نمایش پست ها
    سلام
    لطفا بچه هایی که پذیرش گرفتن منو راهنمایی کنند.
    من امروز اسکن فرم I20 رو دریافت کردم که در بخش مربوط به امور مالی بخش School Fund خالیه و ساپورت مالی والدینم توش ذکر شده، در حالی که استاد به من فاند کامل قراره بده و توی نامه پذیرشم هم میزان فاند به طور دقیق قید شده. این مسئله برای گرفتن ویزا طی مصاحبه مشکلی ایجاد میکنه؟ چون الان I20 با نامه پذیرشم تناقض مالی! داره.
    من با امور مهاجرت دانشگاه تماس گرفتم و این نکته رو متذکر شدم و کپی پذیرشم رو هم ضمیمه کردم ولی خب میخوام هر چه زودتر از سفارت وقت بگیرم و نمیتونم ریسک کنم که با یک I20 مشکل دار اونجا برم.
    حتما بگید واستون I-20 جدید صادر کنن!
    این موضوع روی ویزا خیلی تاثیر گذار هست و I-20 سند اصلی پذیرش و فاند محسوب میشه...
    به Graduate coordinator دپارتمان هم ایمیل بزن. کلا آچار فرانسه هستن اینا! همه جا کمک میکنن.
    یاحق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)