صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: مشکل در صدور I-20

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکل در صدور I-20

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    حتما بگید واستون I-20 جدید صادر کنن!
    این موضوع روی ویزا خیلی تاثیر گذار هست و I-20 سند اصلی پذیرش و فاند محسوب میشه...
    به Graduate coordinator دپارتمان هم ایمیل بزن. کلا آچار فرانسه هستن اینا! همه جا کمک میکنن.
    یاحق
    ممنون از پاسخ سریعتون.
    این Graduate Coordinator با Graduate school فرق داره یا همونه؟

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

نقل قول نوشته اصلی توسط tasooji نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ سریعتون.
    این Graduate Coordinator با Graduate school فرق داره یا همونه؟
    بله
    coordinator توی دپارتمان خودتون هست و ایشون وظیفه هماهنگ کردن ادمیشن و فاند شما رو با graduate school و international office دارن.. نامه فاند شما توسط ایشون به اینجاها فرستاده میشه... میتونید تلفن بزنید بهش تا سریع جواب بگیرید. بهشون مشکلات ویزا ایرانی ها رو توضیح بدید و بگید هرچه سریعتر یه I-20 دیگه براتون بزنن..

موفق باشید
    یا حق

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil & Environmental ٍEngineering/ University of Alabama at Birmingham

دوستان 1 سوال فوری... لطفا" اگر کسی تجربه ای مشابه داره ، جواب من رو بده،
    در I-20 من در قسمت Middle name نام پدرم رو نوشته! و وقتی که با International Office تماس گرفتم و گفتم که من Middle name ندارم و اشتباهی نام پدرم را نوشتین، گفتن این دستورالعمل کار ماست که جهت احراز هویت کامل، نام پدر رو هم باید بنویسیم و جاش هم همونجاست و سفارت خودش میدونه و نگران نباش مشکلی پیش نخواهد آمد!! حالا من واقعا" نمیدونم این مورد مشکل ساز هست یا نه!!! آیــــــا نیاز به یک I-20 هست؟
    کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Junior Member

من از یه دانشگاه آمریکا بدون فاند پذیرش گرفتم. الان یک ماهه که مدارک مالی رو فرستادم واسشون اما هنوز آی-20 رو صادر نکردن. به قسمت اینترنشنال دانشگاه که ایمیل میزنم میگن بررسی مدارک خارج از آفیس ما هست و اطلاعی از کارت نداریم و داره بررسی میشه و به محضی که اطلاع پیدا کردیم نتیجه رو بهت میگیم.
    از اون طرف من نگران شدم که شاید مقدار پولی که گذاشتم تو حساب و نامه بانکش BS رو فرستادم کم بوده باشه و به این خاطر صدور آی20 طول کشیده. آیا اگر همچین موردی باشه دانشگاه اطلاع رسانی نمیکنه که مقدار پولت کمه و درستش کن و دوباره بفرست؟! یا اینکه بگه شما واجد شرایط نیستی و آی20 صادر نمیشه؟! یا همینجوری بی جواب میذاره؟ و یا اینکه از این مرحله گذشته که الان از کار آفیس اینترنشنال خارج شده و واقعا پروسه بررسی هست که اینقدر طول کشیده؟؟
    (این سوال رو هم پرسیدم ازشون که آیا مدارکم ناقص بوده که اینقدر طول کشیده یا نه! اما مدام میگن از آفیس ما خارجه)

اگه کسی اطالاعاتی داره راهنمایی کنه ممنون میشم

برای صدور I-20 دانشگاه حتما کپی پاسپورتو میخواد؟ نمیشه شناسنامه رو ترجمه کرد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmirh نمایش پست ها
    برای صدور I-20 دانشگاه حتما کپی پاسپورتو میخواد؟ نمیشه شناسنامه رو ترجمه کرد؟
    به نظر شما فرق شناسنامه و پاس چيه؟ از دانشگاه بپرسيد برخي كپي پاس رو ميخوان برخي ميگن مشخصات پاس رو برامون بفرست.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

سلام
    من واسه پاییز بود ادمیشنم و رفتم ویزا هم گرفتم ولی دیر رسیدو نرفتم. دیفر کردم واسه این ترم. کسی که مسئول صدور i20 میگه درخواست correction در SEVIS برای تاریخ I20 دادم. و هروقت approve شد. واست I20 رو صادر می کنم. به نظر شما این مرحله چقدر طول می کشه و کاری هست که من انجام بدم؟

Junior Member

سلام،
    I-20 رو صادر کردن ولی مشکل داره!
    اسم ساپورتر رو یه حرفش رو اشتباه زده! منم چک کردم داخل نامه ی بانکی و اون تعهدنامه ای که به دانشگاه دادم در هر دو نام ساپورتر رو دقیق دقیق و درست درست زده بودم!
    آخه نگاه هر چی حالت خاص و اتفاق نادر و عجیب غریبه واسه ما رخ میده.
    حالا باید به دانشگاه بگم تصحیح کنه I-20 رو برام؟یعنی جدید صادر کنه؟آیا I-20 جدیدی که صادر میشه Sevis Code فرق میکنه؟یعنی باید صبر کنم با I-20 جدیدی که باید بگم برام بیاد وقت بگیرم یا نه با همین غلطه هم میشه؟
    ممنون
    کنار هم وایمیستیم ولی همه با هم قهریم، حس میکنی که همه دارن حرفی.

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط PrH نمایش پست ها
    سلام،
    I-20 رو صادر کردن ولی مشکل داره!
    اسم ساپورتر رو یه حرفش رو اشتباه زده! منم چک کردم داخل نامه ی بانکی و اون تعهدنامه ای که به دانشگاه دادم در هر دو نام ساپورتر رو دقیق دقیق و درست درست زده بودم!
    آخه نگاه هر چی حالت خاص و اتفاق نادر و عجیب غریبه واسه ما رخ میده.
    حالا باید به دانشگاه بگم تصحیح کنه I-20 رو برام؟یعنی جدید صادر کنه؟آیا I-20 جدیدی که صادر میشه Sevis Code فرق میکنه؟یعنی باید صبر کنم با I-20 جدیدی که باید بگم برام بیاد وقت بگیرم یا نه با همین غلطه هم میشه؟
    ممنون
    سلام
    ببینید حق با شماست این جز موارد خاص هست. حقیقیتا نمیتونم بهتون اطمینان بدم اگر یا این برید سفارت مشکلی براتون پیش نیاد. شاید هم تشریف بردید و چیزی نشد ولی من برای اینکه خیالتون راحت باشه میگم که ریسک داره که با این وضعیت برید. وقتی یک حرف متفاوته ممکنه از نظر هویت همخوانی نباشه و آفیسر ها هم که متفاوتند. از دانشگاه بپرسید که امکانش هست این درخواست شما رو بدون تغییر سویس کد انجام بدن. براشون توضیح بدید که اشتباه از ایشان بوده و شما با اون سویس وقت گرفتید و الان فقط نیاز دارید که این اسم اصلاح شه. امیدوارم که بهتون پاسخ مثبت بدن.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام،
    یک هفته قبل از اینکه دانشگاه I-20 رو برام بفرسته دپارتمان به من اطلاع داد که نمره تافلی که بهشون ریپورت کردم expire شده منم یه نمره تافل جدید با یک نمره بیشتر (103) براشون فرستادم ولی امروز که I-20 رسید دستم دیدم تو قسمت Language Proficiency نوشته که Proficient نیستم و کلاسهای آموزشی در دانشگاه برگزار خواهد شد!!
    حالا من چیکار میتونم بکنم؟ 12-June وقت سفارت دارم با همین I-20 برم؟ با توجه به اینکه احتمال میدم اگه با مرکز صدور I-20 دانشگاه تماس بگیرم حداقل 2 روز دیگه جوابم رو بدن
    تو یکی از پستها دیدم که گفته بودن این قضیه شانس گرفتن ویزا رو به شدت پایین میاره. (فول فاند هستم)
    ممنون

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)