صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: مشکل در صدور I-20

پیش فرض پاسخ : مشکل در صدور I-20

نقل قول نوشته اصلی توسط OrangeSunshine نمایش پست ها
    سلام،
    یک هفته قبل از اینکه دانشگاه I-20 رو برام بفرسته دپارتمان به من اطلاع داد که نمره تافلی که بهشون ریپورت کردم expire شده منم یه نمره تافل جدید با یک نمره بیشتر (103) براشون فرستادم ولی امروز که I-20 رسید دستم دیدم تو قسمت Language Proficiency نوشته که Proficient نیستم و کلاسهای آموزشی در دانشگاه برگزار خواهد شد!!
    حالا من چیکار میتونم بکنم؟ 12-June وقت سفارت دارم با همین I-20 برم؟ با توجه به اینکه احتمال میدم اگه با مرکز صدور I-20 دانشگاه تماس بگیرم حداقل 2 روز دیگه جوابم رو بدن
    تو یکی از پستها دیدم که گفته بودن این قضیه شانس گرفتن ویزا رو به شدت پایین میاره. (فول فاند هستم)
    ممنون
    خواهشا یک نفر جواب بده!!

اگر ازشون بخوام که از طرف دانشگاه به سفارت دوبی ایمیل بزنند چه ایمیلی رو باید بهشون بدم؟

خواهشا یک نفر جواب بده!!

اگر ازشون بخوام که از طرف دانشگاه به سفارت دوبی ایمیل بزنند چه ایمیلی رو باید بهشون بدم؟
    خیلی جالب اه که سفارت ایمیل که مستقیم بنویسید نداره.یعنی مرتب چند گزینه میشه و نهایتا یک template answer جواب می دن! بسیار از این انسان های پاسخ گو بعیده!

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام،
    یک هفته قبل از اینکه دانشگاه I-20 رو برام بفرسته دپارتمان به من اطلاع داد که نمره تافلی که بهشون ریپورت کردم expire شده منم یه نمره تافل جدید با یک نمره بیشتر (103) براشون فرستادم ولی امروز که I-20 رسید دستم دیدم تو قسمت Language Proficiency نوشته که Proficient نیستم و کلاسهای آموزشی در دانشگاه برگزار خواهد شد!!
    حالا من چیکار میتونم بکنم؟ 12-June وقت سفارت دارم با همین I-20 برم؟ با توجه به اینکه احتمال میدم اگه با مرکز صدور I-20 دانشگاه تماس بگیرم حداقل 2 روز دیگه جوابم رو بدن
    تو یکی از پستها دیدم که گفته بودن این قضیه شانس گرفتن ویزا رو به شدت پایین میاره. (فول فاند هستم)
    ممنون
    سلام
    شما چرا زودتر به جای اینکه با دانشگاه تماس بگیرید و این ایراد رو برطرف کنید چرا نشستید تا یکی بهتون بگه که اینکار رو بکنید؟ اگه دو روز پیش ایمیل زده بودید تا امروز به قول خودتون جواب قابل استناد تری از دانشگاه گرفته بودید. من نظرم اینه که اصلاح شه و اگر احیاینا نشد روز مصاحبه کارنامه و ایمیل که نشون میده نمره جدید رو فرستادید همراه داشته باشید و اعلام کنید نتونستید منتظر I-20 جدد بمونید چون وقت ها داشت پر میشد. ولی تا حد امکان تلاش کنید اصلاح شه.
    ممکنه اصلاح هم نشد با همین صحبت ها آفیسر قانع شه. همه چیز به سفارت و آفیسر که اون روز مصاحبه میکنه بستگی داره و البته پرزنت کردن شما.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    شما چرا زودتر به جای اینکه با دانشگاه تماس بگیرید و این ایراد رو برطرف کنید چرا نشستید تا یکی بهتون بگه که اینکار رو بکنید؟ اگه دو روز پیش ایمیل زده بودید تا امروز به قول خودتون جواب قابل استناد تری از دانشگاه گرفته بودید. من نظرم اینه که اصلاح شه و اگر احیاینا نشد روز مصاحبه کارنامه و ایمیل که نشون میده نمره جدید رو فرستادید همراه داشته باشید و اعلام کنید نتونستید منتظر I-20 جدد بمونید چون وقت ها داشت پر میشد. ولی تا حد امکان تلاش کنید اصلاح شه.
    ممکنه اصلاح هم نشد با همین صحبت ها آفیسر قانع شه. همه چیز به سفارت و آفیسر که اون روز مصاحبه میکنه بستگی داره و البته پرزنت کردن شما.
    شادزی
    مرسی simon جان از جوابت واقعا دیگه داشتم ناامید میشدم

راستش من همون روز اول که این مشکل رو دیدم بلافاصله بهشون ایمیل زدم و گفتم که سریعا یه نامه برام بفرستین خطاب به سفارت که مشکل زبان برطرف شده و تاکید کنید که I-20 جدید صادر میکنید. ولی طبق تجربه ای که از قبل تو مکاتباتم با مرکز صدور I-20 داشتم همیشه اول یه جواب تمپلت میاد و بعد از 3-4 روز جواب میدن که متاسفانه ایندفعه هم همینطور شد و هنوز جوابی نگرفتم ازشون. حتی به دپارتمان هم میل زدم.
    سفارت ایمیلی برای مکاتبه مستقیم دانشگاه نداره؟
    در ضمن میشه پرینت نمره های تافل و جی ار ای رو معمولا واسه سفارت برد تو کیس من احتمال داره گیر بدن که نمره هات چرا پرینت از رو سایته و اصلی نیست؟

بازم ممنون بابت جوابتون جناب simon

Global Moderator

Simon آواتار ها

مرسی simon جان از جوابت واقعا دیگه داشتم ناامید میشدم

راستش من همون روز اول که این مشکل رو دیدم بلافاصله بهشون ایمیل زدم و گفتم که سریعا یه نامه برام بفرستین خطاب به سفارت که مشکل زبان برطرف شده و تاکید کنید که I-20 جدید صادر میکنید. ولی طبق تجربه ای که از قبل تو مکاتباتم با مرکز صدور I-20 داشتم همیشه اول یه جواب تمپلت میاد و بعد از 3-4 روز جواب میدن که متاسفانه ایندفعه هم همینطور شد و هنوز جوابی نگرفتم ازشون. حتی به دپارتمان هم میل زدم.
    سفارت ایمیلی برای مکاتبه مستقیم دانشگاه نداره؟
    در ضمن میشه پرینت نمره های تافل و جی ار ای رو معمولا واسه سفارت برد تو کیس من احتمال داره گیر بدن که نمره هات چرا پرینت از رو سایته و اصلی نیست؟

بازم ممنون بابت جوابتون جناب simon
    سلام
    من ارسال شما رو اتفاقی دیدم. اینطور مواقع در صفحه ی بازدید کننده لینک بدید تا سریعتر پاسخ بدم. کار خوبی کردید ایمیل زدید اما اگر زمانتون به مصاحبه کمه بهتره از تماس تلفنی استفاده کنید. ایمیل برای ارتباط های غیر حیاتیه. اونها میتونن I-20 رو اصلاح کنند اما همونطور که گفتم اگر نشد شما پرینت نمره و حتی از صفحه ی پروفایل اون قسمتی که نشون میده نمره ی جدید گزارش شده برای دانشگاه همراهتون داشته باشید. و نشون بدید. دیگه به ایران کارنامه ارسال نمیشه این رو به آفیسر بگید. امید که دانشگاه زودتر مشکل رو حل کنه. حالا یا به صورت یک نامه به سفارت یا به صورت تصحیح I-20

شادزی

از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

سلام
    من ارسال شما رو اتفاقی دیدم. ایطور مواقع در صفحه ی بازدید کننده لینک بدید تا سریعتر پاسخ بدم. کار خوبی کردید ایمیل زدید اما اگر زمانتون به مصاحبه کمه بهتره از تماس تلفنی استفاده کنید. ایمیل برای ارتباط های غیر حیاتیه. اونها میتونن I-20 رو اصلاح کنند اما همونطور که گفتم اگر نشد شما پرینت نمره و حتی از صفحه ی پروفایل اون قسمتی که نشون میده نمره ی جدید گزارش شده برای دانشگاه همراهتون داشته باشید. و نشون بدید. دیگه به ایران کارنامه ارسال نمیشه این رو به آفیسر بگید. امید که دانشگاه زودتر مشکل رو حل کنه. حالا یا به صورت یک نامه به سفارت یا به صورت تصحیح I-20

شادزی
    باشه مرسی بازم بابت اطلاعاتت. فقط یه نکته: منظورت از اینکه میتونن I-20 رو اصلاح کنن اینه که منتظر بمونم با I-20 جدید وقت بگیرم یا اینکه نه I-20 جدید رو موقع پیک آپ بدم به سفارت؟

سلام
    من ارسال شما رو اتفاقی دیدم. اینطور مواقع در صفحه ی بازدید کننده لینک بدید تا سریعتر پاسخ بدم. کار خوبی کردید ایمیل زدید اما اگر زمانتون به مصاحبه کمه بهتره از تماس تلفنی استفاده کنید. ایمیل برای ارتباط های غیر حیاتیه. اونها میتونن I-20 رو اصلاح کنند اما همونطور که گفتم اگر نشد شما پرینت نمره و حتی از صفحه ی پروفایل اون قسمتی که نشون میده نمره ی جدید گزارش شده برای دانشگاه همراهتون داشته باشید. و نشون بدید. دیگه به ایران کارنامه ارسال نمیشه این رو به آفیسر بگید. امید که دانشگاه زودتر مشکل رو حل کنه. حالا یا به صورت یک نامه به سفارت یا به صورت تصحیح I-20

شادزی
    باشه مرسی بازم بابت اطلاعاتت. فقط یه نکته: منظورت از اینکه میتونن I-20 رو اصلاح کنن اینه که منتظر بمونم با I-20 جدید وقت بگیرم یا اینکه نه I-20 جدید رو موقع پیک آپ بدم به سفارت؟

سلام simon جان ، من هر چی گشتم
    صفحه ی بازدید کننده رو پیدا نکردم، تو پیج خودت هم نتوننستم بهت پیام خصوصی بدم ،
    نظر خودتو میشه بهم بگی؟

در ضمن اگه I-20 جدید صادر بشه شماره سویس همم لزوما تغییر میکنه؟ اگه آره ، فرم DS و اطلاعات سویس رو چطوری باید آپدیت کنم؟ باید همه تغییرات رو قبل پیک آپ انجام بدم؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام simon جان ، من هر چی گشتم
    صفحه ی بازدید کننده رو پیدا نکردم، تو پیج خودت هم نتوننستم بهت پیام خصوصی بدم ،
    نظر خودتو میشه بهم بگی؟

در ضمن اگه I-20 جدید صادر بشه شماره سویس همم لزوما تغییر میکنه؟ اگه آره ، فرم DS و اطلاعات سویس رو چطوری باید آپدیت کنم؟ باید همه تغییرات رو قبل پیک آپ انجام بدم؟
    سلام
    من نظر خودم رو میگم اینکه شما چه راهی رو انتخاب کنید با خودتونه و من مسئولیتی در قبال انتخابتون ندارم. من توصیه میکنم منتظر I-20 جدید بشید. و با همون وقت بگیرید. این امکان وجود داره که سویس کد تغییر نکنه ولی در برخی مواقع هم دیده شده که عوض شده. شما ازشون درخواست کنید عوض نکنند هرچند با این وجودم باز نمیشه اعتماد کرد چون دوستانی بودند که با درخواست هم بعدا که نامه ی جدید رو گرفته بودند سویس عوض شده بود در هر صورت مجبور میشید منتظر نامه ی جدید بشید و اینطوری وقتای سفارت رو از دست میدید. از طرفی مشخص نیست با این شرایط اگر اقدام کنید نظر افیسر چه خواهد بود. ممکنه حتی بهتون در جا ویزا بدن اما قطعیت وجود نداره.
    نهایتا دو راه بیشتر نیست. منتظر I-20 جدید بشید که ریسک از دست دادن وقت ها رو دارید
    با همین اقدام کنید که ریسک این رو داره که افیسر بخاطر زبان گیر بده.
    برای تغییر اون مدارک تاپیک های جداگانه موجوده کمی سرچ بفرمایید جوابتون رو پیدا میکنید.همه ی تغییرات باید قبل مصاحبه باشه. در مورد پیک آپ تا جاییکه اطلاع دارم فقط تغییرات پاسپورت توجیه داره.
    بررسی کنید و بهترین راه حل رو خودتون انتخاب کنید.
    شادزی
    ویرایش توسط Simon : June 12th, 2014 در ساعت 04:05 PM

Junior Member

سلام دوستان.تو سایت نشا وزارت علوم نوشته حتما فرم I20 باید باشه که بشه پاسپورتو گرفت نهایتا.از طرفی دانشگاه من ازم کپی پاسپورتمو
    میخواد تا I20 رو صادر منه.لطفا کمکم کنید.ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Polymer Eng./MS. Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Koochi نمایش پست ها
    سلام دوستان.تو سایت نشا وزارت علوم نوشته حتما فرم I20 باید باشه که بشه پاسپورتو گرفت نهایتا.از طرفی دانشگاه من ازم کپی پاسپورتمو
    میخواد تا I20 رو صادر منه.لطفا کمکم کنید.ممنون
    منم همچین مشکلی رو داشتم و مجبور شدم کل پروسه صدور پاسپورت و قضیه سربازی رو با ایمیل برای دانشگاه توضیح بدم تا راضی شدن آخرش بفرستن I-20 رو برام.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)