صفحه 93 از 105 نخستنخست ... 438384858687888990919293949596979899100101102103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

پیش فرض پاسخ : مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

نقل قول نوشته اصلی توسط abdorreza نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ارشد کامپیوتر (نرم افزار) میخونم. میخواستم بدونم آیا ایران دانشگاه هایی که بورس سینگا رو دارن توی ایران معتبر هستن ؟

و اگر دوستانی الان توی سنگاپور دارن دکترای کامپیوتر میخونن آیا راضی هستن یا نه ؟

ممنونم
    در رابطه با اعتبار مدرک دانشگاه های NTU و NUS و همچنین بورس سینگا فک کنم همین کافی باشه که درمورد رنکینگ این دانشگاه ها و سرعت پیشرفتشون تو Research‌ یه سرچ ساده بکنید.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

Junior Member

سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های سنگاپور دارم ؟

پیشاپیش از دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی صنعتی شریف

خیر متاسفانه شانستون خیلی کمه

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_g88 نمایش پست ها
    سلام

- کارانی عمران-کارهای عمومی ساختمان- غیر انتفاعی-15.41

- مهندسی تکنولوژی عمران-عمران- غیر انتفاعی- 13.31

- مهندسی عمران-سازه- دانشگاه آزاد- 15
    - ایلتس 6
    - تعداد مقالات:

5 مقاله کنفرانس بین المللی (فارسی) - از این تعداد میشه 3 مجله های مسترلیست ISI چاپ بشن(این هم راهنمایی کنید ارزش داره؟ مبلغی برای چاپ می گیرند، خارچ از ایران معتبر هست؟)
    1 مقاله کنفدراسیون تحقیقات بتن شمال اروپا- دانمارک (انگلیسی) ( قراره مجله خودشون چاپ بشه)

- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای :مهندسی عمران-سازه ( یا زلزله) و مقطع دکترا

شانسی برای بورسیه مقطع دکترا در دانشگاه های سنگاپور دارم ؟

پیشاپیش از دوستانی که وقت گذاشتن و راهنمایی می کنن کمال تشکر رو دارم.
    سلام
    شانس شما زیاد نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام خسته نباشین

3 تا سوال داشتم.

من برای دانشگاه NUS اپلای کردم و همزمان برای سینگا. بعد از اینکه اپلای کردم و فرم رو سابمیت کردم، یکی از استادا بهم جواب داد که من میتونم سوپر وایزرت باشم. منم به دانشگاه و سینگا ایمیل زدم و گفتم اگه میشه فرمم رو اصلاح کنید. دانشگاه گفت باشه در نظر میگیریم ولی سینگا هیچ جوابی نداد!

1) حالا به نظرتون من چیکار کنم ؟؟؟؟؟

2) این جریان مصاحبه حضوری و اسکایپی چیه؟ یعنی دانشگاه یه مصاحبه واسه ی خودش داره و سینگا یه مصاحبه دیگه؟

3) اگه در مصاحبه سینگا قبول بشیم و دانشگاه هم با استاد هماهنگ کرده باشیم، یعنی پذیرفته نهایی شدیم؟؟

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

اگه برای سینگا اپلای کرده اید ولی برای مصاحبه ایمیلی دریافت نکرده اید به منزله ریجکت شدن برای بورس سینگا تلقی می شود.
    اکثر دپارتمان های NUS و NTU واسه اپلیکیشن هاشوندرصورت پدیرفته شدن مصاحبه اسکایپی دارن. توجه کنید گرفتن بورس سینگا به منزله گرفتن پذیرش دانشگاه مورد نظر است.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

دوستان استاد چقدر تاثیر داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pmaie_javad نمایش پست ها
    اگه برای سینگا اپلای کرده اید ولی برای مصاحبه ایمیلی دریافت نکرده اید به منزله ریجکت شدن برای بورس سینگا تلقی می شود.
    اکثر دپارتمان های NUS و NTU واسه اپلیکیشن هاشوندرصورت پدیرفته شدن مصاحبه اسکایپی دارن. توجه کنید گرفتن بورس سینگا به منزله گرفتن پذیرش دانشگاه مورد نظر است.

ممنون از پاسخ تون. نه من تازه اپلای کردم برای ژانویه 2018 / گفتن نتایج آگوست یعنی 2 ماهه دیگه می آد

یعنی اگه از سینگا پذیرش بگیریم باید با دانشگاه هم مصاحبه اسکایپی داشته باشیم؟ من که الان استاد دارم روی کدوم پذیرش تاثیر داره ؟ پذیرش دانشگاه یا پذیرش سینگا؟

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط ali11444444444 نمایش پست ها

ممنون از پاسخ تون. نه من تازه اپلای کردم برای ژانویه 2018 / گفتن نتایج آگوست یعنی 2 ماهه دیگه می آد

یعنی اگه از سینگا پذیرش بگیریم باید با دانشگاه هم مصاحبه اسکایپی داشته باشیم؟ من که الان استاد دارم روی کدوم پذیرش تاثیر داره ؟ پذیرش دانشگاه یا پذیرش سینگا؟
    اگه سینگا رو بگیرین دانشگاه هم پذیرش رو میده. Proposed Supervisor داشتن فقط رو پذیرش دانشگاه ممکنه موثر باشه.

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

دوستان درجریان باشین نتایج بورس سینگا برایAugust Intake 2017 به دانشگاه های موردنظر ابلاغ شده و میتونید از طریق Proposed Supervisor خودتون از نتیجه آگاه بشید.
    متاسفانه امسال تعداد افراد پذیرفته شده به نسبت سال های قبل کاهش محسوسی داشته است.