صفحه 92 از 105 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrezazadeh8 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    امکان داره دوستان باتجربه راهنمایی کنن که با این مشخصات امکان گرفتن پذیرش دکتری همراه با Full Fund از دانشگاه NTU یا NUS یا بورسیه SINGA هست یا خیر؟

کارشناسی: مهندسی مواد - متالورژی با معدل 15.25
    دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد: مهندسی پزشکی - بیومتریال با معدل 15.26
    تعداد مقالات کنفرانسی : 2 مقاله کنفرانس داخلی، 3 مقاله کنفرانس خارجی، 3 مقاله خارجی در دست تهیه برای ارسال به ژورنال های ISI به همراه یک ثبت اختراع داخلی منتج شده از پایان نامه
    رزومه پژوهشی و آکادمیک به همراه توصیه نامه های قوی
    در حال آماده سازی برای آزمون آیلتس

با این شرایط امکان احذ پذیرش دکتری همراه با فاند از دانشگاه های NTU یا NUS دارم یا خیر؟ همچنین امکان گرفته بورسیه سینگا هست یا خیر؟

ممنون و روز خوش
    سلام
    شانس زیادی ندارید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

من امروز ( 2017 Feb 27) یعنی 9 اسفند 95 یه مصاحبه اسکایپی با دو تا از استادهای مطرح دانشکده ی مهندسی شیمی NUS داشتم. یکیشون توی Nature مقاله داشت اون یکی هم توی US.Patent تپ و تپ اختراع ثبت کرده بود. منم سطحم خوب بود با یه مقاله ISI ! سطح انگلیسی شون یکمی کمتر از حد نرمال بود ولی این باعث نشد استرس بگیرم، چون استرسو از اول داشتم. از اول مصاحبه شروع کردم مسلسل وار حرف زدن، یکی از استادا به شوخی گفت ترمزو بکش، کجا! 45 دقیقه مصاحبه ی اسکایپ طول کشید. نمیدونم Shortlist میشم یا نه. چندتایی گاف دادم اونم بخاطر این بود که تسلطم کم بود روی مقاله ای که خودم همشو کار کرده بودم!!! سوالات واقعا ساده هستن اما جوابایی که میدین مهم هستن. راستی اگه گفتن میخواین برگردین ایران بگین : اگه شما اجازه بدین من تا آخر عمر غلامم در کل راضی بودم حتی اگه دعوت نشم ولی هر چی خیره همون پیش بیاد، من تلاشمو کردم. با اینکه خیلی از ما بالاتر بودن ولی واقعا friendly بودن. توی اتاق استاد ارشدم توی شریف مصاحبه رو برگزار کردیم. البته استادمو قایم کردم اونا نبین برای همه بچه هایی که برای هر جای دنیا اپلای کردن آرزوی موفقیت دارم ایشالله اگه کسی short list شد برای 2017 اینجا پیام بزاره بتونیم arrange کنیم با هم بریم.

سلام دوستان. کسی تا حالا ایمیل شورت لیست دریافت کرده؟

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedimohsen نمایش پست ها
    For August 2017 intake
    Please be informed that all shortlisted candidates will be informed via email sometime in late March 2017. If you do not receive any email from the SINGA Office after March 2017, this means that your application has been unsuccessful.
    Please also take note that it is not possible to make amendments to the application.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedimohsen نمایش پست ها
    امیال برخلاف روال سال های قبل، 12 هفته بعد از ددلاین قراره به شورت لیست ها اطلاع بدن(ظاهرا Applicant زیاد بوده) پس اگه هنوز ایمیلی دریافت نکردین نگران نباشین و تا آخر هفته ی بعد(31 مارچ) صبر کنید.
    من خودم از اطریق استادم تو NTU فهمیدم که شورت لیست شدم ولی هنوز هیچ ایمیل آفیشیالی از سینگا دریافت نکردم!:دی
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

من امروز این ایمیل رو دریافت کردم:

Dear Javad ,

We are pleased to inform you that you have been short-listed for a face to face interview in Singapore, for the Singapore International Graduate Award (SINGA) August 2017 intake. The interview will be held at 30 Biopolis Street, Matrix Building Level 3, Singapore 138671.

Your interview has been scheduled on Monday, 24 April 2017. Please confirm your attendance by replying to this email before Tuesday, 28 March 2017. More information about the interview time will be sent after your attendance is confirmed.

You are required to produce original copies of the following documents for the interview. Any supporting document that is not in English must be accompanied by a translation of the document in English. Failure to produce any of the following documents may result in the rejection of your application.

• Passport or identity card
    • Original Bachelor’s and Master’s transcripts (If any)
    • Original Bachelor’s and Master’s Degree scrolls (If any)
    • Original GRE / TOEFL / IELTS results (If any)
    • Original awards / prizes and certificates (If any)

A partial airfare for you to come to Singapore for the interview may be provided, subject to country from which you are originating your flight to Singapore.

If you are accepting the invitation to the interview, please proceed to make your flight arrangements. We would appreciate it if you could provide us the following flight details latest by Friday, 31 March 2017.

Country you are flying from:
    Airline:
    Date of Arrival:
    Flight no.:

2 nights of accommodation (based on twin sharing) will be provided on 23 and 24 April 2017. Please inform us by Friday, 31 March 2017 if you do not require accommodation. Candidates who state that they do require the accommodation and then do not utilize the requested accommodation will have the cost deducted from their airfare subsidy (if any).

Please note that accommodation and airfare subsidy will not be provided if full flight details are not provided by Friday, 31 March 2017.

We have also included a FAQ sheet for your reference.

We wish you all the best in your interview and hope to see you in Singapore.

Thank you.

Regards,
    Felicia
    SINGA Office

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

الان که نتایج شورت لیست های AUgust intake 2017 دار همیاد ، به نظرم بهتره یه نکته ای روبگم:
    ممکنه بعضی کیس هایی باشن که با رزومه خوب واسه مصاحبه دعوت نشده باشن، این مساله یه این برنمیگرده که رقباشون تو بقیه کشورا خیلی خوب بودن. مشکل اینه که A*STAR سهم خیلی کمی از پوزیشن هاش رو به اپلیکنت های ایرانی اختصاص میده. این جزئه Policyشه و واقعا نمیشه کاریش کرد!:دی

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

دوستان اگه کسی شورت لیست شده بگه (یا دایرکت بده) تا هماهنگ کنیم و با هم بریم، چون هزینه هامون خیلی کم میشه و به نفع همه اس!:دی ممنون.

رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

دوستان یه گروه تلگرامی واسه بچه هایی که شورت لیست شدن درست کردیم. داریم سعی می کنیم همه ی اطلاعات مورد نیاز برای مصاحبه و همچنین اطلاعات لازم در مورد سنگاپور و مسیر های دسترسی راحت به هتل محل اقامت رو فراهم کنیم.
    بچه هایی که شورت لیست شدن شمارشونو تو دایرکت بدن تا ادشون کنیم.
    ممنون.

سلام دوستان

من ارشد کامپیوتر (نرم افزار) میخونم. میخواستم بدونم آیا ایران دانشگاه هایی که بورس سینگا رو دارن توی ایران معتبر هستن ؟

و اگر دوستانی الان توی سنگاپور دارن دکترای کامپیوتر میخونن آیا راضی هستن یا نه ؟

ممنونم