صفحه 96 از 105 نخستنخست ... 468687888990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

نقل قول نوشته اصلی توسط mhd1105 نمایش پست ها
    اسکولار شیپی که تو سایت یا تو بعضی تحقیقات تو سایت هاشون دیدم کمتره- این اسکولارشیپ رو بعدا بیشتر میکنن تا کل دوره همین مقدار مثلا 6000 دلار ثابته؟
    تا آنجا که می دانم تفاوتی از نظر مقدار بین بورسهای عادی دانشگاه با سینگا نیست.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی ایمنی و بازرسی فنی هستم مقطع کارشناسی از دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.72 و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل 16.43 ، مقاله ندارم اما پایان نامم آزمایشگاهی بوده، آیلتس هم میخوام شرکت کنم به زودی و فک میکنم نمره خوبی میگیرم ، به نظر شما چقدر شانس برای گرفتن بورسیه سینگا دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam920145 نمایش پست ها
    سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی ایمنی و بازرسی فنی هستم مقطع کارشناسی از دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.72 و کارشناسی ارشد از دانشگاه شهید بهشتی تهران با معدل 16.43 ، مقاله ندارم اما پایان نامم آزمایشگاهی بوده، آیلتس هم میخوام شرکت کنم به زودی و فک میکنم نمره خوبی میگیرم ، به نظر شما چقدر شانس برای گرفتن بورسیه سینگا دارم؟
    من مطمئن نیستم که در رشته شما بورس داده شود یا چنین رشته ای در مقطع دکترا در سنگاپور باشد ولی معدل شما پایین است و شانس شما را کاهش می دهد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

سلام
    من يكهفته است كه از سفر توريستي سنگاپور برگشتم و به حدي همه جوره عاشق اين كشور شدم كه شروع كردم به سرچ و به شرايط بورسيه سينگا رسيدم
    با توجه به زمان كني كه براي اين دوره باقيه چطوري ميتونين راهنماييم كنين؟

من فرق ليسانس مهندسي طراحي محيط و منظر از دانشگاه تهران دارم با معدل ١٩
    الان براي اقدام دير نيست ؟ شرايط و اولين پله شروع چيه؟
    كانال تلگرامي هم دارين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bs4563 نمایش پست ها
    سلام
    من يكهفته است كه از سفر توريستي سنگاپور برگشتم و به حدي همه جوره عاشق اين كشور شدم كه شروع كردم به سرچ و به شرايط بورسيه سينگا رسيدم
    با توجه به زمان كني كه براي اين دوره باقيه چطوري ميتونين راهنماييم كنين؟

من فرق ليسانس مهندسي طراحي محيط و منظر از دانشگاه تهران دارم با معدل ١٩
    الان براي اقدام دير نيست ؟ شرايط و اولين پله شروع چيه؟
    كانال تلگرامي هم دارين؟
    سلام
    شما از این سایت شروع نمایید:
    https://www.a-star.edu.sg/singa-award/About-Singa.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    سلام
    شما از این سایت شروع نمایید:
    https://www.a-star.edu.sg/singa-award/About-Singa.aspx

سايت رو بررسي كردم
    ولي ابهاماتي دارم
    مثل اينكه مستقيما بايد به استاتيد نامع بزنم ؟

سوال بعديم اين هست كه اگه من بورسيه بشم به همراهم(همسر) هم ويزا ميدن و ميتونه بياد و اونجا اجازه كار داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_bs4563 نمایش پست ها
    سايت رو بررسي كردم
    ولي ابهاماتي دارم
    مثل اينكه مستقيما بايد به استاتيد نامع بزنم ؟

سوال بعديم اين هست كه اگه من بورسيه بشم به همراهم(همسر) هم ويزا ميدن و ميتونه بياد و اونجا اجازه كار داره؟
    تا آنجا که یادم هست شما برای سینگا اقدام می کنید و در فرم اسم سه استاد را که زمینه کاریشان با شما هماهنگ است می نویسید و با پتنشیال سوپروایزها هم تماس میگرید. اگر به مصاحبه دعوت شدید توصیه می شود با آن استادها هم قرار بگزارید و رو در رو صحبت کنید.
    به همسر شماsocial visit pass بلند مدت می دهند و با این ویزا اجازه تحصیل و کار ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    تا آنجا که یادم هست شما برای سینگا اقدام می کنید و در فرم اسم سه استاد را که زمینه کاریشان با شما هماهنگ است می نویسید و با پتنشیال سوپروایزها هم تماس میگرید. اگر به مصاحبه دعوت شدید توصیه می شود با آن استادها هم قرار بگزارید و رو در رو صحبت کنید.
    به همسر شماsocial visit pass بلند مدت می دهند و با این ویزا اجازه تحصیل و کار ندارند.
    ببخشید اساتید همین هایی که اسمشون توی سایت سینگا اومده رو باید بیاریم؟ و حتما باید قبل از قرار دادن اسمشون در اپلیکیشن باهاشون مکاتبه کنیم و اوکی رو بگیریم؟
    سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    ببخشید اساتید همین هایی که اسمشون توی سایت سینگا اومده رو باید بیاریم؟ و حتما باید قبل از قرار دادن اسمشون در اپلیکیشن باهاشون مکاتبه کنیم و اوکی رو بگیریم؟
    سپاس
    بله باید اسم آنهایی که در سایت آمده را بیاورید ولی لزومی ندارد که تاییدیه از ایشان بگیرید. رزومه شما و سایر متقاضیان برای این استادان فرستاده می شود. البته به نظر من اگر بتوانید توجه استاد را قبل از مصاحبه و بررسی رزومه ها جلب کنید در مجموع به نفعتان خواهد بود.

Junior Member

سلام
    من برای سینگا میخوام اپلای کنم ولی پایان نامم مونده چطوری اپلای کنم روش کاندیشنالی داره؟؟؟
    رشته مهندسی پزشکی مقطع دکتری معدل کارشناسی و ارشد 15 دو تا isi دارم مدرک زبان آیلتس 6.5 تا ژانویه می گیرم
    سپاسگزارم.