صفحه 10 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه سینگا

شما مگه براي بورس اقدام نكرديد؟ اگه بورسشون شامل محل اقامت نميشه، پس به چه درد ميخوره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Stylish Converse casual shoes

نقل قول نوشته اصلی توسط uggbootss نمایش پست ها
    I am a girl. I love casual life and do not want to be bounded by shoes, clothing or anything else, so casual products always are my preferences. One day, I came across Nikeclubs.com. There are so many surprises there. Brand shoes as Nike shoes, Puma shoes, Adidas shoes, Converse shoes of all series are included! Converse casual shoes, oh, yes, casual shoes, I found it. Green is my favorite color, so of course I have to have a green pair of shoes! I like to have shoes out of the ordinary, and when I found these Converse casual shoes with all trendy colors, I knew I had to have them. I love to wear these shoes whenever I wear something green.In addition, I have looked through the other products at nikeclubs.com, for I love the website so much. So I want to tell you what I have seen, maybe you will need the products with fabulous prices and quality. The website also offers a large series of brand shoes, clothing, bags and some accessories. How to say? It is a comprehensive global online store. I have experienced its services, so I think it is excellent!
    کاملا مرتبط با پذیرش از سینگا بود.

pezhman.kazemi
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil4 نمایش پست ها
    سلام
    من دو روز پیش مصاحبه داشتم. گفتم که اینجا یک توضیحی بدم برای بچه ها.

قبل از مصاحبه مدارکی که ناقص بود را می خواستن. جالب اینکه مدرک لیسانس من که موقت بود و ریز نمراتم که خودم نوشته بودم را قبول کرده بودن و از من نخواستن ولی من تائید شده را دادم. یعنی با مدرک موقت نیز به راحتی می تونید اپلای کنید.
    با استادا حتما باید مصاحبه بگذارید.
    در مصاحبه سینگا 4 نفر نشسته بودن. همه مدارک از نمرات، کار و ... را ریز به ریز بررسی کرده بودن. من یک نمره بد داشتم گفتن چرا بد گرفتی. در مورد کار نیز سوال کردن. گفتن چرا میخوای دکترا بخونی. چرا میخوای با فلان استاد در فلان موضوع کار کنی. ولی هیچ سوالی درباره سنگاپور و غذا و این چیزا نپرسیدن.

و حالا یک سوال از بچه های قدیمی: یک نفر که چند ترم انجا بود گفت که فقط ntu برای سال اول خوابگاه میده و بعدش باید خونه گرفت و nus نیز که کلا جا نمی ده و هزینه خانه هم که خیلی بالاست. کسی در این مورد خبر نداره؟
    یک سوا دیگه: خبر دارید که حدودا کی پاسخ میدن؟

با تشکر
    با سلام
    یه سوالی داشتم مدرک موقت شما که ترجمه رسمی نشده درسته؟
    چون شنیدم مدرک موقت ارزش ترجمه نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman.kazemi نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوالی داشتم مدرک موقت شما که ترجمه رسمی نشده درسته؟
    چون شنیدم مدرک موقت ارزش ترجمه نداره
    با سلام
    مدرک موقت را دارالترجه، ترجمه میکنه ولی تائید دادگستری و وزارت امورخارجه نمیشه. معمولا جایی این مدرک را قبول نمیکنه ولی خوب سینگا قبول کرده بود

سلام، سهیل جان چند روز اونجا بودی؟( مصاحبه چقدر طول کشید؟)
    سطح زبان عموما چطوریه؟ آیا لهجه زیاد دارن؟ با زبان متوسط دست و پا شکسته ما میشه از عهده سوالاشون براومد؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenkaster نمایش پست ها
    سلام، سهیل جان چند روز اونجا بودی؟( مصاحبه چقدر طول کشید؟)
    سطح زبان عموما چطوریه؟ آیا لهجه زیاد دارن؟ با زبان متوسط دست و پا شکسته ما میشه از عهده سوالاشون براومد؟

ممنون
    سلام

برای مصاحبه 30 دقیقه برای شما در نظر میگیرن و زمان آنرا به شما میگویند. ولی عملا 10 تا 15 دقیقه است. برای مصاحبه با استادها نیز که خودتون باید با هم به توافق برسید.
    خوب زبان رسمی آنها که انگلیسیه و بسته به فردش لهجه نیز فرق میکنه. مثلا یکی از استادای من لهجه اش خیلی خوب و دیگری فاجعه (هیچی نمی فهمیدم). سوال خاص و سختی نمی پرسن. میشه جواب داد.

راستی از دوست شما چه خبر. جوابش اومد؟ ظاهرا برای بعضیها جواب اومده. برای من که خبری نیست

سلام
    نتیجه دوست من هم هنوز نیومده، البته اون فعلا یه کار خوب پیدا کرده همین ایران اگر قبول بشه هم شاید نخواد بره ولی هنوز نتیجه ایی بهش ندادن، راستی نگفتید کلا چند روز اونجا بودید؟

singa
    Guest

پیش فرض SINGA

سلام بر همه
    من فیزیک خوندم معدلم 15.33 هستش ولی کار عملی زیاد کردم و پژوهشگر برتر دانشگاه خودمون هستم
    می خواستم بدونم واسه NUS& NUT شانسی دارم
    بچه ها تو رو خدا کمکم کنید اینجا دارم خفه می شم
    می خواستم برم از ناچاری هند
    ولی اگر کسی کمکم کنه و رام بندازه می تونم برم اونجا
    مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    .ATOMIC.MOLECULAR PHYSICS,UNIVERSITY OF TEHRAN

پیش فرض پاسخ : SINGA

WHY SINGAPORE MAN
    APPLY FOR NORTH AMERICA OR EUROPE

سلام سهیل جان دوست من اخیرا با دفتر سینگا تماش گرفت تا جوابشو گرفت، تو جواب گرفتی؟