صفحه 100 از 105 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

پیش فرض پاسخ : مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

دوستانی که short list شدن (یا بقیه ای که تجربه دارن) خواهشا در مورد ویزا و بلیط و اینها هم یه توضیحاتی بدن! من هرچقدر تو سایتا دنبال بلیط میگردم بیشتر ذهنم مشغول میشه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran / Chemistry

آقا من یه توضیحی در مورد خروج از کشور بدم... نمیدونم چرا هیچ جا هیچکس توضیحی نداده در مورد موضوع به این مهمی.

اول بگم که ربطی به وزارت علوم و سازمان دانشجویان نداره، وقتتون رو اونجا هدر نکنید. یه سری آدم بیشعور اونجان که فهم برخورد با دانشجو رو هم ندارن. باز صد رحمت به نظام وظیفه، خیلی مودب تر بودن.

کسایی که یک سال معافیت تحصیلی دارن که هیچ، خیلی ساده پاس میگیرن و اقدام میکنن...
    کسایی که مثل من از ۱ سال معافیتشون فقط ۱۱-۱۰ روز مونده یا کلا تموم شده -----> اول از همه میرن پلیس+۱۰ و فرم اعزام به خدمت پر میکنن. پزشک میرن و واکسن و اینا که اگه زرنگ باشید یه روزه کلش قابل انجامه. نهایتا پلیس+۱۰ به شما یه برگه سبز (با تاریخ اعزام مشخص) میده که اون برگه رو میتونید ببرید نظام وظیفه (تو تهران میشه میدان سپاه) و باز بهتون اجازه میدن تا یک ماه قبل از تاریخ اعزامتون از کشور خارج بشید (فقط یک مرتبه). این ربطی به معافیت تحصیلی هم نداره و واسه همه هست. ینی شاید اصلا براشون مهم نباشه که شما مصاحبه داری میری یا تفریح...

فقط سعی کنید این کارا رو خیلی سریع انجام بدید، چونکه سنگاپور تو ایران سفارت نداره و ویزا گرفتنش ممکنه ۲۵-۲۰ روزی طول بکشه. برای گرفتن ویزا هم باید از آژانس های هواپیمایی معتبر بخواید این کار رو براتون بکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان
    در مورد ویزای سنگاپور خواستم عرض کنم که اگر خواستید خیالتون خیلی از بابتش راحت باشه، میتونید از طریق شرکت گلوری که توی خود سنگاپور هست اقدام کنید. من شخصا یک بار از طریق آژانس هماپیمایی توی تهران اقدام کردم که ویزام رجکت شد و خیلی شانس آوردم که بازم وقت داشتم برای اپلای مجدد. بار دوم کارم رو همین شرکت انجام داد که ویزام ۲ روزه صادر شد! واقعا مهمه که چه کسی داره براتون اقدام میکنه.
    منم هیچ نفعی ازین موضوع نمیبرم و فقط خواستم تجربه ام رو به اشتراک بذارم اسمش رو اگه سرچ کنید سایتش توی گوگل میاد. این هم ایمیلشون هست:
    visa@gloree.com

با آرزوی موفقیت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at IUT

سلام دوستان من کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم
    تافل ۱۰۷ دارم می خواستم بدونم چه قدر شانس دارم ؟اقدام کنم برای سنگاپور یا نه؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sstnajaf نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان هستم
    تافل ۱۰۷ دارم می خواستم بدونم چه قدر شانس دارم ؟اقدام کنم برای سنگاپور یا نه؟
    ممنون میشم جوابم رو بدید
    سلام
    شما خلاصه رزومه شامل معدل، مقالات و .... بگذارید تا بهتر بتوان نظر داد.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering at IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    سلام
    شما خلاصه رزومه شامل معدل، مقالات و .... بگذارید تا بهتر بتوان نظر داد.
    معدل=۱۶.۳
    مقاله=0

نقل قول نوشته اصلی توسط sstnajaf نمایش پست ها
    معدل=۱۶.۳
    مقاله=0
    شانس متوسط دارید. چون برای دکترا مستقیم باید اقدام کنید معدل شما آنچنان زیاد نیست ولی مینیمم ۱۶ را دارید.ولی چون هزینه ای ندارد اقدام کنید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز من با معدل ۱۴/۳۴ پذیرش گرفتم. درسته مقاله داشتم تو ارشد اما همه بهم میگفتن به خاطر معدلت شانسی نداری. بلند پرواز باش و با اساتید مکاتبه کن و واسه هرجا که اساتید بهت اکی دادن اقدام کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط gaikani2030 نمایش پست ها
    دوست عزیز من با معدل ۱۴/۳۴ پذیرش گرفتم. درسته مقاله داشتم تو ارشد اما همه بهم میگفتن به خاطر معدلت شانسی نداری. بلند پرواز باش و با اساتید مکاتبه کن و واسه هرجا که اساتید بهت اکی دادن اقدام کن.
    البته فکر میکنم دلیل موفقیت شما در گرفتن بورس سینگا معدل فوق لیسانس ۱۷/۶ از دانشگاه تهران بهمراه مقاله باشد.
    ویرایش توسط nima56 : October 6th, 2018 در ساعت 10:22 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه

چیزی که من فهمیدم این بود که ۴ تا استادی که با من مصاحبه کردن نه میدونستن دانشگاه تهران چیه نه تفاوت بین دانشگاه آزاد و دولتی رو میدونستن (بیشتر وقت مصاحبه من داشتم همین رو براشون توضیح میدادم). اینو بدون اغراق میگم، پس دست کم در مورد سنگاپور خیلی به برند دانشگاه دل نبندیم. حالا تو امریکا میگن این دانشگاه ها رو به عنوان دانشگاه های خوب میشناسن، اون به جای خود.
    من نسخه واسه کسی نمیپیچم، ولی تجربه شخصیم ثابت کرده تو این داستان اپلای کردن باید کمی بلند پروازی هم داشت. به قول معروف "از نامه ننوشته نمیشه غلط گرفت". منم به دوستان توصیه میکنم شانسشون رو امتحان کنن ولی منطقی. پرینستون تافل ۱۰۹ میخواد. خب با تافل ۱۰۰ براش اپلای کردن اتلاف وقته و لاغیر. ولی وقتی یه دانشگاهی میتونه قابل دسترس باشه چرا به جای اینکه ایمیل بزنم از استادش بپرسم راه بیوفتم از تک تک ملت سوال کنم. استیو جابز هم اگه میخواست از مردم سوال کنه هیچکس بهش نمیگفت تو از گاراژ خونه به اپل میرسی (البته من خودمو با اون بزرگوار مقایسه نمیکنم).

من پست آخرم رو تو این فروم بذارم و دیگه پرحرفی نکنم. یه نقل قول از میلان کوندرا، نویسنده بزرگ معاصر

اگر بلند پروازی نداشته باشی...
    تشنه موفقیت و به رسمیت شناخته شدن نباشی...
    در آستانه سقوط قرار میگیری.

یا حق