صفحه 11 از 105 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : SINGA

نقل قول نوشته اصلی توسط EROS نمایش پست ها
    WHY SINGAPORE MAN
    APPLY FOR NORTH AMERICA OR EUROPE
    I agree with EROS
    1-US and CANADA
    2-Europe
    3-Singapore
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

پیش فرض پاسخ : مصاحبه سینگا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenkaster نمایش پست ها
    سلام سهیل جان دوست من اخیرا با دفتر سینگا تماش گرفت تا جوابشو گرفت، تو جواب گرفتی؟
    سلام

نه من هنوز جوابم نیامده. دوست شما جواب مثبت گرفته یا منفی؟ چون مثل اینکه singa اگه جواب منفی باشه خبری نمیده.

با تشکر

پیش فرض پاسخ : مصاحبه سینگا

سلام، فکر نمیکنم اگه منفی باشه جواب ندن، ولی دوست من جوابش مثبت بود.

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی در پر کردن فرم signa

نمره زبان تافل را بايد رسما فرستاد ؟

Question پاسخ : درخواست راهنمایی در پر کردن فرم SIGNA

من میخواستم در مورد قسمتی كه توی فرم توصیه نامه singa خواسته اولویت خودمون رو مشخص کنیم بپرسم. در اون فرم باید بین NTU NUS و Singa یکی را به عنوان اولویت اول انتخاب کنیم
    کسی میدونه شانس قبولی با کدوم بیشتر هست. من هنوز نتونستم زمینه تحقیقاتم را مشخص کنم اگه خود singa را انتخاب کنم بهتر نیست ؟
    کسی هست كه singa پذیرش گرفته باشه بدون اینکه با استادی کسی تماس گرفته باشه و خود موسسه سینگا بر اساس resumash براش یک فیلد تحقیقاتی مشخص کرده باشه ؟

Question پاسخ : SINGA

این لیست مدارک مورد نیاز برای سینگا هست:
    •A copy of your Identity Card or Passport
    •Certified true copies of university transcript(s), one in English translation and the other in the original language
    •Certified true copies of degree scroll(s) or a letter or certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred.
    •Two Academic Referees' Recommendation (download the recommendation form here)
    •Two recent passport-sized photographs

برای PHD ارسال مدرک ارشد کافی هست یا مدارک و ریز نمرات لیسانس را هم می خواهند؟

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    این لیست مدارک مورد نیاز برای سینگا هست:
    •A copy of your Identity Card or Passport
    •Certified true copies of university transcript(s), one in English translation and the other in the original language
    •Certified true copies of degree scroll(s) or a letter or certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred.
    •Two Academic Referees' Recommendation (download the recommendation form here)
    •Two recent passport-sized photographs

برای PHD ارسال مدرک ارشد کافی هست یا مدارک و ریز نمرات لیسانس را هم می خواهند؟
    من که بعيد ميدونم ليسانس را نخواهند.
    من يه سوال توي قسمت مدارک SIGNA پرسيدم متاسفانه کسي جواب نداد. باز هم ميپرسم:
    آيا دانشنامه (degree scroll) هم لازمه ارسال کنيم؟

در ضمن به نظر من سنگاپور دانشگاه خيلي خوبي داره. من شخصا با معدل 17، يه مقاله ISI با Impact Factor=1.5، يه مقاله IEEE و 6 کنفرانس داخلي و 5 سال سابقه کاري تحقيقاتي، تافل 583 و GRE 790/350/2 اگه بتونم اونجا قبول بشم حتما ميرم. مگه اينکه بتونم از دانشگاه هاي تراز بالاي آمريکا و کانادا پذيرش بگيرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k نمایش پست ها
    من که بعيد ميدونم ليسانس را نخواهند.
    من يه سوال توي قسمت مدارک SIGNA پرسيدم متاسفانه کسي جواب نداد. باز هم ميپرسم:
    آيا دانشنامه (degree scroll) هم لازمه ارسال کنيم؟

در ضمن به نظر من سنگاپور دانشگاه خيلي خوبي داره. من شخصا با معدل 17، يه مقاله ISI با Impact Factor=1.5، يه مقاله IEEE و 6 کنفرانس داخلي و 5 سال سابقه کاري تحقيقاتي، تافل 583 و GRE 790/350/2 اگه بتونم اونجا قبول بشم حتما ميرم. مگه اينکه بتونم از دانشگاه هاي تراز بالاي آمريکا و کانادا پذيرش بگيرم.
    به نظر من اگر فارغ التحصیل شدید اصل ترجمه مدرک لازمه و در غیر این صورت برجمه گواهی مدرک معادل معتبر از دانشگاه را باید بفرستید

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    به نظر من اگر فارغ التحصیل شدید اصل ترجمه مدرک لازمه و در غیر این صورت برجمه گواهی مدرک معادل معتبر از دانشگاه را باید بفرستید
    اگر يه هفته براي گرفتن دانشنامه و يه هفته هم براي ترجمه در نظر بگيرم پس به ددلاين نميرسم. درسته؟

به ددلاین singa ممکن هست نرسید ولی ددلاین NTU تا 1.5 ماه دیگه هست. پس تلاشتون را بکنید