صفحه 15 از 105 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر- شیراز

پیش فرض پاسخ : SINGA

سلام دوستان
    من لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار با معدل 17.30 دارم . 3 سال سابقه کار دارم و یک کتاب هم مربوط به رشتم ترجمه کردم که هنوز چاپ نشده . دوست دارم واسه NUS پذیرش بگیرم یا یک جای خوب دیگه که هزینش 25 تا 30 میلیون تومان بشه . واسه فوق لیسانس . من می خوام MBA بخونم . لطفا منو راهنمایی کنید . لینک خاصی اگه هست معرفی کنید . من تا الآن اقدامی نکردم . الآن دارم شدیدآ رو زبان کار می کنم

مرسی

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان
    می خواستم سوال کنم بورس سینگا یا خود دانشگاه های NTU یا NUS موقعیتی funded برای ترم spring دارند که بشه براش از الان اقدام کرد؟؟؟

پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام
    من این فروم رو خوندم...ولی متوجه نشدم بورس SINGA به دانشجوهای MASTER هم تعلق می گیره یا نه؟
    باید از طریق خود دانشگاه اقدام کرد؟ یا SINGA؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate NTU, Singapore

پیش فرض دعوت شدگان برای مصاحبه سینگا Jan 2011

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    این موضوع را برای این ایجاد کردم که هم دعوت شدگان به مصاحبه ی سینگا بتونن با همدیگه بیشتر آشنا و هماهنگ بشن و همچنین افراد دعوت شده (اگه براشون زحمتی نباشه) مشخصات علمی خودشونو به ما هاهم بگن که بدونیم چه تیپ دانشجویی می خوان. چون به نظر میرسه سنگاپور شرایطشو خیلی سخت کرده. من دوستان زیادی داشتم که شرایطی خیلی بهتر از شرایط دعوت شدگان دوره های قبل داشتن ولی دعوت نشدن. این در حالیه که از آمریکا (فکر کنم اوهایو گفت) با فاند خوب پذیرش گرفته!!!
    خیلی ممنون از همیاریتان

Junior Member bamdad67 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه صنعتی امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : دعوت شدگان برای مصاحبه سینگا Jan 2011

سلام، بله حدودا 3 هفته پیش به بنده از طرف A*Star یه میل زدن که واسه مصاحبه انتخاب شدی و بیا اینجا. برای NUS.
    من در دانشگاه امیرکبیر کارشناسی فناوری اطلاعات می خونم. معدلم 15.3 هستش و یدونه مقاله ی ACM داشتم که با استاد پروژم داده بودم. تافلم 98 شدم و GRE رو اصلا خوب نشدم: 720
    سوال دیگه ای اگه هست بفرمایید. من اینجارو تازه پیدا کردم، واسه همین دیر جوابتون رو دادم. امیدوارم هنوز به درد بخوره...

رشته و دانشگاه

من برای 21 تا 28 شهریور برای مصاحبه در سنگاپور هستم. تمام هتل ها اطاق 2 نفره دارن و اگه آدم تنها باشه اصلا به صرفه نیست، بنابراین، اگه کسی تمایل داره با هم اطاق بگیریم برام پیام بذاره حتما...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD candidate NTU, Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdad67 نمایش پست ها
    من برای 21 تا 28 شهریور برای مصاحبه در سنگاپور هستم. تمام هتل ها اطاق 2 نفره دارن و اگه آدم تنها باشه اصلا به صرفه نیست، بنابراین، اگه کسی تمایل داره با هم اطاق بگیریم برام پیام بذاره حتما...
    سلام
    اولا تبریک یم گم بهتون. ثانیا سینگا که عمدتا بعد از مصاحبه خودش می گه کدوم دانشگاه را انتخاب کرده نه قبل از مصاحبه. چطور فهمیدید برا NUS دعوت شدید. در ضمن یکی از دوستای منم به سینگا دعوت شده اگه خواسته باشی شما رو به ایشون معرفی کنم (البته آقا هست). قراره 14 سپتامبر بره و 18 سپتامبر برگرده.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maoudmasoud نمایش پست ها
    سلام
    اولا تبریک یم گم بهتون. ثانیا سینگا که عمدتا بعد از مصاحبه خودش می گه کدوم دانشگاه را انتخاب کرده نه قبل از مصاحبه. چطور فهمیدید برا NUS دعوت شدید. در ضمن یکی از دوستای منم به سینگا دعوت شده اگه خواسته باشی شما رو به ایشون معرفی کنم (البته آقا هست). قراره 14 سپتامبر بره و 18 سپتامبر برگرده.
    تشکر می کنم از شما. خوب اولش به من نگفته بودن برای کدوم دانشگاه انتخاب شدم، ای میل زدم و پرسیدم که جواب دادن برای NUS. حالا از یه طرف خوبه، اما از یه طرف هم می تونه شانس منو کم کنه. یعنی انگار تو مصاحبه یا باید NUS قبول بشم یا راه دیگه ای ندارم. حالا مطمئن نیستم در این مورد.
    من 12 سپتامبر شب می رسم سنگاپور و 18 سپتامبر شب راه می افتم. اگه ایشون هم تمایل دارن این کار رو بکن. البته اینی که شما میگی، مشخص می کنه که کصاحبه ایشون 17 ام هستش. مال من 14 ام. به من گفتن که برای 14 و 15 به من هتل می دن و من می خواستم برای 12 و 13 (که این دوست شما نیست) و 16 و 17 هتل بگیرم که گویا این دوست شما 17 رو هم هتل می دن بهش. بنابراین روز مشترکمون میشه 16. حالا در هر صورت از خودش سوال کنید، با این اطلاعاتی که من دادم ببینید نظرش چیه. لطف می کنید آقای مسعود...

یه خواهش
    از دوستانی که از مصاحبه سینگا برای ورودی Jan2011 برگشتن میشه لطف کنن بگن مصاحبه چطور بود و اینکه جواب نهایی رو چه موقع اعلام میکنن.
    ممنون
    زمانه بدست مردم نادان دهد زمام امور

سلام من كارشناسي ارشدم فقط دفاعم مونده كه تا يه ماه ديگه ميكنم. مي خواستم بدونم اگر من فارغ التحصيل بشم و براي مصاحبه دعوت شم سينگا با توجه به سربازي مي تونم خارج شم؟