صفحه 2 از 105 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

پیش فرض پاسخ : SINGA short listed interview! چیه؟

Has the Interview been postponed?

Farshad

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad mir
    Has the Interview been postponed?

Farshad
    Yes, They informed me by an email.

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

سلام!
    آقا این میل که برا مصاحبه باید پاشیم بریم اونجا به دستتون که رسیده؟
    چند تا مطلب هستش:
    1. برا پسزا(عین خودم) مشکل پاسپورت رو داریم. مشخص نیست که برا مصاحبه بشه پاسپورت گرفت. و روند گرفتنشم کار حضرت فیله.
    2. مخارج رفت و برگشت چیزی حول و حوش 2-5/1 در میاد، تازه مشخص نیست که با این ریسک بشه پذیرش گرفت یا رد کنن.

من پیشنهادم اینه که همه با هم ی جا جمع شیم و ی فکر اساسی کنیم.
    اونایی که پاین اعلام کنن.

Junior Member

Hi, they sent me similar email stating that we should gather in singapore for interview. I have not investigaed regarding the cost of the flight. I have the passport but money talks. I dont knoe how much does it cost. I agree with out friend. lets do somthing.

سلام
    من که با اینکه باید یک فکر اساسی کرد موافقم. اما حواستون باشه که زیاد عجله نکنیم.
    به نظر من تو میل های جواب هامون به این نکاتی که شما گفتید (مثلا مسئله اینکه نمیشه از کشور خارج شد) رو باید اشاره کنیم و ببینیم که واکنش اونا چیه.
    یک راه دیگر هم اینه که با رابط ها و مسئولینشون تو ایران صحبت کنیم و ببینیم که این unforeseen circumstances that were beyond our control چی بوده.
    من خودم از فردا شروع میکنم ببینم به کجا میرسم.
    هنوز هم میلشون رو جواب ندادم.
    منتظر نظرات بیشتر دوستان هستم.

ایشالله درست میشه
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

بچه ها خوبه كه با هم بيشتر صحبت كنيم پس لطفا شماره هاتونو بهم بدين!ممنون

Junior Member

آقا اولین کارمون اینه که به همه اطلاع بدیم که میلی با همچین محتوایی رو براشون بفرستن تا اونا وضعیت ما رو درک کنن.
    من نوشتم که تو کشور ما گرفتن پاسپورت مستلزم ارایه نامه پذیرشه.
    دوم این که با مسئولاشون تو دانشگاه ها ارتباط برقرار می کنیم.
    سوم این که با هم لینک بشیم.

خوبین همگی؟؟ بابا حرف رفتن رو هم نزنید. 2 ملیون بدیم، 3-4 روز از زندگی بیفتیم که بریم سنگاپور 10 دقیقه مصاحبه کنیم؟؟ تازه پاسپورت هم که اکثرا نداریم.
    اینا باید یه امکانی فراهم کنند که یا از طریق Video Conference یا تلفنی این مصاحبه برگزار شه. باید ایمیل بزنیم همگی اینو بگیم البته نه با لحن تحکم آمیز. به صورت پیشنهاد مطرح کنیم و بگیم که برای ما این امکان فراهم نیست بیایم شما خوشگلا رو از نزدیک ببینیم
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Veteran

من 2 سال پیش برای مصاحبه انتخاب شدهبودم و البته قبول نشدم و همچنین اون موقع از طرف A*satar. سوالاتشون تقریبا" همون چیزهایی است که hoomer گفت.
    اون سال لهجه ها افتضاح! غیر از یه دکتر هندی و یه دکتر ایرانی هم همراهشون بود که من نمیشناسمشون.
    اونا در مورد پروپوزالمم سوال کردن و همچنین وضیعت تاهل! تا جایی مه من میدونم یه متاهل ها( من هم هستم) این بورس تعلق نمیگرفت. البته به من گفتند که بنویسم مجرد!!!!!!!!(موقع اپلای) ولی من هیچ وقت همچین کاری نمیکنم.
    من از شیراز بودم و مصاحبه هم همونجا تو شیراز بود، که میرفتی توی یه اتاق و چند تا استاد دور نشسته بودن و بعد شروع میشد....
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Hi
    I sent an email for them and explained the problem . I told them about the money that we have to give the government for the sake of military service. I recommend every one send a simmiliar email and ask the for a net conference...i.e using the web cam and voice chat..or talking on the phone...I guess universities won't help......please try to find their main reason for not coming here.....that's a bit important

Take care