صفحه 4 از 105 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

paleblossem
    Guest

پیش فرض پاسخ : SINGA short listed interview! چیه؟

دوستان سلام
    من امروز رفتم دانشگاه محل تحصیلم تو دوران کارشناسی ارشد و بعدش هم رفتم به وزارت علوم. متاسفانه کسانی که مثل من دفاع کردند الان اگر هم بخوان برای خروج اقدام کنند نمی تونند چون دانشگاه بهشون مجوز برای نظام وظیفه نمی ده. من امروز کلی این درو اون در زدم ولی نتونستم کاری پیش ببرم. من برخلاف بعضی از بچه ها که یه چیزایی می گن هر طوری شده می خوام برم اونجا بخونم. اگرم ویدیو کنفرانس و این چیزا رو انجام ندن من یه جوری جورش می کنم می رم. اینم که بعضیا میگن حدود 1.5 تا 2 تومن هزینش می شه اینطورام نیست با تور بری 1 هفته تمام تو سنگاپور حدود 600 تا 700 تومنه. دوستان بیخود بقیه رو نترسونن. به قول معروف هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد. مخصوصا مایی که قضیه خدمتمون نور علی نوره. حالا دختر خانوما قضیشون فرق می کنه.اگه امسال رفتنمونو نتونیم جور کنیم باید بریم خدمت که بعد از 2 سال خدا می دونه چی می شه. مطمئن باشید وضع از اینی که هست بدتر می شه.من روی صحبتم با بچه هایی هست که وضعیتشون مثل منه و حرفای منو قبول دارن.اگه چیزی به ذهنتون می رسه که بشه رفت اونجا برا مصاحبه حتما بگید تا try کنیم ببینیم می شه یا نه.

Member mohhhamad آواتار ها

سلام دوستان عزیز
    می دونم سرتون خیلی شلوغه واسترس دارید و در تلاش وتکاپو هستید تا موانع کوچک ایجاد شده رو حل کنید.
    ازتون یه خواهش دارم .
    دوستان من یه شرح حال کوچیکی از خودم اینجا نوشتم.
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg29561 با چند تا از اساتید در دانشگاه ملی سنگاپور هم در تماسم.
    می خوام برم نانو بخونم اونجا.
    دوستان سنگاپور فاند کامل برای فوق میده؟برای دوره فوق مثل ایران نه دوره های تحقیقاتی منظورمه ها.
    ممنونتون می شم اخه من باید تکلیفم رو مشخص کنم.اگه اینجا نشد برم برای فوق تو ایران بخونم.
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان

من امروز تازه پست های بچه هارو خوندم.. راستش منو واسه سنگاپور (PhD) اپلی کردم..هم NUS و هم NTU . سه هفته پیش هم از NTU زنگ زدن واسه مصاحبه تلفنی ... پس این که نمیشه اصلا صحت نداره.....باید مسئولین SINGA یک برنامه ایی بریزن و اینجوری هماهنگ کنن...منم مشکل سربازی دارم و نمی تونم برم... در ضمن من هم واسه SMF هم SINGA و هم SCHOLARSHIPهای NUS و NTU اپلی کرده بودم.
    این که تلفننی با هم در ارتباط باشیم خیلی فکر خوبیه..
    اگر بچه ها سوالی داشتن من در خدمتم...

M_EBRAHIMI_W@YAHOO.COM

نقل قول نوشته اصلی توسط gholi
    ..... .با همه اين توصيفات بهترين كار مشورت با نمايندگان سينگا تو دانشگاه ها و راهنمايي خواستن از اوناست. پيشنهاد ويديو كنفرانس هم بايد پيگيري كنيم.فقط لطفا احساسي بر خورد نكنيد با موضوع.اگه اينقدر از سنگاپور و مردمش بدتون مياد مي تونستين اصلا apply نكنين ولي الان كه به مراحل پايانيش نزديكيم بايد منطقي اين چند قدم رو بر داريم. ممنون
    من امروز رفتم پیش نماینده اونا تو امیر کبیر اولا که عوض شده بود و به جای اون خانم خوش اخلاقه یه خانم محترم! دیگه اومده بود، ایشون هم گفت که به ما ربطی نداره و ما فقط مدرک میفرستیم و بقیه کاراش با خودتونه پرسیدم تو وزارت علوم نماینده دارن گفت نمیدونم ???
    فعلا جای دیگه ای نرفتم، در ضمن میل هم زدم و شرایط رو توضیح دادم، حالا منتظر جوابم.

اگه از دوستان کسی که سالای قبل اونجا رفته رو میشناسه لطف کنه و از اونام یه پرس و جویی بکنه ببینه چی میگن.

شاد و سلامت باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

سلام به همه ی دوستان
    منم این Email رو دریافت کردم
    نظراتتون رو هم خوندم
    حلا با وضع موجود من تو reply چی بزنم بگم نمی تونم بیام روش رو تغییر بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehebrahimi
    سلام به همه ی دوستان
    منم این Email رو دریافت کردم
    نظراتتون رو هم خوندم
    حلا با وضع موجود من تو reply چی بزنم بگم نمی تونم بیام روش رو تغییر بدین؟
    به نظر من و بیشتر دوستانی که حتما جوابهاشون رو خوندید، بهتره که در گام اول بگیم که ما نمی تونیم بیایم و ببینیم که میشه کاری کرد یا نه!
    البته می تونید تا دوشنبه هم صبر کنید ببینید پیشنهادها و راهکارهای دیگه ای پیدا میشه یا نه. من خودم حواسم نبود اما الان اونا تعطیلن و میل زدن امروز و دوشنبه ما فرقی با هم نخواهد داشت.

شاد و سلامت باشید
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

RoozbehSanaei
    Guest

من یه سری از این مطالب بالا رو خوندم.

درمورد NUS: در هر حال الان معیاری که برای سنجش اساتید همه جا تو US و UK استفاده میکنن تعداد ارجاعات داده شده به اوناست که خوب این عدد در مورد NUS از تمام دانشگاههای کانادا در مهندسی بیشتره. در رشته های دیگه نمیدونم. میتونین با scholar.google.com چک کنید. خوب چینی ها بطور کل چون گویششون با ماها فرق داره کلا تو انگلیسی صحبت کردن مشکل دارن ولی خوب متن رو خیلی بهتر از ما مینویسن. در مورد تجهیزات هم فکر نمیکنم محدودیتی برخورد کنین. هر چی برای کارتون لازم داشته باشین هست یا تهیه میکنن و نسبتا در این مورد دست و دلباز هم عمل میکنند. ولی خوب به هر حال اگه کسی قصد داره ایران برگرده توصیه میکنم سنگاپور نیاد چون اینجور که از صحبتها معلومه وجهه خوبی تو ایران نداره.

در مورد مصاحبه: من با یکی از اساتید اینجا که به ایران اومده بود صحبت کردم. انگار برخورد زیاد در ایران برخورد خوب نبوده. و حتی مدرک دکتری NTU رو هنوز به رسمیت نمیشناسن. در حالی که خیلی از دانشگاه های با میانگین اساتید پایین تر که صرفا کشورشون آمریکا یا انگلیس هست برای وزارت علوم رسمیت دارن. با من تلفنی مصاحبه کردن و حتی یک بار هم تلفن ما مشکل داشت و اینا دوباره هفته بعدش زنگ زدن تازه پارازیت اونقدر زیاد بود که اصلا چیزی نفهمیدن. بنده خدا ها قبول کردن. بهشون ایمیل بزنید و بگید که مشکل دارین. اگه واقعا قصد داشته باشن تلفنی هم مصاحبه میکنن.

Junior Member

قيمت بليط رفت و برگشت با هواپيمايي قطر:582000 بچه ها اينجوري هيچوقت به نتيجه نميرسيم.هركس مياد يه نظر ميده ميره.اين روش جالبي نيست.مضافا به اينكه زمان مصاحبه از هفته ديگه شروع ميشه پس زيادم وقت نداريم.لطفا همه با هم يه جواب بديم مصاحبه تلفني يا ويديو كنفرانس.همه فقط در مورد موافقت يا مخالفت با اين موضوع نظراتونو بيان كنين.البته مخالفت ها با دليل باشه لطفا.

paleblossem
    Guest

سلام دوستان سوالی که من دارم از همتون اینه که با رفتن به سنگاپور چه مشکلی دارید؟ اگه مساله سربازیه که راه حل داره. اگه هنوز دانشجویید از دانشگاه نامه بگیرید واسه رفتن اگرم مثل من دفاع کردید و تو فرجه 6 ماهه هستید من همین امروز نظام وضیفه بودم گفتن که اگر برگه سبز رو از دانشگاه گرفته باشید ما مجوز خروج کوتاه مدت بهتون می دیم.این از این. اگرم مشکلتون پوله باید بی خیال این پول شید . ناسلامتی شما می خواید فاند بگیرید. می تونیم چند نفر شیم با هم بریم.هزینه تور رو من پرسیدم 1 هفته 625 تومن. به نظرتون ارزش نداره برای یه قضیه ای که می تونه مسیر زندگیمونه عوض کنه یه کم هزينه کنیم. تازه اگر بریم اونجا می تونه یه پوئن مثبت برامون بشمار بیاد. می دونم همتون واقعا می خواید برید وگرنه اصلا برای اپلای اقدام نمی کردید مخصوصا با این مدارک زیادی که می خواد و تهیه اش دردسر داره. خواهشا خوب در مورد حرفای من فکر کنید. دوستانی که موافق رفتن به سنگاپور هستن زودتر اعلام کنن.

paleblossem
    Guest

بچه ها مثل اینکه همتون بی خیال شدید خبری از پست جدید نیست. من امروز رفتم با کلی دردسر مجوز خروج از نظام وظیفه گرفتم. دوستان اگه کسی هست که پایه رفتن به سنگاپور باشه به من mail بزنه تا با هم هماهنگ کنیم.ایمیل من: paleblossem@yahoo.com بچه ها اگه کسی هست که واقعا می خواد بره اونجا و ادامه تحصیل بده فرصتو از دست نده