صفحه 52 از 105 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

پیش فرض پاسخ : SINGA | سینگا | مصاحبه و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    در فرم انلاین بورس سینگا باید اسم 3 استاد و 3 موضوع پروژه را بنویسیم.

موضوع پروژه دقیقا چیه؟ یعنی باید اسم دقیق تز دکتری را بنویسیم یا یک عنوان کلی؟
    من فقط برای یکیش اسم دقیق استاد رو نوشتم، برای 2 تا دیگه فقط اولویت دانشگاه رو نوشتم. عنوان تحقیق رو هم فقط زمینه رو نوشتم. از موضوع های پیشنهادی باید انتخاب بشه.

Junior Member samaneh1986-13 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering(phd)- Isfahan university

وقتی برای سینگا اپلای میکنیم میتونیم یکی از 3 موسسه / دانشگاه NUS NUT A Star رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنیم. میخواستم بدونم خود ای استار چقدر اعتبار داره اگه دکتری اونجا بخونم. به اندازه دو تا دانشگاه دیگه معتبر هست؟
    اینجوری که تو سایتش بود، فکر کنم اگه استار رو انتخاب کنی مدرکت از NTU یا NUS صادر میشه.

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh1986-13 نمایش پست ها
    من فقط برای یکیش اسم دقیق استاد رو نوشتم، برای 2 تا دیگه فقط اولویت دانشگاه رو نوشتم. عنوان تحقیق رو هم فقط زمینه رو نوشتم. از موضوع های پیشنهادی باید انتخاب بشه.
    شما یاید اسم استاد را هم بنویسید در غیر اینصورت عملا 2 تا شانش را از دست می دهید.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

از کسانیکه بورس سینگا دارن میخواستم بپرسم با پولی که میدن میشه یک آپارتمان مستقل اجاره کرد که آشپزخانه هم داشته باشه یا فقط در حد یک اتقا در خوابگاه کفایت میکنه؟

در مورد بیمه چطور؟ آیا بورس شامل بیمه میشه یا باید خود دانشجو بیمه بخره؟

امکان کار کردن در خارج دانشگاه وجود داره؟
    با پولی که میدهند که خوابگاه دانشگاه فرصت مناسبی است که پس انداز کنید چون با همان مقدار هزینه که برای خوابگاه می پردازید به هیچ عنوان بیرون از دانشگاه حتا یک اتاق مستقل هم گیرتان نمی اید.
    خانه مستقل بالای ١٨٠٠ در ماه است. البته یک هاستل نزدیک NTU هست که با ١٠٠٠ دلار میتوانید یک ١+١ کرایه کنید که البته خانه های خوبی از نظر رفاهی نیست.
    یک راه دیگر استفاده اشتراکی از خانه است مثالا چند تا دانشجو یک خانه اجاره و از امکانات آن استفاده میکنند. اگر با مالک خانه زندگی کنید معمولا اجازه آشپزی به شما نمیدهد البته میتوانید دنبال مواردی بگردید که اجازه میدهند.

دانشگاه معمولا یک بیمه نصفه نیمه فقط بزای خود دانشجو فراهم میکند که شامل پزشک عمومی دانشگاه و بعضی از داروها است. اگر پزشک دانشگاه شما را به متخصص معرفی کند تا سقف فکر میکنم ٤٠٠ دلار در سال هزینه را شامل میشود. البته باید در سنگاپور دعا کنید که کلا مشکل جدی از نظر سلامتی برای شما پیش نیاید.
    ویرایش توسط nima56 : July 28th, 2013 در ساعت 08:22 AM
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

وقتی برای سینگا اپلای میکنیم میتونیم یکی از 3 موسسه / دانشگاه NUS NUT A Star رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنیم. میخواستم بدونم خود ای استار چقدر اعتبار داره اگه دکتری اونجا بخونم. به اندازه دو تا دانشگاه دیگه معتبر هست؟
    ا*استار مدرک صادر نمیکند و مدرک شما از یکی از ٢ دانشگاه است چون اگر ا*استار را انتخاب کنید معمولا یک استاد در آنجا و یکی در دانشگاه خواهید داشت.

از موضوع های پیشنهادی باید انتخاب بشه.[/QUOTE]

این موضوعات پیشنهادی را در سایت سینگا نوشته یا برای هر استادی به وب سایت خودش مراجعه کنم.

ApplyAbroad Hero

دوستان نتایج شورت لیست شدن سینگا نیومده واسه کسی؟ آخه مثل اینکه نتایج اونایی که مستقیما از طریق دانشگاه NUS و NTU اومده!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

سلام دوست عزیز، برای من که هنوز ایمیلی نیومده، من هم منتظرم

هنوز فکر می کنم زود باشه برای من هم نیومده تا 5 اگوست فکر نکنم بیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Digital-Electronics _AUT,SUT

تا اونجایی که پست های پارسال رو خوندم فکر می کنم اولا نتایج قاعدتا تا آخر هفته ی بعد باید بیاد و دوما اینکه همش یهو میاد نه اینکه فاصله داشته باشه. اما نتایج نهایی که جواب مصاحبه باشه دیدم که با فاصله ی چند هفته هم اومده.