صفحه 6 از 105 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

پیش فرض پاسخ : SINGA short listed interview! چیه؟

سلام
    ممنون از تمام دوستان برا پیگیریشون!
    این نامه رو وزارت علوم برا چی داده؟ دلیلشون چیه؟
    اگه مشکل از وزارت علوم بوده که فاتحه خوندست!!! اخه اگه اونا با این مدرک مشکل داشته باشن هیچی دیگه!

در هر صورت از پیگیری همه ممنون...خصوصا بچه های تهران که به وزارت علوم دسترسی دارن...

سلام
    کسی از دوستان کارشناسی هست که اجازه خروج از کشور گرفته باشه برا این مصاحبه؟ آخه امروز به من گفتن لیسانس نمی تونه بره!!!!

Junior Member

آقا آخرین خبری که من دارم برا فارغ التحصیل ها عین من فقط با نامه پذیرش اجازه خروج می دن، با این حساب رفتن من یکی احتمالا کنسله.

france
    Guest

دوستان عزیز بالاخره به چه نتیجه ای رسیدید. من که گیج شدم. از یک طرف وسوسه رفتن وجود داره و از یک طرف این احتمال که وزارت علوم مدرکی رو که میگیریم قبول نکنه. چی کار کنیم؟

Junior Member

این که وزارت علوم مدرک رو قبول نکنه خیلی احتمالش کمه، سئوال من اینه تا حالا چند نفر از آقایون تونستند پاسپورت بگیرن؟؟

Junior Member

وزارت علوم مشكلي با مدرك نداره با اصل كار مشكل داره كه اينا ميان ايران و دانشجو مي برن.در ضمن بهتر بود با هم بيشتر هماهنگ مي بوديم تو اين قضيه.عملا براي دانشجوي پسر امكان خارج شدن جهت اين مصاحبه وجود نداره. اما خوب يقينا بين ما چند نفر دختر و يا معاف هم وجود داره بايد ديد اونا حاضرن به خاطر ما به سنگاپور نرن يا نه.متاسفانه ما اصلا نتونستيم خوب عمل كنيم تو اين مسأله.

france
    Guest

سلام دوستان، اینکه من نگران ارزشیابی مدرک هستم به این دلیل هستش که اگر یه سری به سایت http://www.iranpress.ir/Afarinesh/af...AID=4712#25047 بزنید گفته که برای دانشگاه NTU تا فوق رو قبول داره. این برای بچه هایی که میخوان بورس دکتری فنی بشن مهمه چراکه با فرض قبول شدن اونا توی مصاحبه، احتمال اینکه دانشگاه NTU اونا را بورس کنه زیادتر از NUS هستش(چون شامل رشته های فنی بیشتری تا NUS هستش) البته برای NUS گفته شده که کلیه مقاطع و رشته ها قابل قبوله

Junior Member

سلام دوستان
    از هیچکس دیگه خبری نیست. امروز یه ایمیل جدید از A star اومده. فقط سه تاریخ مصاحبه برگزار می شه. بچه ها دارید چی کار می کنید؟ معلوم نیست چه ایمیل هایی به اونا فرستاده میشه!! در ضمن روش وزارت علوم ما برای طبقه بندی و رد و قبول مدرک دانشگاهها جای سوال داره. چطور دانشگاه هاوایی در پیت مدرکش قبوله ولی 69 مین دانشگاه جهان مورد تردیده؟!!!! سعی کنید واقع نگر باشید و بیشتر روی صحبتاتون فکر کنید. می تونید سربازی و انتخاب کنید و عمرتونو تلف کنید یا عاقل باشید و نظارید فرصت بدست اومده از دست بره.

Junior Member

سلام دوستان
    من برای همه کسایی که ایمیل جدید فرستاده شده، میل زدم و از همشون دعوت کردم ی سر به اینجا بزنن. واقعا وضع بدیه، من که دیگه مخم هنگه هنگه.
    می ترسم بعد این همه دوندگی پاسپورت رو ندن. این هفته حتما ی سر به وزارت علوم می زنم اما از همتون شدیدا شاکیم، چند بار قرار گذاشتم اما از هیچ کدومتون خبری نشد الانم که تقریبا همه بی خیال نوشتن اینجا شدین. از ماست که برماست.
    اگه دو هفته پیش که گفتم 6-5 نفرتون میومدین می رفتیم وزارت شاید الان وضعمون بهتر بود.

france
    Guest

Hi my friends, I am ready to follow this problem. my mobile no is: 09133276223