صفحه 7 از 105 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

sara-m
    Guest

پیش فرض پاسخ : SINGA short listed interview! چیه؟

Hi,I am ready to talk about SINGA and its problems

hank
    Guest

سلام دوستان

خوب من همه جوره پايم كه مصاحبه توي ايران باشه با اينكه مشكلي با پاسپورت ندارم دوست دارم همه با هم باشيم
    كاري بود يا برنامه اي براي وزارت علوم يا رفتن جايي دسته جمعي به hank.ahmadi@gmail.com هم ميل بزنين با كمال ميل ميام

Junior Member

من دوشنبه میرم وزارت. اونایی که پاین خبر بدن دوشنیه صبح یه جا قرار بزاریم با هم بریم و قبلشم با هم مشورت کنیم. اونایی که پاین اعلام کنن.

Junior Member

مهدي جان منم پايم.اما نگرانيم از اينه كه يك عده كاراشونو كرده باشن كه برن به سنگاپور جهت مصاحبه.اگر يه همچين اتفاقي بيفته بنظرم تمام تلاشامون بي نتيجه مي مونه.به هر حال اگر تصميمتون قطعي شد منم در جريان بذار.

Junior Member

دوستان سلام و خسته نباشيد،

من از اولي که اين بحث در فروم راه افتاد پيگيري مي کردم . با توجه به اتفاقاتي که پس از اون جلسه دانشگاه شيراز افتاده که البته معلوم نيست موضوع چي بوده، و محدوديت هاي پيش آورده شده از طرف وزارت علوم ما براي اعضاي مصاحبه کننده SINGA براي حضور در محل وزارت علوم و يا جاي ديگه تو ايران، عملا تلاش براي قانع کردن وزارت علوم براي تغيير تصميم مقاماتش کاري بيهوده و غير عمليه. اگر هم عملي باشه خيلي زمان بر هست. مي دونيد که تا شروع ترم جديد در دانشگاههاي اونجا (August) زماني نمونده. هممونطور هم مي دونيم که حرکت اداره هاي دولتي ما لاک پشتي هستش. پس بي خيال اين بشيد که بحث سياسي کنيد و جنجال را بندازيد و تحصن کنيد و .... بابا اين قضيه مثل سلف سرويساي دانشگاه نيست که با 4 تا شيشه شکوندن و صف کردن سيني هاي رستوران بشه کاري کرد. تعارف که نداريم، ما همچين آدماي مهمي که نيستيم. پس بياييم عاقل باشيم و از راهش وارد شيم تا زمانمون از دست نره. هواستون به تعطيلي هاي 7 تا 10 روزه خرداد هست؟ نظام وظيفه رو هم که همه مي شناسيم.!!!!
    من يه پيشنهاد دارم:
    براي همه ما يه دعوت نامه رسمي از SINGA صادر شده از نظر قانوني اين خودش يک مدرک رسمي جهت اقدام براي پاسپورت دانشجويي و کسب اجازه وزارت علوم و نظام وظيفه مي تونه باشه. فقط کافيه بدون جنجال با آرامش و محکم و حداقل 5 تا 6 نفري اقدام بشه. هم اتاقي من هم با يه دعوت نامه از يکي از Uni هاي آلملن پارسال تا بستان تونست براي Summer School بره آلمان و برگرده. فرض کنيد مي خواهيد توي يک سمينار شرکت کنيد مراحل همونه. در ضمن الن فکر مي کنم 3-2 سالي باشه که سنگاپوريا مي يان ايران دانشجو مي برن. همه وزارتيا با مرا حل آشنا هستند.
    خلاصه بجنبيد تا دير نشده و الکي احساساتي نشيد و بي راهه نريد و از راهش وارد شيد. بابا داستان شوراي صنفي و انجمن اسلامي و دعوا هاي تو دانشگاه فقط و فقط و فقط به درد توي مرز خود دانشگاه مي خوره.

پ
    با تشکر

france
    Guest

سلام دوستان. امروز یه سری به سایت وزارت علوم زدم و چیز خیلی جالبی دیدیم. توی کتابچه ارزشیابی های دانشگاه های خارج از کشور اصلا اسمی از سنگاپور نبود ولی از کشور های خیلی سطح پایین مثل جمهوری های تازه استقلال یافته نیز اسم برده شده بود. واقعا جای سوال نداره؟. من که شهرستانیم ولی ترو به خدا شما تهرانی ها با هم یه سری به وزارت علوم بزنین و یه خبری بگیرین.

Junior Member

سلام
    به نظر من رده بندی وزارت علوم Update نیست. اگر توی Google بگردی حتما رتبه جهانی بسیار عالی NUS و NTU رو پیدا می کنی. بر اساس رده بندی 2007 اولی 30 و دومی 69 هست که از خیلی از دانشگاههای آمریکا و کانادا بالاتره. سنگاپور جایی که فقط ایرانی ها نمی شناسنش.

hank
    Guest

سلام

نكته مهم اينه كه اگر براي وزارت علوم مي خواهيد درس بخونيد هرگز از كشور خارج نشين چون در هر صورت مدت زيادي (6 ماه) درگير تاييد مدرك مي شويد!
    اما اگر سواد و خيلي چيزاي ديگه براتون مهمه به تاييد وزارت علوم كار نداشته باشيد آخر سر هر كسي كه از هر كشوري PhD ميگيرد مدركش تاييد مي شود. دير و زود داره اما سوخت و سوز نداره براي كارشناسي ارشد البته مساله كمي فرق ميكند

Junior Member

سلام
    آقا من فردا ميرم وزارت علوم. بابت اطلاع دوستان عزيز، قرار نيست شيشه اي بشكنه يا اتفاق بدي بيفته. اولا ميخوام بدونم چرا اين برخورد شده، ثانيا براي فارغ التحصيلاني مثل من با اين نامه دعوت به مصاحبه اجازه خروج مي دن يا نه، چون آخرين اخباري كه دارم براي فارغ التحصيلان فقط با نامه admission اجازه خروج مي دن.
    اونايي كه پاين بيان فردا ساعت 9:30 جلوي مترو شريف باشن، تا هر سئوالي دارن رو از وزارت علوم بپرسن.
    شماره برا همامنگي: 09125419562

Junior Member

سلام دوستان
    من تازه فهمیدم آقایون با این مصاحبه مشکل دارن و ناراحت شدم. به نظرم یه نامه رسمی برای مسوولین سینگا بنویسیم و هممون پاشو امضا کنیم و بگیم دوست داریم شرایط طوری باشه که همه دوستانمون بتونن در مصاحبه شرکت کنن. مطمئنا تاثیر نامه کاغذی از ایمیل بیشتره. (هر چند خودم برای رفتن مشکلی ندارم اما خوبه کمی انسانی تر زندگی کنیم). درسته ما به اونو نیاز داریم اونا هم خوب قدر ایرانیها رو می دونن. همین طور با اینکه یه نامه برای وزارت علوم بنویسیم و از این رفتار زشتتون انقاد کنیم خیلی موافقم. البته مطمئنم هیچ فایده ای نداره ولی نشون میده ما زنده هستیم ویه چیزایی می فهمیم. در ضمن در تاریخ ثبت می شه و آیندگان بهتر مظلومیت ما رو درک می کنن!
    به امید روزی که هر چه برای خودمون می خوایم برای بقیه هم بخوایم.