صفحه 74 از 105 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjvd نمایش پست ها
    مثکه من تک افتادم!!
    مصاحبه ام روز 9 سپتامبره. شپ 7 سپتامبر اونجام. کسی نیست؟
    سلام من 8 سپتامبر اونجا هستم و مصاحبه من 9 سپتامبر ساعت 9

سلام دوستان. کسی هست که 19 سپتامبر مصاحبه داشته باشه؟

سلام عزیزان. من با مشکلی مواجه شدم. بعد از سابمیت اپلیکیشن فرمم میل سینگا به دست یکی از داورهام نرسیده. کسی میدونه باید چکار کنم و به چه آدرسی ایمیل بزنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید فقط 2 روز از وقتم باقی مونده!

Junior Member

سلام
    برای سینگا 2 recommendation reports چگونه است؟ (یعنی استاد چگونه آنلاین اون رو پر می کنه؟)
    یه سوال دیگه برای سینگا مدارکی که از طریق اینترنتی اقدام می کنیم باید ترجمه رسمی باشه یا غیر رسمیشم قبول می کنن.
    تو سایتش که نزده رسمی

• Bachelor’s Academic Transcripts (in English translation)
    • Master’s Academic Transcripts, if any (in English translation)
    • Master’s Degree Scroll, if any (in English translation) or a letter of certification from the university on your candidature if your degree scroll has not yet been conferred

Junior Member

سلام به همه دوستان

من داشتم پست بچه های پارسال سینگا رو نگاه میکردم دیدم جواباشون رو برای ورودی ترم Aug. 2015، از وسطای مارچ شروع کردن دادن. ولی تا اونجایی که امسال توی سایت سینگا نوشته بود جواب ها توی اواسط آپریل می آد. جالبه که پارسال بچه ها وسطهای آپریل بلیط خریده بودن برای مصاحبه مثلاً یکی نوشته بود 17 آپریل مصاحبه داره. کلاً کسایی که امسال برای سینگا اپلای کردید خبری نشده؟ ایمیلی گرفتین یا نه؟ آخرین پست مال دسامبره چه وضعشه آخه؟! انگار این پیج و تاپیک اصلاً اکتیو نیست.!!! خلاصه خبری چیزی دارید اطلاع بدید.

Junior Member nano572 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ut_fanni نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من داشتم پست بچه های پارسال سینگا رو نگاه میکردم دیدم جواباشون رو برای ورودی ترم Aug. 2015، از وسطای مارچ شروع کردن دادن. ولی تا اونجایی که امسال توی سایت سینگا نوشته بود جواب ها توی اواسط آپریل می آد. جالبه که پارسال بچه ها وسطهای آپریل بلیط خریده بودن برای مصاحبه مثلاً یکی نوشته بود 17 آپریل مصاحبه داره. کلاً کسایی که امسال برای سینگا اپلای کردید خبری نشده؟ ایمیلی گرفتین یا نه؟ آخرین پست مال دسامبره چه وضعشه آخه؟! انگار این پیج و تاپیک اصلاً اکتیو نیست.!!! خلاصه خبری چیزی دارید اطلاع بدید.
    سلام، منم تا حالا جوابی نگرفتم، 10 هفته از سابمیت می شه این هفته

Junior Member

سلام به همه
    من اولین انتخابم واسه آ استاره، میدونم اونایی که اولین انتخابشون واسه NUS بوده یه ایمیل دریافت کردن که باید مستقیم واسه خود NUS هم اپلای کنن- دیروز هم باهاشون تماس گرفتم واسه نتایج- گفتن پرونده من هنوز تحت بررسیه و نتیجه ای اعلام نشده- در رابطه با زمان اعلام نتایج هم هیچی نگفت!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javun نمایش پست ها
    سلام به همه
    من اولین انتخابم واسه آ استاره، میدونم اونایی که اولین انتخابشون واسه NUS بوده یه ایمیل دریافت کردن که باید مستقیم واسه خود NUS هم اپلای کنن- دیروز هم باهاشون تماس گرفتم واسه نتایج- گفتن پرونده من هنوز تحت بررسیه و نتیجه ای اعلام نشده- در رابطه با زمان اعلام نتایج هم هیچی نگفت!
    من انتخاب اولم NUS بود ولی ایمیلی نیومد از طرف aSTAR . اون چیزی که من پرسیدم از مسئول ADMISSION OFFICE دانشگاه NUS به من گفت وقتی برای سینگا اپلای می کنی هیچ نیازی به اپلای برای دانشگاه نیست. فقط اگه برای SMART اپلای کردید نیاز هستش.
    پس کییییییی میخوان بدن جوابا رو!؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام بچه ها جواب سینگا برای منم نیومده اگه کسی میدونه کی میاد یا جوابش داده شده لطفا به ما هم خبر بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی صنعتی شریف

سلام بچه ها
    من حدود 15 روز پیش یه ایمیل دریافت کردم از NTU که استادی که انتخاب کردم واسه سینگا ، استاد پارت تایم هست و پرسیده بود اگه قبول شی حاضری با فلانی به جای این که خودت انتخاب کردی کار کنی ؟ من هم دیدم فیلد این جدیده هم مثل قبلیه اوکی دادم.
    حدود 3 روز پیش هم برام یه ایمیل دیگه از NTU اومد که نوشته بود برو خیلی زود تو سایت خودمون هم برای دکترا اپلای کن و اونجا شماره پرونده سینگا رو وارد کن .... منم این کار رو کردم و بهشون خبر دادم
    به نظر شما با توجه به اینکه انتخاب اولم NUS بوده و تا الان این دوتا ایمیل از NTU اومده ممکنه که شانس قبولی NUS داشته باشم یا میخوان منو NTU بگیرن یا کلا معلوم نیست بگیرنم ؟؟؟