صفحه 99 از 105 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1049

موضوع: مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه و مسائل مرتبط با آن برای بورس SINGA | سینگا |

نقل قول نوشته اصلی توسط gaikani2030 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم.
    متن ایمیل رو پیدا نکردم ولی خیلی مختصر بود. نوشته بود مصاحبه اسکایپی داری با فلان پروفسور که از دپارتمان شیمی هم بود. با تاریخ و ساعت...
    من چند روز پیش که به سینگا ایمیل زدم بهم گفتن جواب نهایی رو تا اواخر آگوست میدن. شاید پروسه تسریع شده.

مصاحبه...
    استادی که باهام صحبت کرد احتمالا آلمانی بود. از روی اسمش میگم. شاید هم شرق اروپا. لهجه خوبی داشت و خنده رو بود. اولش گفت شرایط تهران چجوریه. من خیلی ناله نکردم ولی خب خودشم کم و بیش میدونست اوضاع مارو. بعد گفت چرا NUS؟ چجوری اینجا رو پیدا کردی؟
    چرا میخوای دکتری بخونی؟
    چرا شیمی خوندی؟ چرا مثلا بیولوژی نخوندی (که اینجا دیگه داشت گیر الکی میداد) ولی خودشم خندید
    اگه نتونی بیای اینجا چیکار میکنی؟ گفتم تافل GRE میدم دوباره اقدام میکنم. تو امریکا هم چند تا شانس خوب دارم. گفت اگه نتونی هیچ کشوری بری چی؟ گفتم تو همین دانشگاه تهران یا شریف خودمون ادامه میدم (اینجا خیلی حال کرد باهام. گفت معلومه که حسابی مصمم هستی).
    از وضعیت تاهل پرسید که وقتی گفتم مجرد هستم یه چیزی رو یادداشت کرد و گفت این خیلی مهمه.
    راجع به سنگاپور چی میدونی بطور کلی؟
    چرا لیسانست ۵ ساله تموم شده، گفتم یه وقفه داشتم واسه کنکور- مشخص بود که داره قانع میشه.
    راجع به تزم پرسید. اینکه تو مقاله های مشترکم چه کاری انجام دادم و نقشم چی بوده.
    سعی کردم همه رو بگم. امیدوارم چیزی از قلم نیوفتاده باشه. کلا ۲۷ دقیقه طول کشید که خیلی زود گذشت

فقط یه موضوعی
    من توصیه نامه از استاد راهنمام نگرفته بودم و فکر نمیکردم اینقدر براشون مهم باشه. گفت حتما باید ازش ریکام بگیری اگه موافقت ما رو میخوای. گفتم چشم و گرفتم.

بازم سوالی بود یا کمکی بر میومد در خدمتم.

آهان خیلیم عالی، یعنی شما دیگه مصاحبه حضوری ندارید؟ چون من قبلا با استادم توی nus یه مصاحبه اسکایپی داشتم و موفقیت آمیز بود و ایشون هم چند هفته پیش به من ایمیل زدند که من شرت لیست شدم اما هنوز از سینگا ایمیلی دریافت نکردم.
    اینطور که متوجه شدم شما فقط با استاد خودتون مصاحبه داشتید که این یک امر عادی است و معمولا قبل از شرت لیست شدن اپلیکنت ها از طریق اسکایپ با استادشون مصاحبه دارند اما بعد از شرت لیست شدن حتما باید مصاحبه حضوری داشته باشند.
    الان یعنی جوابی که آخر آگوست به شما اعلام میکنن منظورشون admission offer هست؟ یا مصاحبه حضوری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran / Chemistry

نه نههههه
    من با استاد خودم مصاحبه نکردم. من شورت لیست شدم )) ایمیلش رفته بود توی ترش. پیداش کردم. ظاهرا امسال کلا خبری از مصاحبه حضوری نبوده. خدا رو شکر البته. من که سربازی نرفتم خیلی راحت تر بودم.

Dear Hamid,

We refer to your application to pursue a graduate programme in the Department of Chemistry, Faculty of
    Science atNational University of Singapore. We are pleased to inform you that you have been shortlisted for an interview with us. The details of the interview are as follows:

Date of interview: 23 Jul 2018 (Monday)
    Time of interview: 3.00pm (Singapore time)
    Interviewer: Assoc Prof Thomas Walczyk
    We will be using SKYPE for the interview. Please proceed to add “
    nuschemistry” to your contact list in SKYPE and to provide us with your SKYPE ID. If we do not hear from you by 23 Jul 2018, we will assume that you have decided to withdraw your application and this invitation will be deemed to be void.
    Thank you.
    Regards

Suriawati Sa’ad
    Department of Chemistry
    National University of Singapore

من به سینگا ایمیل زدم و ازشون پرسیدم کی جواب نهایی رو میدید. کشتید ما رو. و این جواب برام اومد

For Jan 2019 intake
    Please be informed that all shortlisted candidates will be informed via email sometime in late August 2018. If you do not receive any email from the SINGA Office after August 2018, this means that your application has been unsuccessful.
    Please also take note that it is not possible to make amendments to the application.

من با یه استادی هماهنگی کرده بودم که کارش اسپکتروسکوپی هست. این عزیزی که با من مصاحبه کرد اصلا کار اتمی میکنه...

قصد تعریف از خودم ندارم، ولی من همین که CV واسه سوپروایزر -احتمالیم- فرستادم نظرش مثبت بود و گفت اپلای کن. فقط هم اسم یه استاد رو به عنوان سوپروایزر زدم تو اپلیکیشنم.
    ویرایش توسط gaikani2030 : August 14th, 2018 در ساعت 07:42 PM

Junior Member

نه نههههه
    من با استاد خودم مصاحبه نکردم. من شورت لیست شدم )) ایمیلش رفته بود توی ترش. پیداش کردم. ظاهرا امسال کلا خبری از مصاحبه حضوری نبوده. خدا رو شکر البته. من که سربازی نرفتم خیلی راحت تر بودم.

Dear Hamid,

We refer to your application to pursue a graduate programme in the Department of Chemistry, Faculty of
    Science atNational University of Singapore. We are pleased to inform you that you have been shortlisted for an interview with us. The details of the interview are as follows:

Date of interview: 23 Jul 2018 (Monday)
    Time of interview: 3.00pm (Singapore time)
    Interviewer: Assoc Prof Thomas Walczyk
    We will be using SKYPE for the interview. Please proceed to add “
    nuschemistry” to your contact list in SKYPE and to provide us with your SKYPE ID. If we do not hear from you by 23 Jul 2018, we will assume that you have decided to withdraw your application and this invitation will be deemed to be void.
    Thank you.
    Regards

Suriawati Sa’ad
    Department of Chemistry
    National University of Singapore

من به سینگا ایمیل زدم و ازشون پرسیدم کی جواب نهایی رو میدید. کشتید ما رو. و این جواب برام اومد

For Jan 2019 intake
    Please be informed that all shortlisted candidates will be informed via email sometime in late August 2018. If you do not receive any email from the SINGA Office after August 2018, this means that your application has been unsuccessful.
    Please also take note that it is not possible to make amendments to the application.

من با یه استادی هماهنگی کرده بودم که کارش اسپکتروسکوپی هست. این عزیزی که با من مصاحبه کرد اصلا کار اتمی میکنه...

قصد تعریف از خودم ندارم، ولی من همین که CV واسه سوپروایزر -احتمالیم- فرستادم نظرش مثبت بود و گفت اپلای کن. فقط هم اسم یه استاد رو به عنوان سوپروایزر زدم تو اپلیکیشنم.
    باید خدمتتون عرض کنم که ایمیلی که برای شما اومده از طرف دپارتمان chemistry بوده و شما به هر حال از طرف ASTAR دوباره مصاحبه خواهید شد. اگر هم به متن ایمیل آخری که فرستادن واستون توجه کنید نتیجه شرت لیست ها آخر آگوست اعلام میشود نه نتیجه نهایی
    به هر حال و در هرصورت موفق باشید این نظر من بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خب خیلی مسخره ست که استاد خودم باهام مصاحبه نکرده :/
    حالا شما پسر هستید؟ اگر بله، اجازه خروج دارید؟ من نمیدونم اگه شورت لیست بشم اصلا چجوری باید اجازه خروج بگیرم با یه ایمیل.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من دوباره شورت لیست شدم : ))))))

Dear Hamid Gaikani,

We are pleased to inform you that you have been short-listed for a face to face interview in Singapore, for the Singapore International Graduate Award (SINGA) January 2019 intake. The interview will be held at 30 Biopolis Street, Matrix Building Level 3, Singapore 138671.

Your interview has been scheduled
    on Thursday, 20 September 2018. Please confirm your attendance by replying to this email before Wednesday, 22 August 2018. More information about the interview time will be sent after your attendance is confirmed.

You are required to produce original copies of the following documents for the interview. Any supporting document that is not in English must be accompanied by a translation of the document in English. Failure to produce any of the following documents may result in the rejection of your application.

فقط الان نمیدونم با یه ایمیل خشک و خالی چطور میتونم برم دنبال کارای پاسپورتم.
    دوستان
    اگه کسی این پیام رو میبینه و اطلاعاتی داره خیلی خیلی خواهش میکنم منم راهنمایی کنه. من ایمیلم رو هم اینجا میذارم. سپاس

hamid.gaikani@yahoo.com

من دوباره شورت لیست شدم : ))))))

Dear Hamid Gaikani,

We are pleased to inform you that you have been short-listed for a face to face interview in Singapore, for the Singapore International Graduate Award (SINGA) January 2019 intake. The interview will be held at 30 Biopolis Street, Matrix Building Level 3, Singapore 138671.

Your interview has been scheduled
    on Thursday, 20 September 2018. Please confirm your attendance by replying to this email before Wednesday, 22 August 2018. More information about the interview time will be sent after your attendance is confirmed.

You are required to produce original copies of the following documents for the interview. Any supporting document that is not in English must be accompanied by a translation of the document in English. Failure to produce any of the following documents may result in the rejection of your application.

فقط الان نمیدونم با یه ایمیل خشک و خالی چطور میتونم برم دنبال کارای پاسپورتم.
    دوستان
    اگه کسی این پیام رو میبینه و اطلاعاتی داره خیلی خیلی خواهش میکنم منم راهنمایی کنه. من ایمیلم رو هم اینجا میذارم. سپاس

hamid.gaikani@yahoo.com
    دوست عزیز منم شورت لیست شدم و باید برم! اصلا اطلاعاتی دارید در مورد گرفتن ویزا و این چیزا؟ خوشبختانه من پایان خدمتم تیرماه اومد و پاسپورت دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

به سلامتی
    اگه دوست داشتید یه خلاصه ای از رزومه تون بنویسید. تا جایی که من خوندم باید از طریق آژانس های هواپیمایی اقدام کنید، چونکه ایجا سفارت ندارن.
    ساکن تهران هستید؟

به سلامتی
    اگه دوست داشتید یه خلاصه ای از رزومه تون بنویسید. تا جایی که من خوندم باید از طریق آژانس های هواپیمایی اقدام کنید، چونکه ایجا سفارت ندارن.
    ساکن تهران هستید؟
    من لیسانس فیزیک 15.38 دانشگاه تبریز
    ارشد 18.16 علم وصنعت فوتونیک
    تافل 105
    5 تا آی اس آی دارم با حدودا 50 تا سایتیشن
    دو تا کنفرانس
    3 سال و خورده ای هم تجربه ریسرچ
    برای مهندسی اپلای کردم البته و استاد هم ساپورت کرده اپلیکیشن سینگای منو. دو هفته قبل ایمیل زده بود بهم.

نه متاسفانه تهران نیستم. پس باید برم آژانس های مسافرتی حتما.
    راستش من زیاد رو سینگا تمرکز نکردم، چون از استرالیا (از چند تا دانشگاهش) و کانادا هم اپلای گرفتم. اینو بیشتر میرم که تجربه داشته باشم و یه سفر تقریبا رایگان

Junior Member
    رشته و دانشگاه

خوبه که از دانشگاه های دیگه هم ادمیشن گرفتید. واسه ما ایرانی ها همیشه plan B لازمه. به نظر من گزینه های استرالیا و کانادا باید در حد دانشگاه سیدنی و تورونتو باشن تا آدم خودشو راضی کنه از دانشگاه های سنگاپور صرف نظر کنه. امیدوارم جاهایی همونقدر خوب برید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام من هم شرت لیست شدم. البته مشکلات شما پسرها رو ندارم ولی از جزییاتش تقریبا اطلاع دارم. شما باید یه گواهی اشتغال به تحصیل ببرید نظام وظیفه و اونها براتون توضیح میدن چیکار کنید. و موقع خروج باید 15 میلیون وثیقه بذارید که موقعی که برگشتید بهتون پول رو برمیگردونن.