نقل قول نوشته اصلی توسط شروین
من e-mail م مخفی !!!؟؟ یا مال شما!
بابا اصلا هر جوری می خواید عمل کنید!!! اینقد نظر سنجی کنید تا خسته شید ! شما کار اصولی می خواید بکنید یا همدیگرو کنف کنید ! من نظر دادم و با رها هم گفتم کیم و ادرس تماس و حتی شماره تلفن رو هم دادم بجز یک مورد و ان هم حسین بود که بزودی در خدمتش هستم!
آقا (یا خانوم - چون شروین هر دوتا میتونه باشه) من قصد جسارت نداشتم ، میبخشید اگر اینطور برداشت شد. من فقط اومدم توی پروفایلت دیدم نوشته :

آدرس ايميل: مخفی / یک جمله هم از ناپلئون هست.

من با خیلی از دوستان اینجا ارتباط نوشتاری، صوتی و گاها تصویری دارم و مطمئن هستم همه میتونن به ساده ترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنن با هم، بدون اینکه آدرس سکونت رو توی پروفایل بنویسن.

در مورد :

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
من فکر میکنم امسال که گذشت. اما سال آینده این موقع که هممون یه گوشه هستیم(انشاءالله) اون وقت معلوم میشه که هر کس چقدر کمک میکنه. در واقع به نظرم وقتی اون database پذیرش پر بشه و بگیم که کجا و با چه شرایطی قبول شدیم هر کسی تو ایران میدونه که از کی میتونه کمک بگیره.
بعدم از کی تاحالا آدرس ایمیل شده اطلاعات شخصی؟ چه طوری میشه با داشتن آدرس ایمیل وارد حریم خصوصی شما شد؟؟ الله اکبر!
با نظر مدیر موافقم، این تاپیک، سال آینده نتیجه اش معلوم میشه، نه الان ! فکر میکنم آرین کارش رو درست داره میبره جلو. چون تمام نظرها رو گذاشته به رای.

و در مورد بقیه مسایل ارجاع میدم به نیوا (که امیوارم به مرور زمان مسائل پیش اومده برطرف بشه) :

(اين مساله اصلا ربطي به بحث اصلي اين تاپيک نداشت! و بهتره که روي چگونگي و عملي بودن کمک توسط بچه هاي خارج از کشور تمرکز کنيم)