نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی پیرامون نحوه کمک گرفتن از دانشجویان خارج از ک

رأی دهندگان
41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1. ما بیایم شرایط و دانشگاههای که اقدام کردیم یا میخوایم اقدام کنیم رو بنویسیم، با یه cv کوچیک. هر کی خواست لطف کنه و به ما کمک کنه، بهمون pm بده

5 12.20%
  • 2. دوستانی (خارج از کشور)که علاقه مندند همکاری کنند در موضوع مناسبی تحت عنوان رشته مربوطه اون رو اعلام می کنند بعد میتونیم امکان attach کردن رو به

2 4.88%
  • 3. هر کسی که می خواد بهش کمک بشه، بیاد این جا و یه مختصری بگه در مورد خودش. اگه کسی از دوستان دید با شرایطش می تونه واسش کاری بکنه، درخواست CV کام

3 7.32%
  • 4. دانشجوهای اونور که از فیلدهای استاداشون زودتر با خبر می شن بیان و اینجا اعلام کنن تا اگه کسی روی این زمینه های CV خوبی داره بفرسته و از طرف دا

5 12.20%
  • 5. دانشجوهايي که اونجان تا حدودي از open position ها اطلاع دارن. لااقل نسبت به دپارتمان خودشون (البته معمولا خيلي بيشتر از دپارتمان خودشون) اطلاع دا

11 26.83%
  • 6. یه database درست و حسابی درست بشه که همه اطلاعات CV , و نمرات توش باشه. در این حالت اون ور آبی ها می تونند به هر کسی راهنمایی بدن یا کمک کنند. این جو

10 24.39%
  • 7. دوستان اونور آبي فقط دانشگاه و رشته اي كه توش درس مي خونن رو بنويسند و همينطور نوع كمكي كه مي تونن به بقيه بكنند رو هم بنويسند. مثلا يه نفر ف

4 9.76%
  • 8. فقط صحبت از مشاوره دادن و راهنمایی اون طرفیها به ما باشه

1 2.44%
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

پیش فرض رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

میخواستم با شرایطی که برای موضوع قبل پیش آمد، سعی کنیم این جا با عنایت به قوانین جدید مکانیزمی رو طراحی کنیم که به پیشنهاد procedure ای منجر بشه که بتونیم از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش کمک بگیریم . لازم توجهه که این بحث اولا مربوط به تعریف procedure هستش و نه انجامش پس لطفا کسی در این جا شروع به عملی کردن پیشنهادهای پایین نکنه و دوما این که به این بحث به عنوان یه brainstormingبلند مدت همراه با نقد نظرها نگاه کنین لذا دوستان از دادن نظرهای بکر که در ابتدا ممکنه عملی به نظر نرسه ابایی نداشته باشند بلکه به پخته شدن هر چه بیشتر اون ایده فکرکنن.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پیش فرض پاسخ : رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

من آخر نفهمیدم دعوا سر چی بود، اما پیشنهاد من اینه برای اینکه دوستان اونطرف یهو با سیل عظیمی از درخواستها مواجه نشن، ما بیایم شرایط و دانشگاههای که اقدام کردیم یا میخوایم اقدام کنیم رو بنویسیم، با یه cv کوچیک. هر کی خواست لطف کنه و به ما کمک کنه، بهمون pm بده. البته زیاد نباید به این موضوع امیدوار بود بنظر من چون بچه های اونطرف سرشون بشدت شلوغه.
    Millions long for immortality who do not know what to do with themselves on a rainy Sunday afternoon

پیش فرض پاسخ : رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

دومین پیشنهاد رو هم خودم مطرح می کنم که به نقد بگذاریمش و البته منتظر پیشنهاد های جدید هم هستیم:
    دوستانی (خارج از کشور)که علاقه مندند همکاری کنند در موضوع مناسبی تحت عنوان رشته مربوطه اون رو اعلام می کنند بعد میتونیم امکان attach کردن رو به پیغام های خصوصی اضافه کنیم تا دوستان علاقمند(داخل کشور) با رشته مربوطه cv شون رو بفرستندو بقیه توضیحات از همون جا داده بشه.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نظر من اینه که هر کسی که می خواد بهش کمک بشه، بیاد این جا و یه مختصری بگه در مورد خودش
    اگه کسی از دوستان دید با شرایطش می تونه واسش کاری بکنه، درخواست CV کاملتری ازش بکنه.

من هر دو پست قبلی خودم رو اصلاح کردم.
    به علاوه در مورد این که نباید روی دوستان خارج از کشور فشار آورد کاملا موافقم. در واقع این پیشنهاد ها رو هم حداقل من بنا به feedback ی که از خود این دوستان مخصوصا در topic قبلی تحت همین نام گرفتیم میدم . در کنار همه این ها فکر می کنم اگه خود این دوستان در تکمیل این procedure پیشنهاداشون و جوانب مختلف قضیه رو بگن بهتر می تونیم به نتیجه برسیم بالاخره هر چی باشه این اونان که باید نهایتا این تصمیمو بگیرن و این قضیه رو عملیش کنن.
    ممنون
    آرین

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من با پیشنهاد آسمان موافقم ..
    یه شرح کوتاه اول از خودش بگه و بعد اگه کسی اونور آب خواست کمک بیشتری کنه ازش CV کامل بخواد ..
    منطقی هم هست ...
    البته قول بدیم که کسی زیاد سیریش دانشجوی داوطلب کمک کردن نشه که بنده خدا از کار و زندگی بیافته ...
    اینم خوبه که دانشجوهای اونور که از فیلدهای استاداشون زودتر با خبر می شن بیان و اینجا اعلام کنن تا اگه کسی روی این زمینه های CV خوبی داره بفرسته و از طرف دانشجوی اونرو آب معرفی بشه ..

این خوبه اما یه bug داره اونم اینه که "قول بدیم..." !!! تجربه نشون داده که نمیشه همچین کارایی رو بر اساس عاطفه بست یعنی جای "جوب"(عبارتست از اشتباه لپی در منطق یا الگوریتم procedure! که قبل از run مدنظر نبوده...) برای اجرای procedure مون نگذاریم. پس بهتره تقریبا همه چیز بر اساس قوانین ریاضی (عبارتست از تفکر حساب شده و مرحله به مرحله برای صدق کردن در نه تنها اصل وجود بلکه در اصل یکتایی جواب!) تعیین بشه. به عبارت ساده یه نگاه به پست قبلی با همین عنوان بکنین از کجا شروع شد و فقط با انحراف های خیلی کوچیک موضعی به کجا رسید. من این انحراف ها رو همون bug های برنامه میدونم که به خاطر وجود یه "جوب" در منطق برنامه به وجود اومدند.
    ما قصد داریم که این کار تداوم پیدا کنه و موفق باشه نه این که خدای نکرده یه طرف به خاطر یه سهل انگاری ضرر کنه.
    ممنون
    آرین

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    این خوبه اما یه bug داره اونم اینه که "قول بدیم..." !!! تجربه نشون داده که نمیشه همچین کارایی رو بر اساس عاطفه بست یعنی جای "جوب"(عبارتست از اشتباه لپی در منطق یا الگوریتم procedure! که قبل از run مدنظر نبوده...) برای اجرای procedure مون نگذاریم. پس بهتره تقریبا همه چیز بر اساس قوانین ریاضی (عبارتست از تفکر حساب شده و مرحله به مرحله برای صدق کردن در نه تنها اصل وجود بلکه در اصل یکتایی جواب!) تعیین بشه. به عبارت ساده یه نگاه به پست قبلی با همین عنوان بکنین از کجا شروع شد و فقط با انحراف های خیلی کوچیک موضعی به کجا رسید. من این انحراف ها رو همون bug های برنامه میدونم که به خاطر وجود یه "جوب" در منطق برنامه به وجود اومدند.
    ما قصد داریم که این کار تداوم پیدا کنه و موفق باشه نه این که خدای نکرده یه طرف به خاطر یه سهل انگاری ضرر کنه.
    ممنون
    آرین
    برای اینکه جای "جوب" برای اجرای procedure نذاریم و با توجه به حرف حسین (برای سیریش نشدن)، دوستان اونور آبی میتونن یک ایمیل دیگه مخصوص همین کار داشته باشن. اینطوری وقتی کسی سریش میشه، نه اونها عصبی میشن و نه دوستان اینور آبی مزاحمت ایجاد میکنن. بحث قبلی هم با کامنت وحید جمع شده بود، من نمیدونم چرا به کل فروم سرایت کرد.

با email دیگه موافقم اما معرفی از کدوم طرف باشه؟
    ممنون
    آرین

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    با email دیگه موافقم اما معرفی از کدوم طرف باشه؟
    ممنون
    آرین
    فکر کن تو اگر جای دوستان اونور آبی بودی چیکار میکردی ؟ فکر کن بین اینکه دوستان اونور آبی (کسی که داره خودش رو به زحمت میندازه برای اینکه به ما کمک کنه) و دوستان اینور آبی (همونیکه بقول یکی از دوستان گفت آویزون ) کدوم باید دوندگی کنه ؟ خوب معلومه ! دوستان اینور آبی !

اگر دوستان اینور آبی بیان خودشون رو معرفی کنن ، دوستان اونور آبی باید هر روز بیان ببینن کی اومده کی رفته کی مشکلش ادامه داره کی حل شده و الخ !
    اما اگر دوستان اونور آبی خودشون رو معرفی کنن، دوستان اینور آبی های زیادی میفتن دنبالش که بیا و خوبی کن و ... . در واقع دوستان اونور آبی توی این وضعیت میشن یک پا پروفسور برای خودشون !

نکته اخلاقی : وسط این تاپیک یاد یک مسئله برام تازه شد، اومدم خودم رو بکشم بیرون که فردا لعن و نفرینش دامن گیرم نشه با این پروسیجر دادنم ! بعد دیدم نه !! پروسیجر درسته و آدم باید طرز فکر کوته بینانه خودش رو عوض کنه که فقط فکر هم دانشکده ای خودش باشه و به همه با یک چشم نگاه نکنه. امیدوارم فردا روزی اگر چنین مسئله ای پا گرفت خیلی مردونه تبعیض و غرض ها رو بگذاریم کنار بالا غیرتا.

با امید اینکه همیشه دلسوز همدیگه باشیم.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)