نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی پیرامون نحوه کمک گرفتن از دانشجویان خارج از ک

رأی دهندگان
41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1. ما بیایم شرایط و دانشگاههای که اقدام کردیم یا میخوایم اقدام کنیم رو بنویسیم، با یه cv کوچیک. هر کی خواست لطف کنه و به ما کمک کنه، بهمون pm بده

5 12.20%
  • 2. دوستانی (خارج از کشور)که علاقه مندند همکاری کنند در موضوع مناسبی تحت عنوان رشته مربوطه اون رو اعلام می کنند بعد میتونیم امکان attach کردن رو به

2 4.88%
  • 3. هر کسی که می خواد بهش کمک بشه، بیاد این جا و یه مختصری بگه در مورد خودش. اگه کسی از دوستان دید با شرایطش می تونه واسش کاری بکنه، درخواست CV کام

3 7.32%
  • 4. دانشجوهای اونور که از فیلدهای استاداشون زودتر با خبر می شن بیان و اینجا اعلام کنن تا اگه کسی روی این زمینه های CV خوبی داره بفرسته و از طرف دا

5 12.20%
  • 5. دانشجوهايي که اونجان تا حدودي از open position ها اطلاع دارن. لااقل نسبت به دپارتمان خودشون (البته معمولا خيلي بيشتر از دپارتمان خودشون) اطلاع دا

11 26.83%
  • 6. یه database درست و حسابی درست بشه که همه اطلاعات CV , و نمرات توش باشه. در این حالت اون ور آبی ها می تونند به هر کسی راهنمایی بدن یا کمک کنند. این جو

10 24.39%
  • 7. دوستان اونور آبي فقط دانشگاه و رشته اي كه توش درس مي خونن رو بنويسند و همينطور نوع كمكي كه مي تونن به بقيه بكنند رو هم بنويسند. مثلا يه نفر ف

4 9.76%
  • 8. فقط صحبت از مشاوره دادن و راهنمایی اون طرفیها به ما باشه

1 2.44%
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

پیش فرض پاسخ : رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

خوب از این نگاه که تو میگی درسته ؟
    اما یه جور دیگه هم میشه نگاه کرد: اینکه اگه بچه های داخل خودشونو معرفی کنن بچه های اونور هر زمانی که وقت و حالشو داشتن میان نگاه میکنن و این جوری بهشون فشار نمیاد ولی اگه این بنده خداها خودشونو معرفی کنن که احتمالا اون dummy mail address رو که یکی از بچه ها ازش حرف زد ، دیگه جرات نمی کنن سراغش برن!
    البته این نظر شخصی منه !دوستان دیگه هم نظر بدن شاید من اشتباه می کنم.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پیش فرض پاسخ : رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    خوب از این نگاه که تو میگی درسته ؟
    اما یه جور دیگه هم میشه نگاه کرد: اینکه اگه بچه های داخل خودشونو معرفی کنن بچه های اونور هر زمانی که وقت و حالشو داشتن میان نگاه میکنن و این جوری بهشون فشار نمیاد ولی اگه این بنده خداها خودشونو معرفی کنن که احتمالا اون dummy mail address رو که یکی از بچه ها ازش حرف زد ، دیگه جرات نمی کنن سراغش برن!
    البته این نظر شخصی منه !دوستان دیگه هم نظر بدن شاید من اشتباه می کنم.
    ممنون
    آرین
    خوب مشکل که گفتم کجاست ! به زحمت می افتن اونوری ها

فکر کن اونوری ها یک میل باکس دارن مثل استاد های اونوری، هر روز 20-30 تا میل میاد بقول وحید ..... برو تا ته داستان

البته 20 تا 30 تا که بعید می دونم بشه (اگه مال استادا این قدره...) چون مخاطبای استادا از تمام دنیا خواهند بود و افرادی که با بچه ها تماس می گیرند از تو همین فروم خواهند بود (البته با اون procedure ای که خودم پیشنهاد دادم! 8)) پس اگه یه کم واقع بینانه نگاه کنیم می بینیم اون قدرا هم سخت نخواهد بود. حدس می زنم با توجه به تنوع رشته ها و... در حد 2-3 mail در روز داشته باشن. البته این یه حدسه فردا نیاین بگین تو گفتی 2-3 تا... :
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Senior Member

اولا بايد تا حدودي مشخص شه که بچه هاي که اونورن واقعا چند نفر مي تونن کمک کنن. فکر کنم تعداد بچه هايي که ايرانن و مدام به اين فروم سر ميزنن و اطلاعات کسب مي کنن خيلي بيشتر از بچه هايي باشه که الان رفتن اونور و مسلما اين واسه اونا خيلي مشکله که بخوان به اين همه متقاضي کمک کنن.
    تا حالا تاپيک هايي توي همين فروم مبني بر open position هاي مختلف در دانشگاها و رشته هاي مختلف ايجاد شده. دانشجوهايي که اونجان تا حدودي از اين position ها اطلاع دارن. لااقل نسبت به دپارتمان خودشون (البته معمولا خيلي بيشتر از دپارتمان خودشون) اطلاع دارن که مثلا فلان استاد که در اين زمينه کار مي کنه، نياز به دانشجو داره يا فاند داره. (تعداد خيلي کمي از استادا بصورت رسمي توي سايتشون اين مساله رو مطرح ميکنن.) اگه لطف کنن و اين positionها را يا استادها رو معرفي کنن، خيلي به ماها کمک مي شه. و اگه در اون زمان خاص خودشون تونستن که کمکي به ماها بکنن خوب ميتونن بگن که مثلا :بچه ها شرايطتون رو اول با ما در ميون بذارين يا CV بدين ...
    الان اگه بخوايم بگيم: بچه هاي ايران هرکي دوست داره که CV شو بذاره يا کمک بشه، تقريبا همه متقاضي ميشن. ولي آيا ميشه واسه اين همه متقاضي consultant پيدا کرد؟! من که بعيد ميدونم و به نتيجه ام نميرسيم.
    واسه اونا خيلي سخته که بخوان هميشه به ماها کمک کنن. ولي شايد مثلا 1 ماه در سال اين فرصت رو داشته باشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    اولا بايد تا حدودي مشخص شه که بچه هاي که اونورن واقعا چند نفر مي تونن کمک کنن. فکر کنم تعداد بچه هايي که ايرانن و مدام به اين فروم سر ميزنن و اطلاعات کسب مي کنن خيلي بيشتر از بچه هايي باشه که الان رفتن اونور و مسلما اين واسه اونا خيلي مشکله که بخوان به اين همه متقاضي کمک کنن.
    تا حالا تاپيک هايي توي همين فروم مبني بر open position هاي مختلف در دانشگاها و رشته هاي مختلف ايجاد شده. دانشجوهايي که اونجان تا حدودي از اين position ها اطلاع دارن. لااقل نسبت به دپارتمان خودشون (البته معمولا خيلي بيشتر از دپارتمان خودشون) اطلاع دارن که مثلا فلان استاد که در اين زمينه کار مي کنه، نياز به دانشجو داره يا فاند داره. (تعداد خيلي کمي از استادا بصورت رسمي توي سايتشون اين مساله رو مطرح ميکنن.) اگه لطف کنن و اين positionها را يا استادها رو معرفي کنن، خيلي به ماها کمک مي شه. و اگه در اون زمان خاص خودشون تونستن که کمکي به ماها بکنن خوب ميتونن بگن که مثلا :بچه ها شرايطتون رو اول با ما در ميون بذارين يا CV بدين ...
    الان اگه بخوايم بگيم: بچه هاي ايران هرکي دوست داره که CV شو بذاره يا کمک بشه، تقريبا همه متقاضي ميشن. ولي آيا ميشه واسه اين همه متقاضي consultant پيدا کرد؟! من که بعيد ميدونم و به نتيجه ام نميرسيم.
    واسه اونا خيلي سخته که بخوان هميشه به ماها کمک کنن. ولي شايد مثلا 1 ماه در سال اين فرصت رو داشته باشن.
    آره ! آخرش همینطور میشه ! بنظرم فقط اسم استاد رو بیان اینجا بزنن با فیلد کاریش بهتره ، اینطوری هر کی CV بهتری داشت بین حجم انبوهی از ایرانی هایی که اون position رو میبینن و درخواست میدن پذیرفته میشه و پارتی بازی کمتر خودنمایی میکنه

فقط یک نموره استاده به دانشجوی ایرانیش شک میکنه وقتی میبینه یک سال هرچی ایرانی هست داره نامه میزنه و cv نشون میده 8)

تازه اون دانشجو هم از شر دوستان خلاص میشه میتونه به کار و زندگیش برسه. :P

راستی غیر از ماها فرد دیگه ای تو این فروم نیست که راجع به این قضیه نظری داشته باشه ؟
    خوب اگه کسی علاقه ای به چنین فرصتی نداره ما چرا داریم خودمونو اذیت می کنیم.
    بابا لااقل دوستان اونور آبی بیان نظرشونو بگن ... یه اعتراضی یه تاییدی ... میگن سکوت علامت رضاست شاید به خاطر اینه که همه چی okیه!!! ;D
    ممنون
    آرین

Senior Member

کاش می شد یه database درست و حسابی درست بشه که همه اطلاعات CV , و نمرات توش باشه. در این حالت اون ور آبی ها می تونند به هر کسی راهنمایی بدن یا کمک کنند. این جور شفاف سازی خیلی خوبه.

سلام به همه دوستان بلاخص اونهایی که توی این تاپیک زحمت می کشن.
    من می خواستم بپرسم که این طرحی که مد نظر داریم و بنظر من طرح جدیدی هم هست آیا برای بچه های که برای Fall 2008 قصد پذیرش دارند هم کمک می کنه یا این که برای سالهای آینده هست. چون من فکر می کنم قسمت زیادی از Deadline ها گذشته و بچه های زیادی Apply کردن. ایا بعد از Apply کردن هم این طرح می تونه مفید واقع بشه؟ خوب برای شروع چی کار باید بکنیم.!!؟
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

از مزایای این طرح میشه به ایجاد شناخت "کامل " بین اینور آبیها و اونورآبیهای هم رشته اشاره کرد که میتونه مقدمه خیلی کمک ها و راهنمایی های customize شده باشه.
    ممنون
    آرین

سلام
    اگه اجازه بديد منم يه نظر و پيشنهاد دارم
    به نظر منم اين كار خيلي خوبه و پيشنهاد ميكنم براي شروع دوستان اونور آبي فقط دانشگاه و رشته اي كه توش درس مي خونن رو بنويسند و همينطور نوع كمكي كه مي تونن به بقيه بكنند رو هم بنويسند.
    مثلا يه نفر فقط مي تونه راهنمايي كنه و يه نفر ديگه غير از راهنمايي مي تونه از استاد هم سوال كنه .
    اين ديگه فقط به اون بستگي داره كه چطور بتونه كمك كنه.
    و نكته بعد هم اين كه بالاخره يكي بايد چراغ اول رو روشن كنه وگرنه فقط در حد پيشنهاد ميمونه.
    ممنون
    تلاش، قهرمان سازه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)