نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظر سنجی پیرامون نحوه کمک گرفتن از دانشجویان خارج از ک

رأی دهندگان
41. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • 1. ما بیایم شرایط و دانشگاههای که اقدام کردیم یا میخوایم اقدام کنیم رو بنویسیم، با یه cv کوچیک. هر کی خواست لطف کنه و به ما کمک کنه، بهمون pm بده

5 12.20%
  • 2. دوستانی (خارج از کشور)که علاقه مندند همکاری کنند در موضوع مناسبی تحت عنوان رشته مربوطه اون رو اعلام می کنند بعد میتونیم امکان attach کردن رو به

2 4.88%
  • 3. هر کسی که می خواد بهش کمک بشه، بیاد این جا و یه مختصری بگه در مورد خودش. اگه کسی از دوستان دید با شرایطش می تونه واسش کاری بکنه، درخواست CV کام

3 7.32%
  • 4. دانشجوهای اونور که از فیلدهای استاداشون زودتر با خبر می شن بیان و اینجا اعلام کنن تا اگه کسی روی این زمینه های CV خوبی داره بفرسته و از طرف دا

5 12.20%
  • 5. دانشجوهايي که اونجان تا حدودي از open position ها اطلاع دارن. لااقل نسبت به دپارتمان خودشون (البته معمولا خيلي بيشتر از دپارتمان خودشون) اطلاع دا

11 26.83%
  • 6. یه database درست و حسابی درست بشه که همه اطلاعات CV , و نمرات توش باشه. در این حالت اون ور آبی ها می تونند به هر کسی راهنمایی بدن یا کمک کنند. این جو

10 24.39%
  • 7. دوستان اونور آبي فقط دانشگاه و رشته اي كه توش درس مي خونن رو بنويسند و همينطور نوع كمكي كه مي تونن به بقيه بكنند رو هم بنويسند. مثلا يه نفر ف

4 9.76%
  • 8. فقط صحبت از مشاوره دادن و راهنمایی اون طرفیها به ما باشه

1 2.44%
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

پیش فرض پاسخ : رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط شروین
    من e-mail م مخفی !!!؟؟ یا مال شما!
    بابا اصلا هر جوری می خواید عمل کنید!!! اینقد نظر سنجی کنید تا خسته شید ! شما کار اصولی می خواید بکنید یا همدیگرو کنف کنید ! من نظر دادم و با رها هم گفتم کیم و ادرس تماس و حتی شماره تلفن رو هم دادم بجز یک مورد و ان هم حسین بود که بزودی در خدمتش هستم!
    آقا (یا خانوم - چون شروین هر دوتا میتونه باشه) من قصد جسارت نداشتم ، میبخشید اگر اینطور برداشت شد. من فقط اومدم توی پروفایلت دیدم نوشته :

آدرس ايميل: مخفی / یک جمله هم از ناپلئون هست.

من با خیلی از دوستان اینجا ارتباط نوشتاری، صوتی و گاها تصویری دارم و مطمئن هستم همه میتونن به ساده ترین شکل ممکن ارتباط برقرار کنن با هم، بدون اینکه آدرس سکونت رو توی پروفایل بنویسن.

در مورد :

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    من فکر میکنم امسال که گذشت. اما سال آینده این موقع که هممون یه گوشه هستیم(انشاءالله) اون وقت معلوم میشه که هر کس چقدر کمک میکنه. در واقع به نظرم وقتی اون database پذیرش پر بشه و بگیم که کجا و با چه شرایطی قبول شدیم هر کسی تو ایران میدونه که از کی میتونه کمک بگیره.
    بعدم از کی تاحالا آدرس ایمیل شده اطلاعات شخصی؟ چه طوری میشه با داشتن آدرس ایمیل وارد حریم خصوصی شما شد؟؟ الله اکبر!
    با نظر مدیر موافقم، این تاپیک، سال آینده نتیجه اش معلوم میشه، نه الان ! فکر میکنم آرین کارش رو درست داره میبره جلو. چون تمام نظرها رو گذاشته به رای.

و در مورد بقیه مسایل ارجاع میدم به نیوا (که امیوارم به مرور زمان مسائل پیش اومده برطرف بشه) :

(اين مساله اصلا ربطي به بحث اصلي اين تاپيک نداشت! و بهتره که روي چگونگي و عملي بودن کمک توسط بچه هاي خارج از کشور تمرکز کنيم)

پیش فرض پاسخ : رایزنی در مورد کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور برای اخذ پذیرش

مدیر جان جان
    منظور من از بین بردن هویت مجازی در فروم بود تا بچه ها در محیط امن بتنونن با هم اشنا بشن و تعلق اخلاقی و عاطفی در مقابل هم بکنن!در مدت 1 سالی که بچه ها میان اینجا با هم اخت بشن و پس فردا که رفتن با کوله باری از تعلق و دین و با دوستی هایی که اینجا شکل دادن حس وابستگی به این فروم پیدا می کنن و برای همیاری کوتاهی نمی کنن
    حالا شاید دوستی که ارتباط حر فهای منو به topic را پیدا نکرده بود کمی متوجه شده باشه که تاثیر هویت واقعی در تداوم ارتباط, قضیه رو در پروسه perspective تحت تاثیر می زاره

مشکلات همه جا هست مگه تو دانشگاه نبود پس ما خودمن را با اسم های جعلی معرفی کردیم!؟
    ایمیل من پایین عکس منظره موجوده.. بابا من کوتاه اومدم حداقل اسمهای مستعارتون رو عوض نکنید!!!!! ;D
    دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

سلام به همه دوستان عزیز،

اگه این طوری بخواد پیش بره دوباره ممکنه این تاپیک زیر و رو بشه.
    فکر کنم بهتر باشه تمرکز بحث رو روی محور عنوان تاپیک حفظ کنیم.

با تشکر
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

چی شده باز ما تا یه چند ساعت نبودیم فرومو گذاشتین رو سرتون >
    البته شوخی کردم
    می خواستم بگم شاید concept ها تو این بحث اخیر برای همه بچه ها یکی بوده فقط مثل همیشه نحوه گفتن و پیاده کردنشه که بین بچه ها فرق می کنه!
    همونطور که romeo هم گفت این procedure تعریف کردن ها و ... یه برنامه بلند مدت میتونه باشه که آینده فروم رو تضمین کنه! پس به سادگی و فقط با یه دید یه ساله بهش نگاه نکنین !!! هر چند من مطمئنم اگه خوب تعریف و عملی بشه فوایدش همین امسال هم به بچه ها میرسه! 8)
    من یه جمع بندی باز از این بحث می کنم :
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    1. متاسفانه خیلی از بچه‌هایی که از ایران می‌رن دیگه به فروم سر نمی‌زنند.[....]
    2. اگر ما بتونیم دانشجوهای خارج از کشور رو تشویق کنیم تا فقط در حد اعلام موقعیت‌هایی که در دانشکده یا دانشگاه‌شون پیش میاد همکاری کنند، به نظر من یک موفقیت خیلی بزرگ بدست آورده‌ایم. [....]
    3. شاید اگر بعدها تعداد زیادی از بچه‌های خارج از کشور به اینجا سر بزنند و حاضر به همکاری باشند، بشه راجع به موارد دیگه هم فکر کرد.
    با توجه به صحبت بابک (که فکر کنم اولین دانشجوی خارج از کشور باشه که در این بحث شرکت می کنه و این رو هم بگم که همین جا گله ام رو از بقیه دانشجویان خارج از کشور در این مورد اعلام می کنم !!! :-[ و البته این موضوع رو هم اضافه کنم که وزنی که به نظر بچه های خارج از کشور در این بحث داده میشه بیشتر از بچه های داخله !!! چون که اونان که باید در نهایت درگیر این قضیه بشندو ممکنه واسشون مشکل زا بشه...) از موارد 1و 3 به راحتی میشه برداشت کرد که: بچه هایی که میرید اون ور پشت تون رو هم نگاه نمی کنید! پشت تون رو هم نگاه کنید!!
    با مورد 2 هم کاملا موافقم و امسال مقداری ازش پیدا شد و امیدوارم حداقل (تکرار می کنم حداقل !) این مورد به صورت کامل امسال پیاده بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط atash
    [...]ولي راهنماييهايي كه الان ميشه عموميه ويا در جواب سوال هاييه كه فقط بعضيها مي تونند استفاده كنند[...] در صورتي كه اگر اونور آبي ها[...]رشته و دانشگاهشون مشخص باشه اينوري ها دقيقا ميرن سراغ طرف مورد نظر و اگر هم نوع كمكي رو كه ميتونن بكنند مشخص كنند اينوري ها هم ميدونند كه تا چقدر ميتونند انتظار كمك داشته باشند وزياد مزاحم نميشن.[...]
    با آتش جان کاملا موافقم! (چون صحه ای گذاشت بر procedure پیشنهاد شده از سوی من!!! 8) ;D ) ??? :-[ > :'( حالا چرا این جوری نگام میکنین!!! حرفمو پس می گیرم!!!)
    اما جدا از شوخی این پیشنهاد (یادآوری می کنم با یه دید بزرگ تر...) میتونه شروع کمک های customize شده باشه..

1. اصولا CV یه مسئله شخصییه و انتظار اینکه در Database مطرح بشه کمی غیر منطقیه !
    2. من فکر میکنم باید تمام بچه ها ملزم بشن که در حوزه تحصیلی خود شون پاسخگو باشن و به نظر من این کار منوط به اینه که تمام بچه ها با e-mail و اسم واقی خودشون رو معرفی کنند و من نمیدونم چرا e-mail کسی باید مخفی باشه !! بچه ها با اسم های مجازی وارد forum میشن و با e-mail مخفی !! چه انتظاری از همچین فردی میشه داشت!!؟ من قول میدم این اقا و خانم می خواد کارش را بیفته! ببخشیدا ولی من با مدیریت light این فرم مخالفم!! همه باید شروین رو به نام بشناسن و بدونن چی خونده و ادرس تماسش چیه ! تا زمانی که از خودمون فرار می کنیم فروم ول معطله!
    البته ما ایرونی ها به دوستمون راست نمی گیم ولی میایم تو فروم به یکی با اسم مستعار " اصغر اتیش" کمک میکنیم و غافل از اینکه ممکنه دوستمون باشه !! من توجیه دیگه ای واسه این غایم موشک 8) تو فروم ندارم!
    و اما post ای که شروین جان فرستادن و موجبات بحث های بنیادین قشنگی رو فراهم آورد:
    در مورد 1 فکر می کنم ایجاد امکان attach کردن در پیغام خصوصی این مشکل رو برطرف کنه که در پیشنهاد این جانب قبلا لحاظ شده بود(!!! ) شاید پیشنهاد آتش جان در این مورد کافی باشه که بیان خودشون رو و حدی که میتونن کمک کنن اعلام کنن...
    در مورد 2. با ملزم شخصا مخالفم چون این لطف اون بچه ها است که دارن این کارو میکنن پس این که همشون ملزم به چنین چیزی بشن به نظر من منتفیه ! جای چونه هم نداره!!! ;D
    در مورد email و اسم واقعی من هم (به عنوان یه نظر شخصی)با این قضیه موافقم و خودمم هم بدون این که اصلا چنین چیزی مطرح بشه عامل به اون بودم.چون فکر می کنم این جا هم یه فضای آکادمیکه و لذا
    پنهانکاری ، دورویی ،و... در یه فضای آکادمیک نابخشونی ! همون بحث شفاف سازی که یکی از دوستان مطرح کرد. چون پیگیری این موضوع ما رو از بحث اصلی این فروم خارج میکنه یه topic با یه نظرسنجی جدید تحت همین عنوان ایجاد کردم که در این لینک دوستان میتونن در موردش بحث کنن و از نتیجه اش اینجا استفاده خواهیم کرد:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg17227

بعدش یه خورده بحث ها شخصی شد که خارج از موضوع تاپیکه و بهش نمی پردازیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    1. [...] اينقدر کار و مشغوليت وجود داره که ناخودآگاه ارتباطشون هم محدود ميشه. به نظر منم فعلا عملي ترين کار همين معرفي position ها ،استادهاي با فاند و يا حتي استادهاي علاقه مند به دانشجويان ايراني توسط دانشجويان خارج از کشور به ماهاست.
    2. مساله سر مخفي بودن email و يا اسم نيست. [...]
    (اين مساله اصلا ربطي به بحث اصلي اين تاپيک نداشت! و بهتره که روي چگونگي و عملي بودن کمک توسط بچه هاي خارج از کشور تمرکز کنيم)
    در مورد 1. باید بگم که در مورد امسال حق با شماست که صحبتش مطرح شد اما در بلند مدت همونطور که بابک جان گفتند خیر!
    در مورد 2. http://www.applyabroad.org/forum/ind....html#msg17227

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    1.من فکر میکنم امسال که گذشت. اما سال آینده این موقع که هممون یه گوشه هستیم(انشاءالله) اون وقت معلوم میشه که هر کس چقدر کمک میکنه. در واقع به نظرم وقتی اون database پذیرش پر بشه و بگیم که کجا و با چه شرایطی قبول شدیم هر کسی تو ایران میدونه که از کی میتونه کمک بگیره.
    2. بعدم از کی تاحالا آدرس ایمیل شده اطلاعات شخصی؟ چه طوری میشه با داشتن آدرس ایمیل وارد حریم خصوصی شما شد؟؟ الله اکبر!
    در مورد 1. که صحبت شده
    در مورد 2. مدیر جان خودت اینو ببر تو اون تاپیکه کپی کن من که خسته شدم این قدر نقل قول کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط romeo
    [...]

1. با نظر مدیر موافقم، این تاپیک، سال آینده نتیجه اش معلوم میشه، نه الان ! فکر میکنم آرین کارش رو درست داره میبره جلو. چون تمام نظرها رو گذاشته به رای.

2, و در مورد بقیه مسایل ارجاع میدم به نیوا (که امیوارم به مرور زمان مسائل پیش اومده برطرف بشه) :

در مورد 1. باید این توضیح رو اضافه کنم که قسمت باقیمانده اش سال آینده مشخص قسمتی اش همین الان در حال انجامه والا شماها الان این جا نبودید. جا داره این جا باز هم از دوستان اون ور تشکر کنم که تا همین جاشم همین امسال خیلی کمک کردن.
    در مورد 2. ممنون از این دو دوستمون به خاطر تاکید و یادآوری قانون...

مدیر جان جان
    منظور من از بین بردن هویت مجازی در فروم بود تا بچه ها در محیط امن بتنونن با هم اشنا بشن و تعلق اخلاقی و عاطفی در مقابل هم بکنن!در مدت 1 سالی که بچه ها میان اینجا با هم اخت بشن و پس فردا که رفتن با کوله باری از تعلق و دین و با دوستی هایی که اینجا شکل دادن حس وابستگی به این فروم پیدا می کنن و برای همیاری کوتاهی نمی کنن
    حالا شاید دوستی که ارتباط حر فهای منو به topic را پیدا نکرده بود کمی متوجه شده باشه که تاثیر هویت واقعی در تداوم ارتباط, قضیه رو در پروسه perspective تحت تاثیر می زاره

مشکلات همه جا هست مگه تو دانشگاه نبود پس ما خودمن را با اسم های جعلی معرفی کردیم!؟
    ایمیل من پایین عکس منظره موجوده.. بابا من کوتاه اومدم حداقل اسمهای مستعارتون رو عوض نکنید!!!!! ;D
    شروین جان دید جالبی نسبت به قضیه داری! یه لطف کن این رو به تاپیک مربوطه کپی کن.... من که فعلا روزه سکوت دارم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ars
    سلام به همه دوستان عزیز،

اگه این طوری بخواد پیش بره دوباره ممکنه این تاپیک زیر و رو بشه.
    فکر کنم بهتر باشه تمرکز بحث رو روی محور عنوان تاپیک حفظ کنیم.

با تشکر
    نه مدیر جان فکر کنم این قدر دوستان عنایت دارن که دوباره ...

آخیش قد یه سالم حرف زدم!!!
    ببخشید سرتون رو درد آوردم
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام،
    من نامزدم الان دانشجوی دکتری با بورسیه توی تگزاس هست و گرین کارت نداره. من چطور می تونم برم پیشش؟ با توجه به اینکه 7 ماه پیش برای توریستی اقدام کردم و رد شدم.
    به نظرتون تحصیلی اقدام کنم یا ازدواجی . یا راه سومی هم هست؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)