صفحه 29 از 29 نخستنخست ... 1920212223242526272829
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 284 , از مجموع 284

موضوع: سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

پیش فرض پاسخ : سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

نقل قول نوشته اصلی توسط farimah83 نمایش پست ها
    سلام اگر خواهر بنده سند خونه پدرم رو برای کرفتن ویزا ترجمه کنه و به خارج از کشوربرود اگر برنگردد برای سند خونه چه مشکلی پیش میاید؟؟؟ ممنون
    سلام.هیچ مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

سلام و خسته نباشید . برای سند ملکی برای ویزای توریستی کانادا میخوام اقدام کنم چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابه درست رو بهم بدید و کسانی که به این موضوع آشنایی دارن جواب بدن چون کسی جواب درستی بهم نمیده
    1- من برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم و سند ملکی که دارم به نام پدرم هستش و اگر ترجمه کنم مشکلی برای سفارت ندارم (منظورم اینه که پدرم اسپانسر میتونه باشه ؟ و سفارت قبول میکنه)
    2- یه سند هست برای همسرم و مشکلی که دارم اینه که در صفحه اول به اسم شهرداری شده ولی بعد از چند دست خرید و فروش در صفحه 3 سند رسمی که مال پدر خانومم هستش به اسم پدر خانومم هست و ایشون 3 دنگش رو به اسم همسرم و سه دنگش رو به اسم مادر خانومم زده و این که اون هم میشه برای ترجمه و برای سفارت مشکلی پیش نمیاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط diako533 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید . برای سند ملکی برای ویزای توریستی کانادا میخوام اقدام کنم چند تا سوال دارم ممنون میشم جوابه درست رو بهم بدید و کسانی که به این موضوع آشنایی دارن جواب بدن چون کسی جواب درستی بهم نمیده
    1- من برای ویزای توریستی میخوام اقدام کنم و سند ملکی که دارم به نام پدرم هستش و اگر ترجمه کنم مشکلی برای سفارت ندارم (منظورم اینه که پدرم اسپانسر میتونه باشه ؟ و سفارت قبول میکنه)
    2- یه سند هست برای همسرم و مشکلی که دارم اینه که در صفحه اول به اسم شهرداری شده ولی بعد از چند دست خرید و فروش در صفحه 3 سند رسمی که مال پدر خانومم هستش به اسم پدر خانومم هست و ایشون 3 دنگش رو به اسم همسرم و سه دنگش رو به اسم مادر خانومم زده و این که اون هم میشه برای ترجمه و برای سفارت مشکلی پیش نمیاره؟

1 مورد قبول نیست.هدف از ارایه سند ملکی اینست که شما وابستگی مالی و خانوادگی تون رو به ایران نشون بدید، اموالی که به اسم شما و متعلق به شما نیست کمکی به شما نمیکنه
    2 اگر همسرتون با شما قصد سفر دارند بله اگر نه سندی که به اسم شخص دیگری غیر از شما باشه هیچ ارزشی برای نشون دادن اینکه شما بعد از سفر توریستی به ایران برمی گردید ندارد.

در مجموع اگر تمکن مالی ندارید سفر توریستی شما به کانادا از نظر افیسر منطقی نیست و معرفی پدرتون به عنوان اسپانسر کارتون رو از این که هست هم خراب‌تر میکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    اجاره نامه باید حتما با کد پیگیری باشه یا ترجمه اجاره نامه معمولی هم قبوله ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)