صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 284

موضوع: سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - دانشگاه آزاد-Technische Universtiät Graz- utm

پیش فرض پاسخ : سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

سلام خونه پدری من ؟؟ میلیارد ارزش داره. ولی تو سندش چون قدیمی هست 4 میلیون زده. الان من چه کار می تونم بکنم؟؟ سفارت ایراد نمی گیره؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEFA نمایش پست ها
    سلام خونه پدری من 5 میلیارد ارزش داره! ولی تو سندش چون قدیمی هست 4 میلیون زده. الان من چه کار می تونم بکنم؟؟ سفارت ایراد نمی گیره؟؟؟
    خیر مشکلی نداره و ایرادی گرفته نخواهد شد. منم یه سند داشتم برای عهد ناصرالدین شاه به قیمت 16000 ریال!!!!!!

سلام خدمت دوستان،
    لطف میکنید آدرس یک داراترجمه خوب (که هزینه اش هم پایینه) رو برام پ.خ کنید؟چون من یکی دو جا رفتم میگن باید کل سند رو ترجمه کنید اما مثل اینکه یکی از دوستان ترجمه سندش یک صفحه شد. چه توضیحی باید بدم؟اون وقت هزینه اش چقدر میشه؟
    ممنون واسه وقتی که میذارید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saber_ayatt نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان،
    لطف میکنید آدرس یک داراترجمه خوب (که هزینه اش هم پایینه) رو برام پ.خ کنید؟چون من یکی دو جا رفتم میگن باید کل سند رو ترجمه کنید اما مثل اینکه یکی از دوستان ترجمه سندش یک صفحه شد. چه توضیحی باید بدم؟اون وقت هزینه اش چقدر میشه؟
    ممنون واسه وقتی که میذارید.
    دوست عزیز ترجمه سندها در کل به این شکله که هر صفحه ای که توش دفترخونه چیزی نوشته باشه باید ترجمه بشه! این ترجمه بسته به حجم نوشته دفتر حونه ممکنه فرق کنه. من خودم سند داشتم با ترجمه کمتر از 1 صفحه و سند داشتم با ترحمه 3 صفحه!!
    بعید میدونم دارالترجمه ها ندونن که چه جوری یه سند رو ترجمه کنن!

Junior Member

سلام دوستان،
    - ارائه بیش از یک سند ملکی واقعا چقدر موثر هست توی قوی تر کردن تای؟ منظورم اینه کسی که یک سند ترجمه شده آماده داره و این امکان رو هم داره که یه ملک دیگه هم به نام خودش یا والدینش انتقال سند بده و ترجمه کنه، آیا این کار اون قدری تایشو قویتر میکنه که بره پیگیر انجامش بشه؟
    - من چون برادرم مقیم کاناداست احساس میکنم بهتره تای قویتری ارائه کنم، به نظرتون همون یه سندی که آماده دارم کافیه یا یه سند زدن به نحوی که گفتم هم میتونه در کل تأثیر قابل توجهی داشته باشه؟

ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    sahar_2013 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein_1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    - ارائه بیش از یک سند ملکی واقعا چقدر موثر هست توی قوی تر کردن تای؟ منظورم اینه کسی که یک سند ترجمه شده آماده داره و این امکان رو هم داره که یه ملک دیگه هم به نام خودش یا والدینش انتقال سند بده و ترجمه کنه، آیا این کار اون قدری تایشو قویتر میکنه که بره پیگیر انجامش بشه؟
    - من چون برادرم مقیم کاناداست احساس میکنم بهتره تای قویتری ارائه کنم، به نظرتون همون یه سندی که آماده دارم کافیه یا یه سند زدن به نحوی که گفتم هم میتونه در کل تأثیر قابل توجهی داشته باشه؟

ممنون از لطفتون
    دوست گرامی، سند بیشتر یعنی تای قویتر. اما اینم در نظر داشته باشین که سندی که تازگی به اسم شما یا والدینتون شده، ممکنه از دید آفیسر انتقال صوری به نظر بیاد و اثر منفی بزاره.
    همواره به آینده فکر کن، هنوز کتاب هایی برای خواندن، غروب هایی برای تماشا کردن و دوستانی برای دیدن وجود دارند.

Junior Member

دوستان من فول فاندم و دکترا، فقط میتونم جاب آفر و حساب بانکی ببرم کافیه؟ چون سند خونه و همه دارایی به اسم پدرمه که در قید حیات نیستن. میخواستم ببینم چقدر حساب بانکی بزارم بهتره؟2: دوره دانشجویی چند سال تو شرکتی کار کردم و جاب افرو از اونجا میخوام آیا مدت کارم ذکر بشه خوبه و باید ایا این آفر به ترجمه بشه یا خودم انگلیسی بنویسم مهر فارسی شرکت بخوره کافیه؟ در مورد سند کسی اگه فکری به ذهنش میرسه راهنمایی کنه ممنون میشم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lar نمایش پست ها
    دوستان من فول فاندم و دکترا، فقط میتونم جاب آفر و حساب بانکی ببرم کافیه؟ چون سند خونه و همه دارایی به اسم پدرمه که در قید حیات نیستن. میخواستم ببینم چقدر حساب بانکی بزارم بهتره؟2: دوره دانشجویی چند سال تو شرکتی کار کردم و جاب افرو از اونجا میخوام آیا مدت کارم ذکر بشه خوبه و باید ایا این آفر به ترجمه بشه یا خودم انگلیسی بنویسم مهر فارسی شرکت بخوره کافیه؟ در مورد سند کسی اگه فکری به ذهنش میرسه راهنمایی کنه ممنون میشم.
    خدا بیامرزتشون! ولی سفارت از شما فقط سند میخواد، براش مهم نیست که فردی که سند به اسمشه در قید حیات هست یا نیست! مهم اینه که سفارت بدونه شما تو ایران خونه و زندگی دارید! اگه فول فاندید با یه حساب 20-30 تومنی کارتون راه میوفته!
    جاب آفر: معمولا ذکر میشه! چون جاب آفر اینجوریه که مینویسن فلانی از این تاریخ تا این تاریخ تو این شرکت مشغول به کار بوده؛ ما هم ازش راضی بودیم و حاضریم بعد از اتمام درسش ایشون رو تو شرکت خودمون استخدام کنیم. هر جفتش میتونه باشه! ولی چون زبون رسمی ما فارسیه، بهتره که فارسی باشه و ترجمه بشه.

مبایعه نامه واسه سفارت بی ارزشه چون دارلترجمه ها بضا میگن ترجمه نیشه خوب من که خون نوسازه هنوز سند نداره چه کار میتونم بکنم راهی هشت؟ کسی mورد mشابه داشته

Junior Member be2011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام دوستان،
    من یه سوال فنی داشتم. توی سند خونه ما و چندتا مغازه که داریم، بحثی از قیمت ذکر نشده. حالا سوال اینه که چطور سفارت میفهمه که ارزش این ملک چقدره. طبیعتا ارزش ملکی که در زعفرانیه هست با ملکی که مثل ما در شهرستان هست یکی نیست!!
    ممنون.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)