صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 284

موضوع: سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

در مورد تاثیر گذاشتن سند ملکی برای ویزا من مواردی رو لازم میدونم برای دوستان مطرح کنم:
    جمله زیر، دقیقا از طرف آفیسر سفارت استرالیا (که در بررسی ویزا شرایط مشابه با کانادا داره از نظر سختی و پیچیدگی) برای دوستی که اقدام کرده بودند برای ویزای Business Visitor برای شرکت در کنفرانس:

I note that you have provided evidence of 1 property ownership. However, I place limited weight on this financial asset as inducement to return to Iran as these assets are transferrable and could be potentially withdrawn, sold and/or accessed from within Australia.

همونطور که میبینید بر خلاف تصور عموم، در شرایط عادی و بطور کلی، اسناد ملکی دارای ارزش خاصی از نظر tie نیستند، هرچند فراهم کردن آن بی تاثیر هم نیست ولی اصرار به بودن آن کاملا بی مورد هست.
    البته نیاز به یادآوری هست که در برخی موارد، مثلا سند خانه ی پدری، که خانواده شخص مدت طولانی در آن اقامت داشته اند و تاریخ آخربن معامله ی آن 15-20 سال و یا بیشتر هست، تا حدود زیادی نشاندهنده ثبات زندگی آن خانواده در ایران هست. و مفید خواهد بود.
    ویرایش توسط Rezace : May 12th, 2015 در ساعت 01:36 PM
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

سلام دوستان سوال بنده در مورد املاک و تای هستش
    1-من خونمو سال پیش خریدم یعنی یکسال از خریدش میگذره و تا زمان مصاحبه احتمالا بشه حدود یکسال و نیم آیا این میتونه جزء صوری بودن معاملات حساب بشه چون من سند خونه بابام هم هست که سابقش زیاده بنظر شما همین سند خودم کفایت میکنه؟
    2-من یک پروژه انجام دادم که پولش رو احتمالا همین روزا بهم میدن و تا زمان وقت سفارت که معلوم نیست کیه حداقل دو ماهی تو حسابم میمونه آیا اینم باز میتونه تصور بشه که صوری و پول خودم نیست؟
    3- من حداقل برای سفارت باید چقد تو حسابم باشه
    4- من شرکت و آموزشگاه دارم یعنی هردوشون واس ماست. در اساسنامه شرکت و هم در موافقت اصولی آموزشگاه به اسم من اومدن اینها را میتونم برای سفارت ترجمه کنم و بفرستم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    برای کسی که فاند نداره و با سند ملک می خواد هم قدرت مالی ساپورتر و هم tie خودش رو به ایران نشون بده،
    - اگر 7 تا سند ملک باشه خوبه که همه رو ترجمه کنه و بگذاره؟ یا خیلی دیگه زیاد می شه؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط asadyarahmadi نمایش پست ها
    سلام دوستان سوال بنده در مورد املاک و تای هستش
    1-من خونمو سال پیش خریدم یعنی یکسال از خریدش میگذره و تا زمان مصاحبه احتمالا بشه حدود یکسال و نیم آیا این میتونه جزء صوری بودن معاملات حساب بشه چون من سند خونه بابام هم هست که سابقش زیاده بنظر شما همین سند خودم کفایت میکنه؟
    2-من یک پروژه انجام دادم که پولش رو احتمالا همین روزا بهم میدن و تا زمان وقت سفارت که معلوم نیست کیه حداقل دو ماهی تو حسابم میمونه آیا اینم باز میتونه تصور بشه که صوری و پول خودم نیست؟
    3- من حداقل برای سفارت باید چقد تو حسابم باشه
    4- من شرکت و آموزشگاه دارم یعنی هردوشون واس ماست. در اساسنامه شرکت و هم در موافقت اصولی آموزشگاه به اسم من اومدن اینها را میتونم برای سفارت ترجمه کنم و بفرستم؟
    1- مال خودتون کافی هست، ولی چون به مسئله مالی هم مربوط هست به فاند داشتن و بقیه مواد مسئله مالی هم ربط دارد
    2- وقت سفارت؟؟!! اینجا تاپیک کاناداست ، نه
    3 - شهریه + 10000 یا 11000 به بالا اگر مجرد هستید هر چی بیشتر محکم کاری خودتون است
    4- بله ، هر چی دلت می خواد ترجمه کن بفرست
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22126 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    برای کسی که فاند نداره و با سند ملک می خواد هم قدرت مالی ساپورتر و هم tie خودش رو به ایران نشون بده،
    - اگر 7 تا سند ملک باشه خوبه که همه رو ترجمه کنه و بگذاره؟ یا خیلی دیگه زیاد می شه؟!
    نه عزیزم، یکی یا دوتا کافی هست، شما بهتر است ساپورتر با با حقوق خوب و چند گردش حساب با مبلغ های بالاتر از مبلغ مورد نظر داشته باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    نه عزیزم، یکی یا دوتا کافی هست، شما بهتر است ساپورتر با با حقوق خوب و چند گردش حساب با مبلغ های بالاتر از مبلغ مورد نظر داشته باشید
    ممنون از پاسخ تون.
    به نظر شما گذاشتن همه ی سند ها ممکنه مشکل ساز بشه؟ (من فکر کردم چون سند ها قدیمی هستند شاید به اثبات tie کمک کنند. اما از طرفی نگران م گذاشتن همه سندها مشکلی ایجاد نکنه).

سلام دوستان ، خواهشی که دارم یک نفر یک جمع بندی در مورد نیاز به ترجمه سند خانه و آپلود آن در وب سایت مدارک ویزا کانادا انجام بدهد ... من تمام صفحات را خوندم و اینکه همه دارن پشت هم میرن جلو و جواب میدهند به درد هیچ کس نمی خورد.. بهتر است سعی کنیم در هر صفحه یک بخش جمع بندی صفحه داشته باشیم که یک دفعه شخصی که نیاز به خواندن مطلبی دارد با 1000 صفحه مواجه نشوذ...

من سوالاتی که دارم :
    1- ترجمه سند خانه برای ویزا کانادا نیاز است یا کپی یا کپی برابر اصل ؟ اگر ترجمه نیاز است آیا مهرهای دادگستری و وزارت امور خارجه ( هردو یا یکی یا هیچ کدام ) را نیاز دارد؟
    2- مباینامه برای معامله هم مدرک مناسبی است ؟ ( با توجه به آماده نبودن سند)

با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22126 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون.
    به نظر شما گذاشتن همه ی سند ها ممکنه مشکل ساز بشه؟ (من فکر کردم چون سند ها قدیمی هستند شاید به اثبات tie کمک کنند. اما از طرفی نگران م گذاشتن همه سندها مشکلی ایجاد نکنه).
    نه عزیز مشگل ساز نمی شود، خیلی بیش از نیازه، ممکنه این کارا ها باعث شوند چند نفر برای ویزا گرفتن دچاره هزینه و استرس شدیدی بشوند، بعد یک سند نشون می ده شما 20 سال هست یک جا زندگی می کنید

100 تا سند با این وضع مالکیت همین را نشون می دهد

Junior Member

سلام دوستان میخواستم بدونم سند خونه پدر را به تنهایی ترجمه کنم بهتر است یا یک وکالت بلاعضل هم ازش بگیرم به نامه خودم سپس هم سند هم وکالت نامه ترجمه شوند؟؟(یا این کار تابلو بازیست؟)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Her3by نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم بدونم سند خونه پدر را به تنهایی ترجمه کنم بهتر است یا یک وکالت بلاعضل هم ازش بگیرم به نامه خودم سپس هم سند هم وکالت نامه ترجمه شوند؟؟(یا این کار تابلو بازیست؟)
    ممنون
    قضیه رو سختش نکنید--- همون سند رو ترجمه کنید زیاد هم هست ---- تنها کاربرد سند در زمینه تای هستش و اینکه شما وابستگی به ایران دارید. تا حدودی هم نشون دهنده تمکن مالی هست
    هر چی تعداد مدارکی که ارائه میدید کمتر باشه یه جورایی بهتر هم هست - اصلا وسواس نشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)