صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 284

موضوع: سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : ارائه سند زمین یا چیز دیگه به جای سند خانه به سفارت

من یک سوال دارم از کسانی که سند بردن :
    تو ترجمه ی سند ، جایی ازتون ، چیزی برای قیمت گزاری خواست؟ یعنی جایی بود که به قیمت ملک / زمی / اتومبیل(این یکی دیگه ازون چشم و هم چشمی هاست ) اشاره شده باشد؟؟؟ یا نه؟
    با دادگستری و بدون اون نظر بدن ( من فکر کنم بردن به دادگستری واسه همین قیمت گزاری ها باشه!)
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    من یک سوال دارم از کسانی که سند بردن :
    تو ترجمه ی سند ، جایی ازتون ، چیزی برای قیمت گزاری خواست؟ یعنی جایی بود که به قیمت ملک / زمی / اتومبیل(این یکی دیگه ازون چشم و هم چشمی هاست ) اشاره شده باشد؟؟؟ یا نه؟
    با دادگستری و بدون اون نظر بدن ( من فکر کنم بردن به دادگستری واسه همین قیمت گزاری ها باشه!)
    من فقط با مهر دارالترجمه دادم و چیزی ندیدم در این مورد!
    در رابطه با ماشین من خودم ارائه دادم (بدون قصد چشم و هم چشمی) چون ماشین در ایران دارایی هست که سریع قابل نقد شدنه و من چون BS ای که دادم در همان حد شهریه بود فکر کردم اینطوری اگر آنها به شرایط ایران آشنا باشن، می فهمن که در صورت نیاز طرف خیلی راحت می تونه ماشین را نقد کنه.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_iut
    دوستان تا حالا کسی به جای سند قولنامه برده و ازش قبول کردن؟
    فکر نکنم قبول کنند- قولنامه میتونه صوری باشه بدون وجود یک سرمایه انتقالی

Junior Member

پیش فرض سوال مهم درباره‌ی ترجمه‌ی سند املاک برای ویزا

سلام دوستان. من شنیدم برای بهتر شدن وضعیت ویزا، باید سند املاک پدر محترم رو ترجمه کرد! حالا من چند تا نکته رو می‌خوام بپرسم.
    1. اولا فقط املاک پدر به درد ارائه به اینا می‌خوره یا مثلا املاک برادر بزرگ‌تر هم می‌تونه تاثیری داشته باشه؟
    2. منظور از این املاک فقط سند خونه و زمینه؟ مثلا سند ماشین رو هم میشه ارائه کرد؟ به درد می‌خوره؟
    3. دقیقا چطور باید اینا رو ترجمه کرد؟ منظورم اینه که فکر نمی‌کنم کسی بره اصل سند خونه‌ش رو بده دست این دارالترجمه‌ها، باید چیکار کرد دقیقا؟ اگه میشه قدم به قدم بفرمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : سوال مهم درباره‌ی ترجمه‌ی سند املاک برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz66 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من شنیدم برای بهتر شدن وضعیت ویزا، باید سند املاک پدر محترم رو ترجمه کرد! حالا من چند تا نکته رو می‌خوام بپرسم.
    1. اولا فقط املاک پدر به درد ارائه به اینا می‌خوره یا مثلا املاک برادر بزرگ‌تر هم می‌تونه تاثیری داشته باشه؟
    2. منظور از این املاک فقط سند خونه و زمینه؟ مثلا سند ماشین رو هم میشه ارائه کرد؟ به درد می‌خوره؟
    3. دقیقا چطور باید اینا رو ترجمه کرد؟ منظورم اینه که فکر نمی‌کنم کسی بره اصل سند خونه‌ش رو بده دست این دارالترجمه‌ها، باید چیکار کرد دقیقا؟ اگه میشه قدم به قدم بفرمایید.
    سلام.
    1-شما فقط میتونید از اسناد ملکی که به پدر محترمتان تعلق دارد استفاده کنید چون (بعد از 120 سال) شما از ایشان ارث میبرید.
    2-سند ماشین مد نظر نیست، بیشتر سند ملکی مورد نظر است. اگر ماشین به خودتان تعلق دارد سند آنرا ترجمه کنید.
    3-برای ترجمه و تایید مدارک ترجمه شده اصل مدارک فارسی مورد نیاز است (برای تایید دادگستری و خارجه)

Junior Member

سلام
    ما باید اصل سند خونه ، زمین ، خلاصه هر جور سند ملکی که مال پدر یا مادر هست رو بدبد دارالترمه ترجمه بشه. خیلی هم مهمه .حتی اگه فول فاند هستید ( البته یکیش کفایت میکنه) اما چند تا باشه دیگه محکم کاریه). اگه ماشن به اسم خودتونه اونم بدید ترجمه بشه که به سفارت بدید . دارالترجمه ها ی رسمی کارشون اینه.

دوستان اعتبار ترجمه سند ملکی چند ماهه؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006 نمایش پست ها
    دوستان اعتبار ترجمه سند ملکی چند ماهه؟
    ترجمه تا زمانی که مهرهای وزارت خارجه عوض نشده باشد اعتبار دارد. الان سفارت انگلستان است که ترجمه هایی با بیش از یک ماه تاریخ را فاقد اعتبار میداند (البته شنیده ام که اینجوری است).

نقل قول نوشته اصلی توسط تبیان نمایش پست ها
    ترجمه تا زمانی که مهرهای وزارت خارجه عوض نشده باشد اعتبار دارد. الان سفارت انگلستان است که ترجمه هایی با بیش از یک ماه تاریخ را فاقد اعتبار میداند (البته شنیده ام که اینجوری است).
    ممنون از پاسختون،شما اطلاع دارید که سفارت ها فقط ترجمه مدرک رو میگیرند یا اصل اون رو هم میگیرند؟
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون،شما اطلاع دارید که سفارت ها فقط ترجمه مدرک رو میگیرند یا اصل اون رو هم میگیرند؟
    زمانی سفارت انگلیس این کار را میکرد ولی سفارتخانه های دیگر کاری به اصل فارسی مدارک ندارند و فقط ترجمه مدارک را میگیرند. البته میدانید که کپی فارسی مدارک هم ضمیمه ترجمه ها هست. پس نیازی به خود مدرک اصلی نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)