صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 284

موضوع: سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

سلام
    می بخشید من خیلی تازه کارم و تازه اینجا رو خوندم فهمیدم باید سند پدر و این جور چیزها رو هم داد! حالا به عنوان یک سوال basic ! میشه بگید به جز مواردی که در راهنمای سفارت نوشته دقیقا چه جیزای دیگه ا ی باید ارائه بدیم ؛ مثل همین سند خانه پدری که اینجا بحث شده.

مرسی!

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mememe نمایش پست ها
    سلام
    می بخشید من خیلی تازه کارم و تازه اینجا رو خوندم فهمیدم باید سند پدر و این جور چیزها رو هم داد! حالا به عنوان یک سوال basic ! میشه بگید به جز مواردی که در راهنمای سفارت نوشته دقیقا چه جیزای دیگه ا ی باید ارائه بدیم ؛ مثل همین سند خانه پدری که اینجا بحث شده.
    دوست تازه واردم، توجه کن که ما چیزی بجز اونچه تو راهنما خواسته شده به سفارت نمی دیدم چون اگه بدیم یا اثر نداره و یا به شما برگردونده می شه. این مسئله سند تو راهنما کاملا ذکر شده، از راهنمای فارسی براتون اینجا می ذارم:
    مورد 16:
    .............توجه داشته باشيد که در صورتی که مايليد اسناد مالکيت خود و يا همسرتان را ارائه فرماييد،
    فتوکپی اسناد مربوطه کافی است و نيازی به ترجمه و يا ارائه اصل سند مالکيت نيست
    .

مورد 18 در راهنما:
    مدرک نشان دهندۀ درآمد ناشی از منابع دیگر برای شما، همسرتان و کسی که هزینۀ
    تحصيل شما را می پردازد
    (چنان چه در مورد شما صدق می کند):...............................

بنا به مورد 16 اگه شما (یا در صورت تاهل همسرتون) دارایی داشته باشه ارائه می کنه ولی اگه خود شما ندارید سند پدر یا مادرتونو می برید. مورد 18 بیشتر برای دوستانی که فاند ندارن می تونه ضروری باشه. ولی اگه شما فاند دارید مورد 16 براتون باید مهم باشه. یعنی چون سفارت هیچ اشاره ای نکرده که حتی اونایی که فول فاند هستن از آوردن حساب بانکی مبرا هستن پس حتی اونایی که فول فاند هستن یه حساب بانکی ( که ممکنه اغلب کم باشه و بدون میانگین و ....) به سفارت می دن. درمورد سند هم اگه سند یا هر چیزی که تو ایران دارایی به حساب بیاد (گرچه متعلق به پدر یا مادر ) دارید بهتره ارائه کنید که نشون دهنده وابستگی اجتماعی شما به کشورتون باشه. اگه هیچ سند یا دارایی قابل ذکری ندارید که چاره ای نیست و فقط یه حساب بانکی بدید.
    پس سند خونه پدری چیزی نیست که تو فرم بهش اصلا اشاره نشده باشه با اینکه مستقیم اشاره نشده.
    بشخصه نظرم اینه که هیچ مدرک اضافه ای به سفارت ندید که جنبه خوبی نداره . مگه مدارک آکادمیک در شرایط خاص مثلا :شما فاند ندارید و معدلتون هم خوب نیست و می دونید سفارت رو معدل حساسه پس مقاله های ISI یا ثبت اختراعتونو بذارید که بدونن شما علاقه مند به تحصیل و تحقیق بودید.........

دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

سلام
    پدر من یک خونه داره که به نام خواهرم کرده برای کار مهاجرتش. من الان چیزی ندارم که به سفارت بدهم. فقط 60 میلیون که پدرم به حسابم ریخته. پس یعنی من ریجکت میشم ؟

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mzz نمایش پست ها
    سلام
    پدر من یک خونه داره که به نام خواهرم کرده برای کار مهاجرتش. من الان چیزی ندارم که به سفارت بدهم. فقط 60 میلیون که پدرم به حسابم ریخته. پس یعنی من ریجکت میشم ؟
    خیر، همچین معنیی نمی ده. دوستانی که سند خونه ندارند معمولا سعی می کنند با ارائه مدارک دیگه وابستگی و احتمال بالای برگشتشون به ایرانو ثابت کنند از بهترین این مدارک می تونه job offer باشه و ....
    ولی در کل داشتن سند توصیه می شه اما چیزی نیست که با نداشتنش شما 100% ریجکت بشید. سعی کنید مدارکتون کامل و بی عیب و نقص باشه. انشالا ویزا هم می گیرید. همونطور که خیلی ها حتی با داشتن چندین سند بدلایل مختلف ریجکت می شن خیلی ها هم می تونن بدون داشتن سند و دارایی با داشتن مدارک کامل و قانع کننده ویزا بگیرند.
    دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

Question پاسخ : سند املاک و زمين برای ویزا و ترجمه اونها

مرسی از راهنمایی. یک سوال دیگه دارم. مباینه نامه هم میشه ترجمه غیر رسمی کرد و به سفارت داد ؟ آیا ارزشی داره ؟

پیش فرض پاسخ : سوال مهم درباره‌ی ترجمه‌ی سند املاک برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط rbassady نمایش پست ها
    آره، فقط کپی فارسی لازمه
    آیا بهتر نیست که کپی سند رو کپی برابر اصل کنیم؟

Junior Member

سلام،
    اجاره نامه رو هم میشه داد به سفارت به عنوان یه منبع درآمد؟ اگه میشه، باید ترجمه بشه یا مثل سند مالکیت کپیش کافیه؟
    در ضمن، میشه آدرس قسمت فارسی سایت سفارت رو بدین، اگه کسی میدونه.
    ممنون.

Junior Member

سلام. برای سندها باید از کل صفحات سندها کپی بگیرم یا فقط صفحه ایکه اسم مالک توشه؟ بعد اینکه گفته باید توی یک صفحه مشخصات سندهارو بنویسم ,باید چه مشخصاتیو بنویسم؟
    ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_kh نمایش پست ها
    سلام. برای سندها باید از کل صفحات سندها کپی بگیرم یا فقط صفحه ایکه اسم مالک توشه؟ بعد اینکه گفته باید توی یک صفحه مشخصات سندهارو بنویسم ,باید چه مشخصاتیو بنویسم؟
    ممنون.
    حالا که کپی میگیری، همشو بگیر.
    تو یه صفحه بنویس سند به شماره فلان که مالکش فلان کسه...اگر هم اجارش دادین بنویس...من اینطوری نوشتم
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط armita_kh نمایش پست ها
    ممنون.
    من از صفحات خالی کپی نذاشتم و یک صفحه هم واسه توضیح مشخصات سند گذاشتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)