نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: انجام کارهای سفارت اوکراین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dandanpezeshki

پیش فرض انجام کارهای سفارت اوکراین

سلام دوستان عزیز لازم دیدم یک تاپیک باز کنیم برای انجام کارهای سفارت اوکراین برای دانشجوها لطفا هر کسی‌ امسال رفته سفارت برای ویزای دانشجویی تجربیاتش را به ما بگه و اگر هم سوالی بود که بتونم من به شما پاسخ میدم.

Banned

پیش فرض پاسخ : انجام کارهای سفارت اوکراین

من الان مدرک ترجمه شده به انگلیسی دیپلم و پیش تجربی رو دارم منتهی سال 2015 ترجمه شده،مهر وزارت امور خارجه و دادگستری رو هم داره.الان با اینم میشه اقدام کرد یا باید مجددا ترجمه کنم؟ برای تاراس،پزشکی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dandanpezeshki

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehast96 نمایش پست ها
    من الان مدرک ترجمه شده به انگلیسی دیپلم و پیش تجربی رو دارم منتهی سال 2015 ترجمه شده،مهر وزارت امور خارجه و دادگستری رو هم داره.الان با اینم میشه اقدام کرد یا باید مجددا ترجمه کنم؟ برای تاراس،پزشکی
    سلام دوست عزیز روز بخیر اصلان یک تا دو هفته زمان میبره برای دریافت ویزا(ماکسیمم شما ۲ هفته را در آذر بگیرید)البته اگر مساله‌ای در مدارک وجود نداشته باشه(کسری یا اشتباهی‌ آار مدارک چون باید دوباره آنها را درست کید و بعد دوباره برید سفارت)اما در مورد ترجمه ی مدارک من جای شما بودم ترجمه ی مجدد انجام میدادم(در مورد این موضوع مطمئن نیستم که آیا ترجمه‌های ۲۰۱۵ شما را هجبل میکنند یا خیر) و حواستون به تاریخ انقضأ مدارکتون هم باشه مثلا دیپلم موقت برای پسرها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anna1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز روز بخیر اصلان یک تا دو هفته زمان میبره برای دریافت ویزا(ماکسیمم شما ۲ هفته را در آذر بگیرید)البته اگر مساله‌ای در مدارک وجود نداشته باشه(کسری یا اشتباهی‌ آار مدارک چون باید دوباره آنها را درست کید و بعد دوباره برید سفارت)اما در مورد ترجمه ی مدارک من جای شما بودم ترجمه ی مجدد انجام میدادم(در مورد این موضوع مطمئن نیستم که آیا ترجمه‌های ۲۰۱۵ شما را هجبل میکنند یا خیر) و حواستون به تاریخ انقضأ مدارکتون هم باشه مثلا دیپلم موقت برای پسرها
    خدمت هم تمام کردم.

Junior Member

سلام. واقعا ممنونم از این پست.. من ۲۰ نوامبر یه ارائه دارم تو کیف و دارم مدارکم رو آماده میکنم برای سفارت. چند تا سوال داشتم :
    ۱- مبلغ ۸۵ دلار رو چجوری باید پرداخت کنیم؟
    ۲- رزرو بلیط لازمه یا میشه بعد از جواب مثبت سفارت تهیه کرد؟
    ۳- فرم سفارت رو میشه با خودکار پر کرد یا چی؟
    ۴- وقتی درخواست وقت سفارت میکنیم معمولا چند روز بعد وقت میدن؟
    ۵- از اونجا که نامه اشتغال بکارم ممکنه ۱ ماه طول بکشه، آیا امکانش هست مثلا دفاتر توریستی، بدون اون نامه ویزا رو تهیه کنن؟
    ۶- چک ضمانت ۲۰ میلیون تومانی که اکثر سایت ها توی‌مدارک نوشتن، صرفا برای اقدام از طریق شرکت های توریستیه؟

Junior Member

آخری هم که یادم رفت این بود که من اردیبهشت یه بیمه ۳۰۰۰۰ یورویی برای شینگن گرفتم که استفاده نکردم. از اونجا که تا ۱ سال اعتبار دارن، میتونم از همون استفاده کنم برای بیمه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dandanpezeshki

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr_b85f نمایش پست ها
    سلام. واقعا ممنونم از این پست.. من ۲۰ نوامبر یه ارائه دارم تو کیف و دارم مدارکم رو آماده میکنم برای سفارت. چند تا سوال داشتم :
    ۱- مبلغ ۸۵ دلار رو چجوری باید پرداخت کنیم؟
    ۲- رزرو بلیط لازمه یا میشه بعد از جواب مثبت سفارت تهیه کرد؟
    ۳- فرم سفارت رو میشه با خودکار پر کرد یا چی؟
    ۴- وقتی درخواست وقت سفارت میکنیم معمولا چند روز بعد وقت میدن؟
    ۵- از اونجا که نامه اشتغال بکارم ممکنه ۱ ماه طول بکشه، آیا امکانش هست مثلا دفاتر توریستی، بدون اون نامه ویزا رو تهیه کنن؟
    ۶- چک ضمانت ۲۰ میلیون تومانی که اکثر سایت ها توی‌مدارک نوشتن، صرفا برای اقدام از طریق شرکت های توریستیه؟
    سلام روز بخیر
    این مبلغ را شما در روز مصاحبه و سفارت پرداخت میکئد که برای ویزا و تأییدیه ی مدارک است فقط فکر کنم از ۸۵ دلار مبلغش بیشتر شده.
    حتما باید بلیط رزرو شده داشته باشید(نخرید فقط رزرو کنید)
    فرم سفارت فقط باید تایپ بشه توسط کامپیوتر از امسال دیگه فرم دستی‌ قبول نمیکنن(با خودکار)
    وقت در قسمت بعد از تکمیل اپلیکشن توسط خود شما انتخاب میشه و به این بستگی داره که افراد دیگه چقدر وقت گرفتن هر روز میتونید چک کنید و وقتتونو عوض کنید
    در مورد شماره ی ۵ من اطلاعی ندارم
    تا جائی‌ که میدونم دفاتر مسافرتی‌ یک ضمانت برای خودشون جدا میگیرن برای توریست‌ها اما یک ضمانت دیگه هم برای سفارت لازمه که از حساب خودتون پرینت می‌گیرید و جزو مدارک سفارت ارائه میدید
    بیمه‌ بستگی به زمان ماندنه شما داره اینم مطمئن نیستم اما اگر من به جای شما بودم نزدیکای وقت مصاحبه بیمه‌ ی جدید می‌گرفتم ورای اعتبار بیمه‌ هم سوال کنید(اگر از طریق جائی‌ اقدام کردید باید تمام این اطلاعات را به شما بگن)

Junior Member

کسی هست سفارت ردش کرده باشه؟ چقدر هزینه کرده
    من هفته دیگه میرم ، اگه کسی هست کارش رو انجام بدم

سلام
    من ویزای شینگن دارم با خودرو خودم میخوام اروپا رو بگردم از اوکراین رد میشم با ویزای شینگن چطوری میتونم ویزای اوکراین بگیرم.
    ممنون خانی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaforamiri نمایش پست ها
    سلام وقت تون بخیر من میخام واسه دانشگاه کارازین اقدام کنم
    سلام دانشگاه تاراس شفچنکو
    هزینه سالانه 3500 دلار
    اولین ورودی پزشکی دانشگاه
    زبان انگلیسی و روسی و اوکراینی
    بدون نیاز به مدرک زبان
    پاتفک دارد :زبان انگلیسی و روسی و اوکراینی
    دانشگاه بوگاملتس