صفحه 100 از 134 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

دوستان عزیزی که در زمینه برق-کنترل .رباتیک و یا شبکه های عصبی مقاله آماده دارن بنده بشدت علاقمند به هر نوع همکاری برای اضافه شدن اسم هستم لطفا خصوصی پیام بدهید

سلام
    من هم دانشجوی ارشد هستم و در زمینه اینترنت اشیا مایل به ارایه مقاله هستم
    امادگی هرنوع همکاری با دوستان رو دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pars8670 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اینجانب دارای مقالات متعدد isi در انتشارات های معروف دنیا می باشم و داور چندین ژورنال هستم. به علت کمبود وقت در نوشتن مقاله، نیاز به کسی که زبان انگلیسی خوبی داشته باشه هستم. در ازای این کار اسم ایشون هم در مقالاتم قرار میدم. رشته خودم برق قدرت. مقاله در زمینه های انرژی نو می باشد.

با تشکر
    سلام من کارشناسی برق قدرت از دانشگاه علم وصعت هستم و زبان هم خوبه منتظر تماس شما هستم با تشکر

سلام دوستان. اینجانب دارای مقالات متعدد isi در انتشارات های معروف دنیا می باشم و داور چندین ژورنال هستم. به علت کمبود وقت در نوشتن مقاله، نیاز به کسی که زبان انگلیسی خوبی داشته باشه هستم. در ازای این کار اسم ایشون هم در مقالاتم قرار میدم. رشته خودم برق قدرت. مقاله در زمینه های انرژی نو می باشد.

با تشکر
    سلام
    زمینه کاری من هم انرژی های نو می باشد. تا چند روز دیگه دفاع میکنم. مقاله معتبر isi دارم. زبانم هم خوبه (خودم مقاله می نویسم)
    خوشحال میشم بتونیم همکاری داشته باشیم.

سلام
    دوستانی که در زمینه مدل سازی باتری های Li-ion تمایل به همکاری و نوشتن مقاله مشترک دارند پیام بدن.
    ویرایش توسط hatefrad : June 27th, 2016 در ساعت 01:25 PM دلیل: Email

Junior Member

دوستانی که در زمینه امنیت اطلاعات (security and privacy) و یا شبکه های بی سیم فعالیت می کنند اگر مقاله در دست سابمیت یا ریوایز شده دارن که نیاز به کمک دارن پیام بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminamin71 نمایش پست ها
    سلام
    من هم دانشجوی ارشد هستم و در زمینه اینترنت اشیا مایل به ارایه مقاله هستم
    امادگی هرنوع همکاری با دوستان رو دارم
    سلام دوست عزیز ، من دارم با استادمون روی یه زمینه دیگه از شبکه های وایرلس و ادهاک کار میکنیم
    اما مایلم برای زمینه کاری دوم برم سمت اینترنت اشیا اما کاملا تازه وارد هستم به این موضوع
    اگر مایلید بودید میتونیم بیشتر با هم صحبت کنیم دربارش
    موفق باشید.

سلام.
    من مهندسی IT برنامه نویسی تحت وب خوندم و در اکثر زبان های برنامه نویسی تحت وب حرفه ای هستم و تمایل به همکاری در زمینه نوشتن مقالات در مورد وب دارم. اگر کسی پیشنهادی داره با کمال میل حاضرم که بشنوم.

Junior Member

درود بر دوستان محقق
    بنده قصد اپلای کردن دارم و
    برای تکمیل رزومه بسیار زیاد مشتاقم برای اینکه کار تحقیقاتی انجام بدم و در رزومم مقاله داشته باشم.
    بنده قطعا برای اینکار وقت خواهم گذاشت و حاضرم هر نوع همکاری داشته باشم.
    یه مقدار در مورد زمینه مورد علاقم بگم خدمت دوستان:
    کارشناسی مهندسی برق باهنر کرمان
    کارشناسی ارشد ریاضی شهید بهشتی
    fields of interest :
    algorithmic and computational number theory, algebraic number theory, cryptography, coding theory, lattice based cryptography, elliptic curve cryptography, any relation between mathematics and cryptography,
    بنده توی زمینه هایی که عرض کردم دانش خوبی دارم و درحال اضافه کردن دانشم و مطالعه‌ی بیشتر توی این زمینه ها هستم.
    لطفا دوستانی که توی این زمینه ها و هر زمینه مرتبط که اینجا اشاره نکردم، قصد مقاله دادن دارند لطفا به بنده خبر بدن تا باهم دیگه هماهنگی کنیم برای شروع کار.
    با توجه به شناختی که بنده از رمز دارم پیش بینی بنده این خواهد بود که بیشتر دوستانی که توی رشته هایی مثل ریاضی، علوم کامپیوتر، مهندسی برق و کامپیوتر تجربه دارند اشتراکاتی با زمینه های مورد علاقه بنده خواهند داشت.
    منتظر خبرتون هستم.
    بدرود

Junior Member

با تشکر

آماده همکاری با شما هستم . فوق لیسانس قدرت دارم. اطلاعات تماس را در پیام خصوصی برایتان فرستادم. لطفا ملاحظه کنید.
    با تشکر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)