صفحه 107 از 134 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام دوستان
    دانشجوی کارشناسی برق گرایش الکترونیک هستم ولی دانش و اطلاعات خوبی در حیطه ی مخابرات علی الخصوص مخابرات سیستم دارم.در زمینه ی مخابرات میدان هم فعالیت هایی داشتم و مقاله ای هم برای ژورنال IEEE ارسال کردم. در استفاده از زبان های برنامه نویسی C , C++ , اسمبلی و همچنین کار با نرم افزار متلب مهارت دارم. پردازش تصویر رو هم در حال تکمیل یادگیریم هستم ولی درحال حاضر میتونم از اون به زبان C++استفاده کنم.
    به جهت ارتقا و پر کردن رزومه ام قصد دارم در زمینه ی مخابرات سیستم هم مقاله ای رو برای ژورنال بنویسم. دوستان مخابراتی که موضوع مناسبی در حیطه ی مخابرات سیستم دارن و میخوان مقاله ش رو بنویسن اگر من رو هم در کارشون مشارکت بدن ممنونشون میشم.
    منتظر پیشنهادات شما دوستان گرامی هستم.

Junior Member abolfazltorbat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer (Major: Control system), Residing in Mashhad

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده فارغ التحصبل رشته مهندسی برق گرایش کنترل هستم.
    5 تا مقاله لاتین در مورد هوش مصنویی، پردازش تصاویر پزشکی و ... دارم.
    در حال کار بر روی ساخت اختراعی در ارتباط با FHR جنین می باشم که البته پس از اتمام کار مفاله ای هم میشه ازش بدست اورد.
    از دوستانی که در زمینه ی پزشکی، الکترونیک و پردازش سیگنال اطلاعاتی دارن دعوت به همکاری می کنم.

ارداتمند شما
    نجاتیان
    ویرایش توسط hatefrad : March 19th, 2017 در ساعت 09:26 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSE

سلام دوستان. من در زمینه‌های امنیت شبکه، اینترنت اشیا، بینایی ماشین و سیستم های تشخیص نفوذ آماده همکاری هستم، لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید. خیلی ممنون

سلام
    تا الان 10 تا مقاله چاپی در رشته های برق و کامپیوتر داشتم
    هر کس مایل به همکاری بود اطلاع بده
    ویرایش توسط hatefrad : April 10th, 2017 در ساعت 04:20 PM دلیل: Removed Email

Junior Member

سلام. دوستان. یک مقاله دارم در زمینه انرژی های نو. منابع فتولتایک و توربین بادی. مقاله اماده است. کسانی که تمایل به همکاری دارن اطلاع بدن به من. مقاله نیاز به پارافریز داره. اینجانب داری مقالات متعدد در اتشارات خوب دنیا هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer - software

سلام وقت بخیر

من در زمینه‌ی طراحی وب حدود 4 سال سابه کار دارم و آماده همکاری هستم، لطفا در صورت تمایل پیام خصوصی بفرستید.

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    it univercity iasbs

سلام من در زمینه social network کار کردم 4 تا مقاله دارم چون دارم واسه زبان می خونم وقت ندارم واسه مقاله های دیگر وقت بزارم چندتا ایده دارم اگر کسی مایل به همکاری است خبر بده که با هم مقاله اش کنیم.

Junior Member

دوستان عزیزی که مقاله آماده یا در حال تکمیل در زمینه کنترل یا رباتیک دارند، لطفا پیام خصوصی بدید.
    بنده حاضر به () همکاری () هستم.
    ممنون
    ویرایش توسط hatefrad : April 28th, 2017 در ساعت 12:31 PM دلیل: removed misleading words

Junior Member

با سلام
    من برای نوشتن مقاله isi در زمینه معماری سازمانی، چارچوب eTOM و یا معماری BIAN آمده همکاری هستم. چراکه برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های اروپا نیاز به رزومه قوی و چاپ مقاله های زیاد در این زمینه دارم.

سلام دوستان عزیز
    بنده در حال تحقیق بر روی موضوعی هستم که بخشی از شبیه سازی اون نیازمند یک سیستم پر سرعت هست (بالای 10 گیگ رم میخواد، سی پی یو هم باید بالا باشه)
    اکثر کار مقاله و شبیه سازی ها هم انجام شده.
    میدونم همه مشغول تحقیق و پروسه اپلای هستین ولی اگر همکاری بفرمائید از کمک شما در بخش Acknowledgments تمام کارهایی که با استفاده از این شبیه سازی در کنفرانس ها و ژورنالهای معتبر IEEE منتشر خواهم کرد قدردانی خواهد شد
    اگر undergraduate هستین و رزومه تون رو میخواهید قوی کنید فرصت خوبی است تا اساتید رو تحت تاثیر قرار بدید میتونید در زیر مقالات بخشی با نام technical acknowledgments ایجاد کنید و این مقاله رو ذکر کنید،
    در مورد دوستانی هم که مقاله و کار پژوهشی به اندازه کافی دارند میتونند موقع توصیف فعالیت عملی و تحقیقاتی خود در آخر به این همکاری علمی اشاره بکنند.
    مثلا بگین I have engaged in other collaborative research works like......

خیلی ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)