صفحه 108 از 134 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

با سلام
    کاردانی برق صنعتی و کارشناسی کنترل وابزار دقیق دارم
    دوستانی که تمایل دارند بنده در تکمیل پروژه در فیلد کنترل و الکترونیک قدرت و ماشین باهاشون همکاری کنم پیام خصوصی بدن
    عناوین کار شده (کنترل و شبیه سازی درایو ها و مباحث کنترلی - سنسور ها ومبدل ها )
    وقتم کاملا ازاد هست و دوستان ترجیحا از شیراز باشند با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد کامپپیوتر نرم افزار

سلام
    دوستان اگه کسی هست که در زمینه های داده کاوی ، یادگیری ماشین ، کاربرد کامپیوتر، داده کاوی و یادگیری ماشین در پزشکی ،اینترنت اشیا و شبکه های اجتماعی تمایل به همکاری داره یا مقاله ای آماده داره یا ریواز خورده داره لطفا اطلاع بده. به دلیل فرصت محدودی که برای اپلای کردن دارم و نیاز ارائه مقاله شدیدا در مضیقه هستم.

سپاس

Junior Member

با سلام. من در حوزه منابع انسانی قصد دارم یک مقاله پژوهشی بنویسم و در مجلات isi به چاپ برسونم. حیطه موضوعی که قصد دارم کار کنم مدیریت منابع انسانی با تاکید بر نقش pcychology هست. لطفا اگر کسی تمایل به همکاری دارد به من {ایمیل} بزند.ممنون
    ویرایش توسط hatefrad : June 15th, 2017 در ساعت 01:07 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

درخواست همکاری برای مقاله نویسی در زمینه ی smart grid .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقاله در مورد پردازش تصاویر

نقل قول نوشته اصلی توسط Brocade نمایش پست ها
    من ارشد برق قدرت هستم، دو تا مقاله فارسی دارم، در زمینه پاور الکترونیک، علاقه مند به کار در زمینه بازار برق، فتوولتاییک، انرژی های نو و.... هستم. برای اپلای احتیاج به نوشتن مقاله دارم، ممنون میشم پیام بدین.
    اگر در نوشتن مقاله به زبان انگلیسی مشکل دارید من میتونم همکاری کنم. علاوه بر اون من هم در زمینه هایی که اشاره کردید قصد فعالیت دارم، آیا ایده ای برای مقاله نویسی دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_eng نمایش پست ها
    I am interested to work in power system and renewable energy integration and also electronics . I have some ideas and would like collaborate in brainstorming and writing technical papers. Also, I haves worked on AI and can collaborate with other majors
    interested in application of different AI methods in their area of study.
    Please send me a private message if you are interested.

Thank you!.
    I'm interested. i am planning to use neural network for energy forecasting in power grid. do you have any idea?

Junior Member

سلام دوستان.
    بر روی مقاله ای در مورد یکی از پروتکل های ارتباطی برای یکی از کنفرانس های داخلی کار کردم که تقریبا به اتمام رسیده است. دوستان رشته برق یا الکترونیک که مایلند مقاله رو به صورت مشترک ارائه بدیم به من ایمیل بزنند ممنون می شم.
    #######
    ویرایش توسط hatefrad : July 5th, 2017 در ساعت 01:12 PM دلیل: Removed the Email address

Junior Member

دوستانی که در زمینه شبکه, هوش مصنوعی, و یا امنیت تمایل به همکاری دارند و مقاله ای آماده سابمیت دارن پیام بدن. از اونجایی که در خارج از کشور تحصیل میکنم مشکلی هم در انتخاب نوع کنفراس (در صورتی که مقاله کنفرانسی باشه) نیست چونکه میتونم اون رو اراعه کنم (اگه خودتون در ایران هستین البته).

ممنون

Junior Member

سلام کسی از دوستان هست که زبانش خوب باشه برای ترجمه و مسلط به MAT POWER باشه؟
    ممنون میشم پیام بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط man123123 نمایش پست ها
    دوستانی که در زمینه شبکه, هوش مصنوعی, و یا امنیت تمایل به همکاری دارند و مقاله ای آماده سابمیت دارن پیام بدن. از اونجایی که در خارج از کشور تحصیل میکنم مشکلی هم در انتخاب نوع کنفراس (در صورتی که مقاله کنفرانسی باشه) نیست چونکه میتونم اون رو اراعه کنم (اگه خودتون در ایران هستین البته).

ممنون
    سلام من ارشد هوش مصنوعی هستم دانشگاه صنعتی اصفهان ؛ برای تکمیل رزومم آماده همکاری هستم خوشحال میشم باهم لینک بشیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)