صفحه 104 از 134 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام
    وقت بخیر

من کارشناسی ارشد کامپیوتر هستم و به تست نرم افزار ، بخصوص پرفورمنس تست علاقه دارم .
    همچنین در زمنه شبکه های حسگر بیسیم (WSN) نیز کار کرده ام ، اگر کسی مایل بود با هم در جهت دادن مقاله همکاری کنیم بهم پیغام بده.
    ویرایش توسط hatefrad : November 4th, 2016 در ساعت 03:49 PM دلیل: قرار دادن ایمیل خلاف مقررات میباشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط danddy نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی کامپیوتر نرم افزار هستم و برای مهجرت نیاز به مقاله دارم، اگر کسی از دئستان مایل بود با هم همکاری کنیم
    باسلام
    برای تهیه مقاله آماده همکاری باشماهستم.لطفادرصورت تمایل اطلاع بدید.مرسی.###########
    ویرایش توسط Simon : November 4th, 2016 در ساعت 01:03 PM دلیل: قرار دادن شماره تلفن خلاف مقررات فروم می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nago نمایش پست ها
    سلام دوستان اگر كسي در زمينه كاربردهاي پزشكي در هوش مصنوعي داره كار ميكنه و مقاله آماده داره يا تايم كار كردن رو مقالاتي با اين موضوعات رو داره به من پيام بده لطفا
    اگر كسي ريوايز خورده مقالاتش در هوش مصنوعي و كامپيوتر كه چه بهتر چون من محدوديت زمان دارم
    حتما پيام بدن بهم
    سلام.من وقت کارکردن روی این مقاله رو دارم.اگرتمایل داشتیدلطفااطلاع بدید.مرسی.###########
    ویرایش توسط Simon : November 4th, 2016 در ساعت 01:02 PM دلیل: قرار دادن شماره تلفن خلاف مقررات فروم می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط aminamin71 نمایش پست ها
    سلام
    من هم دانشجوی ارشد هستم و در زمینه اینترنت اشیا مایل به ارایه مقاله هستم
    امادگی هرنوع همکاری با دوستان رو دارم
    باسلام
    برای تهیه مقاله آماده همکاری باشماهستم.لطفادرصورت تمایل اطلاع بدید.مرسی.###########
    ویرایش توسط Simon : November 4th, 2016 در ساعت 01:02 PM دلیل: قرار دادن شماره تلفن خلاف مقررات فروم می باشد.

Junior Member

سلام از دوستان کسانی که در زمینه پرازش تصویر تمایل به ارائه مقاله هستند و کمک میخوان، من میتونم باهاشون همکاری کنم

باسلام
    برای پیدا کردن همکار پژوهشی در مورد مقاله ای که آماده کردم با موضوع"بررسي تاثیر آموزش اصول ارگونومیکی بر تغییرات فیزیولوژیکی خلبانان درصنعت هوانوردی ایران " عزیزانی که علاقه مند هستید درصورت تمایل اطلاع بدید.مرسی

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام
    همکاری در رشته برق قدرت
    مدیریت شبکه - شبکه هوشمند برق-انرژی و...
    در حال مراحل پایانی تهیه مقاله هستم در صورت تمایل اطلاع دهید...
    NO PAIN NO GAIN

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک/جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان

سلام دوستان اگر كسي در زمينه كاربردهاي پزشكي در هوش مصنوعي داره كار ميكنه و مقاله آماده داره يا تايم كار كردن رو مقالاتي با اين موضوعات رو داره به من پيام بده لطفا
    اگر كسي ريوايز خورده مقالاتش در هوش مصنوعي و كامپيوتر كه چه بهتر چون من محدوديت زمان دارم
    حتما پيام بدن بهم
    سلام من کارشناسی رشته برق هستم و تصمیم دارم ارشد رو مهندسی پزشکی از زیر شاخه های هوش مصنوعی بخوانم. من میتونم همکاری با شما داشته باشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

حتما پيام بدن بهم
    سلام من کارشناسی رشته برق هستم و تصمیم دارم ارشد رو مهندسی پزشکی از زیر شاخه های هوش مصنوعی بخوانم. من میتونم همکاری با شما داشته باشم.
    ویرایش توسط hatefrad : November 13th, 2016 در ساعت 09:40 PM دلیل: Removed Email address

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام.من تمایل به همکاری دارم.
    ویرایش توسط hatefrad : November 13th, 2016 در ساعت 09:39 PM دلیل: حذف ایمیل.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)