صفحه 110 از 134 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام مقاله برق قدرت:

در زمینه کنترل و الکترونیک قدرت و انرژی های نو

اگه کسی پایه هست پیام بده

دوستانی که در زمینه انرژیهای نو گرایش قدرت مایل به همکاری یا مقاله آماده سابمیت دارن لطفاپیام بدن . چون من آمریکا درس میخونم، اگه میخاین بفرستین کنفرانسی توی آمریکا من میتونم ارائه بدم و هزینه هاشو دانشگامون میده(اگه ارائش تو آمریکا به هردلیلی براتون مقدور نیست). ممنون
    <<<<<<<----------امتیاز مثبت یادتون نره

Junior Member

من آمریکام و استادمم خیلی خفنه. شرایطی رو که میخاین کامل دارم. پیام بدین واسه هر جور همکاری. صندوقتون پر بود نتونستم پیام بدم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط njmn نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من یک مقاله برای کامل اماده شده در زمینه DC/DC Converter ها دارم که شامل قسمت تئوری و عملی هست نمونه کار حدود 2 سال داخل ازمایشگاه طراحی شده و مقاله نشته شده و تمامی شکلها و فرمولها تئوری و علی داخل مقاله اورده شده.. این مقاله قرار هشت داخل transaction IEEE Industrial فرستاده بشه که impact factor بالاترین را داره.. من بدلیل مشکلی که با استاد راهنمام پیدا کردم و ایشون منصرف شدند از ادامه همکاری .. دنبال یک استاد از یک دانشگاه ایران یا خارج از کشور میگردم که بعد از اسم خودم اسمشون را بنویسم و مقاله را بفرستم و در ایشون هم متقابلا در یک مقاله اسم منو بنویسن من همکاری لازم در روند مقاله شون را هم میکنم.. سطح زبانم هم عالی هست.. آیا کسی اینجا این ویژگی ها را داره که با هم همکاری کنیم؟

و دوم اینکه کسی در زمینه الکترونیک بویژه الکترونیک صنعتی یا انرژی های نو مقاله برای ژورنال یا کنفرانس داره که نیاز به همکار داشته باشه؟ من اماده همکاری هستم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    مرسی. آره دیگه بعد از کلی تلاش بالاخره من هم پذیرش گرفتم . ببخشید چرا استاد باید اجازه بده؟ یعنی منظورم اینه چرا اصلا باید مخالفت کنه. مقاله بیشتر دادن مگه باعث نمیشه خوشحال هم بشه؟ سوال دوم این که حالا ایشون مخالف باشه نمیشه من خودم روی موضوعاتی کار کنم که ربطی به استاد نداشته باشه؟ این طوری که دیگه مخالفتی نخواهد بود؟ درسته؟
    شما بعنوان عضو گروه پژوهشی استاد دارید از امکانات آزمایشگاه و کامپیوتر و نظیر آن استفاده میکنید در نتیجه طبیعتا باید اجازه استاد را داشته باشید. بدون اجازه استاد هم نمیتونید اسم ایشون را در مقاله بزنید و من خودم استادهایی را میشناسم که حاضر نمیشوند اسمشان در مقاله ای باشد که در آن نقشی نداشته اند. کارهای جنبی تان اگر مزاحم کار اصلی تان که تز تان باشد نشود معمولا استاد اجازه میدهد ولی بهر حال اطلاع دادن بهتر است.
    بهمین نحو در صنعت و بیزینس هم هست که اگر شما در یک شرکت مشغول باشید بدون اجازه آن شرکت کار دوم یا کار مستقل نمیتوانید بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان

من در زمینه مخابرات سیار کار کردم و تجربه کاری دارم. دوستانی که تمایل به همکاری در جهت تهیه مقاله دارن لطفا پیغام بدن.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من قصد نوشتن مقاله در زمینه بازار برق و شبکه هوشمند دارم . لطفا هر کس میتونه همکاری کنه به من پیام بده.

Junior Member shooli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AZAD

مقاله میخام بنویسم . احتیاج ب دیتا بورس کشور المان و انگلیس و امریکا یا کانادا دارم . تو پابلیش ب انگلیسی هم (نگارش ) کمک کنه .کار ساده اما بسیار پیچیده هست . فقط کسی بتونه ب انگلیسی نگارشش کمک کنه و دیتا جور کنه اسمش در کنار من خواهد بود اگر خاستید پی وی ....یاعلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق قدرت - امیرکبیر

دوستانی که در زمینه استفاده از پردازش سیگنال و یا یادگیری ماشین با هدف تشخیص عیب در ماشین های الکتریکی مایل به همکاری می باشند به صندوق پستی من پیام خصوصی ارسال فرمایند.
    ویرایش توسط Electric_Eng : August 29th, 2017 در ساعت 09:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bt7 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد نوشتن مقاله در زمینه بازار برق و شبکه هوشمند دارم . لطفا هر کس میتونه همکاری کنه به من پیام بده.
    سلام
    ایده دارید یا میخواید تازه شروع به نگارش کنین؟
    موضوعتون دقیقا چی هست؟
    اگر بنده ایده ای داشته باشم و تا یه جایی هم پیشش برده باشم میتونین کمک کنین؟
    نرم افزار متلب رو تا چه حد مسلط هستین؟
    صندقتون پر هست , خالی کنید

Junior Member

با سلام
    دوستانی که در زمینه اینترنت اشیا (IoT) یا حداقل در زیر مجموعه شبکه بی سیم فعالیت تحقیقاتی دارند، لطفا برای همکاری در مقاله با من تماس بگیرند.
    [#############]
    ویرایش توسط hatefrad : September 6th, 2017 در ساعت 12:21 PM دلیل: حذف ایمیل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)