صفحه 116 از 134 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام من دانشجوی ارشد برق-کنترل هستم. اگر کسی ایده ای در هر زمینه ای برای مقاله داره آماده همکاری هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadante نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ارشد برق-کنترل هستم. اگر کسی ایده ای در هر زمینه ای برای مقاله داره آماده همکاری هستم.
    سلام
    من فارغ التحصیل لیسانس برق الکترونکی هستم ولی میخوام ارشد کترل بخونم و حاضرم در هر مقاله ای بود بهتوو کمک کنم. بیشتر میتونم در ترجمه متون و منابع انگلیسی کمک کنم. هدفم هم همکاری در مقالات علمیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viase نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد هوش مصنوعی هستم
    در زمینه های کاربرد پزشکی در هوش مصنوعی اگر کسی نیاز به همکاری برای نوشتن مقاله داره ، من خیلی مایل به همکاری هستم
    سلام لطفا در مورد موضوع مقلتون بیشتر توضیح بدین

Junior Member

سلام من دانشجو كارداني برق قدرت هستم
    و قصد نوشتن مقاله دارم دوستان اگه تمايل داشتن ميتونم كاراي پژوهشي مقاله رو انجام بدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Wireless Communications

سلام دوستان، وقتتون بخیر
    بنده ارشد مخابرات سیستم دارم و در زمینه های مخابرات بیسیم، Phsical Laeyr Security،Internet of Things، Unmanned Aerial Vehicles، Stochastic Geometry،Radio Resource Allocation و ... تسلط کامل دارم.
    همچنین اغلب روشهای بهینه سازی رو خوندم و در مقالات استفاده کردم و تقریبا دو سال و نیمی هست که در این حوزه ها مشغول تحقیق میکنم. و بعنوان پژوهشگر هم در مرکز تحقیقات کار تحقیقاتی میکنم. مایلم اگه کسی واقعا علاقه مند هست و در حوزه شبیه سازی با متلب قوی باشه بیاد و با هم همکاری کنیم. اگه کسی مایله در مورد صحبت مورد باقی مسائل پیغام شخصی بده. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد برق كنترل هستم، علاقه مند به همكاري در نوشتن مقاله با يك دانشجوي دكترا كنترل هستم.
    زمينه كاريم غيرخطي، سيستم هاي غيرخطي مرتبه بالا هستش. ( با كاربرد در رباتيك )
    من ميتونم مقاله بنويسم، بايد يكي باشه كه بتونه از لحاظ علمي بررسي كنه، ويرايش و بردن مقاله به فرمت ژورنال و سابميت با همكارم ميخوام باشه.
    چون مقاله رو خودم كامل مينويسم، اسم خودم اول باشه.
    اگه كسي علاقه منده بهم پيام بده لطفا.

Banned

بنده دانشجو مهندسی نرم افزار و امنیت اطلاعات در کشور آلمان هستم. 2 ایده قوی برای همکاری ریسرچ و یک ایده تجاری در این حوزه دارم . دوستانی که علاقه مند به نوشتن مقاله و همکاری هستند لطفا به بنده
    ایمیل بزنند
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : May 5th, 2020 در ساعت 09:07 AM دلیل: ایمیل

Junior Member

سلام دوستان. یک مقاله دارم از انتشارات الزویر ریواز خورده. ایمپکت 2.4 کسانی که تمایل به همکاری در این مقاله دارند پیام بدند.

اینجانب دارای مقالات متعدد در انتشاراتهای خوب دنیا هستم.

موضوع مقاله: مدل پیش بینی بار برای توربین بادی رشته برق

Junior Member SamSoltani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pure mathematics-Algebra-Graph theory and combinatorics

سلام
    من دانشجوی سال سوم دکترا رشته نظریه گراف و ترکیبیات هستم. اگر موضوع خوبی دارید حاضر به همکاری هستم با شرایط زیر:
    اسم من به عنوان نویسنده آخر بیاید.
    من corresponding author نباشم.

در حقیقت من فقط روی سوال فکر می کنم و سعی می کنم قضیه ای را ثابت کنم. اگر هم نتوانستم هیچ قضیه ای را ثابت کنم آنگاه شما مختارید که نام من را حذف کنید.
    اینجانب در پایان کار مقاله، و در صورت موافق بودن با مطالب نوشته شده در مقاله، affiliation خود را اعلام می کنم و اجازه نوشتن نام خود را در مقاله می دهم. در صورت موافق نبودن با محتوای مقاله، شما مختارید تا کار را بدون نوشتن نام من، به هر کجا که مایلید بفرستید.

حتی ممکن است قضایایی که من اثبات کردم، مورد پسند شما نباشد، در این صورت هم می توانید نام من را در مقاله نیاورید و آن را در هر کجا که مایلید به چاپ برسانید.

موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Potsdam

سلام دوستان
    بنده دکترا سال اخر در یکی از دانشگاه های آلمان هستم برای پیاده سازی یک تحقیق در باره یک موضوع آماده که برای IBM research center نیاز به دوستی مسلط به Java در خصوص انالیز امنیت نرم افزار دارم. اسم فرد همکاری در صورت موفقیت همکاری به عنوان نفر دوم ذکر خواهد شد.
    در صورت تمایل ایمیل بدید
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : May 5th, 2020 در ساعت 09:05 AM دلیل: ایمیل

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)