صفحه 12 از 134 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام دوستان،
    من یه مقاله می خوام سابمیت کنم واسه یه کنفرانس IEEE توی سنگاپور. این مقاله در زمینه هوش مصنوعی و الگوریتم های تکاملی هست. متاسفانه واسه خودم امکانش نیست که رجیستر کنم و برم ارائه بدم. اگر کسی هست که می توته 26-28 فوریه رجیستر کنه و بره ارائه بده به من پیام خصوصی بده لطفا.

Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering, M.Sc.

نقل قول نوشته اصلی توسط CSE نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من یه مقاله می خوام سابمیت کنم واسه یه کنفرانس IEEE توی سنگاپور. این مقاله در زمینه هوش مصنوعی و الگوریتم های تکاملی هست. متاسفانه واسه خودم امکانش نیست که رجیستر کنم و برم ارائه بدم. اگر کسی هست که می توته 26-28 فوریه رجیستر کنه و بره ارائه بده به من پیام خصوصی بده لطفا.

با سلام
    تعداد زیادی از کنفرانس های IEEE که در آسیا برگزار می شود نیازی به ارائه در زمان کنفرانس ندارند.و فقط از شما فایل ارائه و هزینه submit کردن را می گیرند.پیشنهاد می کنم به کمیته کنفرانس ایمیل بزنید و توضیح دهید که نمی تونید در آن تاریخ به سنگاپوربروید و آیا آنها بدون ارائه مقاله شما را publish می کنند یا نه!!!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila_kh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر هستم پروژه پایانی من در مورد IIR هستش که می خوام طوری کار کنم که مقاله بدم البته استادم در این زمینه کمک می کنه
    اگر کسی تو کدنویسی مهارت داره و زبانش هم خوب هست درصورتیکه مایل به همکاری هست به من خبر بده

سلام
    من فارغ التحصیل نرم افزار هستم. برنامه نویسسم هم خوب هست البته تا حدودی. ولی پشتکار خوبی دارم.و علاقه مند. اگه میشه بیشتر توضیح بدین. در ضمن زبانم هم خوباه

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل کامپیوتر- نرم افزار هستم. می خوام روی یه مقاله کار کنم ولی نمیدونم چه جوری باید شروع کنم
    به خاطر فارغ التحصیلیم.
    برنامه نویسیم خوبه و همینطور زبانم. میخوام در مورد لینوکس کار کنم. لطفا کمکم کنید. اگه کسی در این زمینه هم تجربه داره لطفا منو در جریان بذاره هم برا نوشتن مقاله و هم در مورد لینوکس.

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    سلام دوستان

3rd International Conference on Machine Learning and Computing (ICMLC 2011

http://www.icmlc.org/

من Reviewer این کنفرانس هستم. این امکان از جانب کنفرانس به Reviewer ها داده می شه تا مقالاتی رو Recommend کنن و طبق گفته خودشون اون مقالات 5-3 روزه اکسپت می شه.
    دوستانی که می خوان مقالاتشون Recommend بشه با من تماس بگیرن.
    لازم به توضیحه که من اینکارو بدون هیچ چشمداشتی انجام می دم. فقط دوست داشتم از امکاناتی که در اختیارم قرار داده شده به نفع بچه های اینجا هم استفاده ای بشه.
    و صد البته که هر مقاله ای هم قابلیت Recommend شدن نداره و باید بررسی بشه.
    پیروز باشید
    سلام دوست عزیز
    برای پابلیش حتما باید بیایم اونجا ؟ یا بدون اومدن هم index می شه ؟

سلام

دانشجوی سال آخر IT .
    در زمینه VOIP و VOIP Security علاقمند به همکاری هستم . اگر حتی ایده کوچکی هم داشتین بگین ، تجربه 2 مقاله IEEE و 1 پروژه فارق التحصیلی در این زمینه رو دارم .

Junior Member ptoreini آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر-آخن

نقل قول نوشته اصلی توسط tikovel نمایش پست ها
    سلام

دانشجوی سال آخر IT .
    در زمینه VOIP و VOIP Security علاقمند به همکاری هستم . اگر حتی ایده کوچکی هم داشتین بگین ، تجربه 2 مقاله IEEE و 1 پروژه فارق التحصیلی در این زمینه رو دارم .
    من یک ایده دارم درباره آنتولوژی و این زمینه، باهاتون تماس می گیرم تو پیغام خصوصی برای اطلاعات بیشتر.

Junior Member

سلام .
    بنده کارشناسی سخت افزار می خونم و کاردانی نرم افزار هم دارم .
    توی حوزه امنیت اطلاعات و امنیت شبکه فعالیت می کنم ، پروژه تحقیقاتی هم داشتم ، اگه از عزیزان کسی قصد همکاری توی زمینه امنیت اطلاعات / امنیت شبکه داره خوشحال میشم مقاله بنویسیم با همکاری همدیگه .
    لطفاً از طریق پیغام خصوصی پیگیری کنید قضیه رو .
    ممنونم .

سلام بنده دانشگاه زنجان ترم 7 نرم هستم . اگر از دوستان تمایل به همکاری در زمینه های وب معنایی و شبکه های کامپیوتری و یا سایر موضوعات داشته باشند بنده مایل به همکاری هستم . دوستی که تمایل داشته باشه باید توجه داشته باشه که این اولین کار من خواهد ولی با اشتیاق و تلاش و ضمانت کارکردن . در صورت نیاز خوشحال می شم که پیام خصوصی بدین.

سلام من دانشجوی ارشد کامپیوترم
    برای پروژه پایانی می خوام در زمینه هوش مصنوعی کار کنم فک کنم می تونیم با هم همکاری کنیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)