صفحه 122 از 134 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

درود دوستان
    اگه مسلط به کدنویسی پایتون (حرفه ای) هستین و تمایل به همکاری برای یه مقاله در زمینه economic and stock forecasting هستین لطفا پیام خضوضی بدین
    سپاس

Junior Member

مایل به همکاری در مقالات رشته کامپیوتر هستم. در حال حاضر ایده ای ندارم ولی می تونم نوشتن مقاله-اثبات قضایا و پیاده سازی کمک کنم. دانشجوی دکتری کامپیوتر از یکی از دانشگهای آمریکا هستم. به بیشتر زبانهای برنامه سازی مسلط هستم و سطح زبان خوبی دارم.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. در زمینه کاربرد هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و دیتا ماینینگ تو حوزه امنیت شبکه و ... اگه کسی تمایل به همکاری داره پیام بده. من دنبال کسی هستم که وقت کافی داشته باشه که من ایده ها را بدم و راهنمایی لازم را انجام بدم و اون وقت بذاره و کارها را انجام بده. بهش حقوق هم میدم اگه خوب کار کنه

Junior Member

سلام دوستان
    زمینه: الکترونیک مثل remote sensing ..bms...project invention
    تحصیلات من : ارشد الکترونیک خارج از ایران ..مشکلی در زبان ندارم...
    هر کس تمایل به همکاری برای مقاله داره به من ایمیل بده:
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : May 5th, 2020 در ساعت 09:19 AM دلیل: ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. در زمینه کاربرد هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ و دیتا ماینینگ تو حوزه امنیت شبکه و ... اگه کسی تمایل به همکاری داره پیام بده. من دنبال کسی هستم که وقت کافی داشته باشه که من ایده ها را بدم و راهنمایی لازم را انجام بدم و اون وقت بذاره و کارها را انجام بده. بهش حقوق هم میدم اگه خوب کار کنه

من بسیار علاقمند به این حوزه هستم، و چند ماهی هم فرصت دارم تا اپلای، فکر میکنید چقدر زمان میبره که بخواییم مقاله ای رو در این خصوص به چاپ برسونیم؟
    راستی من لیسانس مهندسی کامپیوتر و ارشد مهندسی برق مخابرات دارم. زبان های android/java و php رو هم مسلط هستم.

ایمیل :
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : May 5th, 2020 در ساعت 09:19 AM دلیل: افزودن ادرس ایمیل

نقل قول نوشته اصلی توسط hambei نمایش پست ها
    با سلام
    کسانی که توانایی طراحی کنترل کننده های مرتیه کسری، مد لغزشی و یا دیگر روشهای کنترل (مقاوم ، تطبیقی) دارند جهت همکاری در مقاله لطفا اعلام آمادگی کنند.
    اکثر کار مقاله انجام شده است، بنده چند مقاله Q1 چاپ کردم و تجربه خوبی در این زمینه دارم.
    لطفا پیام خصوصی بدید.
    با سپاس
    من دو مقاله در این زمینه قبلا کار کردم. اگر تمایل داشتید ایمیل بدید:
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : May 5th, 2020 در ساعت 09:20 AM دلیل: ایمیل

سلام

من یک کار دارم در مورد تشخیص خستگی ذهنی بر اساس سیگنالهای EEg. در این کار برای گرد اوری سیگنا لها و پردازش اونها از الگوریتمهای استفاده شده که تا حدودی نو اوری داره. اما برای طبقه بندی از شبکه عصبی MLP معمولی به صورت پیش بینی سری زمانی انجام شده که خیلی بهتر خواهد بود که یک نواوری به اون اضافه بشود. از دوستان اگر کسی در این زمینه (ارائه یک شبکه عصبی با نواوری برای پیش بینی سری زمانی) ایده ای داره لطفا به من ایمیل بدهید:

در صورت اوکی شدن پروزه با ایده شما به عنوان سوم مقاله در نظر گرفته میشوید. همچنین در این زمینه قبلا در اشپرینگر مقاله چاپ کرده ام.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : May 5th, 2020 در ساعت 09:21 AM دلیل: ایمیل

Senior Member mokhteh آواتار ها

Sorry I am typing in English
    I am almost done with my PhD in Engineering and Master in CS (in the US). If there is someone seriously working on a Machine Learning, Data Mining paper or any other related field, I would be happy to help. I am ready to help in any possible way from implementation to editing , etc. to publish
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    Sorry I am typing in English
    I am almost done with my PhD in Engineering and Master in CS (in the US). If there is someone seriously working on a Machine Learning, Data Mining paper or any other related field, I would be happy to help. I am ready to help in any possible way from implementation to editing , etc. to publish
    Dearfriend

please take a look at my post #1231, the post above your post I mean

سلام،

کسایی که درباره Deep Learning و بخصوص AutoEncoder اطلاعات دارند، لطفا جهت همکاری به من پ.خ بدهند.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)