صفحه 132 از 134 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

اگر تجربه و علاقه به کار پژوهشی در زمینه الگوریتم های متاهیوریستیک بهینه سازی چندهدفه دارید پیام بدید.

Junior Member aikash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار آل طه

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    اگر تجربه و علاقه به کار پژوهشی در زمینه الگوریتم های متاهیوریستیک بهینه سازی چندهدفه دارید پیام بدید.
    من پیاده سازی پایان نامه م الگوریتمهای متاهیوریسیتک بود. انتخاب ویژگی در داده های پزشکی. بدم نمیاد یه مقاله دیگه توی اون حوزه شروع کنم.

گابریل گارسیا مارکز:زندگی آنچه زیسته ایم نیست بلکه آن چیزی است که به یاد میاوریم تا روایت کنیم!

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

خیلی عالی. می توانیم با همدیگر در تماس باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aikash نمایش پست ها
    من پیاده سازی پایان نامه م الگوریتمهای متاهیوریسیتک بود. انتخاب ویژگی در داده های پزشکی. بدم نمیاد یه مقاله دیگه توی اون حوزه شروع کنم.

Junior Member

با سلام. از دوستان و محققین محترم دوره دکترا یا پست داک دانشگاه های معتبر کانادا یا آمریکا که در زمینه سیستم های تشخیص نفوذ (IDS) بر اساس ماشین لرنینگ برای CPS و IoT کار میکنن و مایل هستن اسمشون رو در مقاله مروری مون اضافه کنیم لطفا به بنده پیغام بدن. ما تمایلی به دریافت هزینه نداریم و فقط چون نیاز داریم تا اعتبار مقالمون رو بالاتر ببریم و احتمال پذیرشش رو در ژورنال های قوی افزایش بدیم مایل به این همکاری هستیم. لطفا اگر در زمینه یاد شده مقالات معتبر دارید به بنده پیغام بدید.

سلام دوستان کسی هست بخواد در زمینه پردازش تصویر(image processing) یا طبقه بندی تصویر(Image classification) (یادگیری عمیق Deep learning) با پایتون بخواد کار کنیم اکثره کارو خودم انجام میدم 09393631640

سلام. دوستانی که تمایل به همکاری در حوزه ادوات میکرو/نانوالکترونیک و اپتیک برای تالیف مقاله دارن, ممنون میشم پیام خصوصی در اینجا بدن. موفق باشید.

Junior Member

دوستانی که در زمینه ماشین لرنینگ و انرژی کار می کنن و زبان بسیار قوی و عالی دارند(چون کار برای ژورنال های خیلی رتبه بالا هست ) لطفا پیام بدن. همکاری شما فقط مربوط به نوشتن مقاله خواهد بود نه شبیه سازی و ... .

نقل قول نوشته اصلی توسط mp3e11 نمایش پست ها
    دوستانی که در زمینه ماشین لرنینگ و انرژی کار می کنن و زبان بسیار قوی و عالی دارند(چون کار برای ژورنال های خیلی رتبه بالا هست ) لطفا پیام بدن. همکاری شما فقط مربوط به نوشتن مقاله خواهد بود نه شبیه سازی و ... .
    سلام. صندوق خصوصی شما پر شده است. در چه زمینه ای از ماشین لرنینگ است؟ برق-قدرت است؟ مرسی
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

Junior Member

کل موضوعات مربوط به انرژی هست. برق و شبکه های هوشمند هم هست .

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mp3e11 نمایش پست ها
    سلام. من تمایل به همکاری دارم.
    لطفا خصوصی بهم پیام بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)