صفحه 14 از 134 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار کامپیوتر

Question پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام دوستان،من فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر هستم.برای قوی کردن رزومه میخوام مقاله کار کنم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefrad نمایش پست ها
    سلام دوستان !
    منم از اول اسفند که وقت آزاد زیادی دارم اگه بشه میخوام یه مقاله آماده کنم ! زبان انگلیسیم خوبه ! تا حدودی هم ایتالیایی بلدم..
    رشته نرم افزار.. مقاله هم احتمالا درباره شبکه و این چیزا باشه..
    من دانشجوی IT هستم.میخوام یه مقاله رو شروع کنم.اگر مایل به همکاری هستید به i_kimi_i@yahoo.com میل بزنید.
    ممنون

Banned

سلام
    من روی نحوه ذخیره سازی(data base( حسگرها کار کرده ام

Junior Member

سلام کسی از دوستان هست که بخواد تو نوشتن مقاله مهندسی (بخصوص مکانیک) جهت مجلات و کنفرانس های داخلی همکاری کنه؟

ویرایش توسط Pearson : April 26th, 2011 در ساعت 06:44 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    university of rome

سلام من فارغ التحصیل رشته نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه ازاد هستم و می خوام برای ارشد از ایران برم با توجه با اینکه معدلم پایینه نیاز به یک مقاله خوب در زمینه رشته تحصیلیم نرم افزار یا شبکه های کامپیوتری یا گرایش های مرتبط به اون دارم ...
    با توجه با اینکه از محیط دانشگاههی دورم واقعا احتیاج به کسی دارم که با همکاری هم یه مقاله خوب بنویسیم.......
    یا اینکه با توجه به اینکه من این اولین بار هست که میخوام مقاله بنویسم اگه کسی باشه که من را ه بندازه کمکم کنه و خط بده که چکار کنم استقبال میکنم از نظر هزینه هم مشکلی نیست.....
    یا کسی که داره یک مقاله خوب کار میکنه اگه منم بتون کمکش کنم و اسم منم تو مقاله اش بیاره باز میگم از نظر هزینه هم مشکلی نیست.......اگه واقعا کسی بتونه کمکم کنه خیلی لطف میکنه.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط tikovel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    برای پابلیش حتما باید بیایم اونجا ؟ یا بدون اومدن هم index می شه ؟
    سلام

من پست شما رو خیلی دیر دیدم.
    کاش پیام خصوصی می دادید. به هر حال، نه دوست عزیز خیلی از کنفرانس ها نیاز به ارائه ندارند و فقط شما توی کنفرانس باید ثبت نام کنید تا مقالتون توی proceeding چاپ بشه.

پیروز باشید
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member sinanet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Power Electricity

نقل قول نوشته اصلی توسط juxtaposition نمایش پست ها
    سلام دوستان. این قسمت را درست کردم تا اگه کسی هست که مقاله در زمینه برق و کامپیوتر داره، بتونه کمک کسی دیگه بکنه تا اسم شخص دیگر هم در مقاله بیاد. حالا این به این معنی نیست که کسی دیگه کار کنه و کسی دیگه سودشو ببره. در واقع صاحب مقاله می تونه یا قسمتی از کار مقاله را واگذار کنه که همکاری داشته باشن یا اینکه پول درخواست کنه برای هزینه های که مقاله داره مثل Registeration مقاله
    سلام
    من مهندس برق قدرت و کارمند برق منطقه ای مازندران هستم
    خیلی دوست دارم برای Apply خودم برای دانشگاه سوئد یک همکار برای کار روی یک مقاله ی خوب پیدا کنم ... ادرس ایمیلم رو بهت میدم ..... باهام نماس بگیر تا در مورد جزئیات کار با هم صحبت کنیم ...
    ممنونم
    ویرایش توسط Pearson : April 26th, 2011 در ساعت 06:44 AM
    it's not important where we are, but it's important in what direction we are moving

Junior Member sinanet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Power Electricity

سلام
    از دوستان عزیز کسانی که تمایل به شروع کار برای مقاله در مورد رله و حفاظت یا تجهیزات فشار قوی دارند لطفا با من تماس بگیرند .....

ویرایش توسط Pearson : April 26th, 2011 در ساعت 06:43 AM
    it's not important where we are, but it's important in what direction we are moving

Junior Member

با سلام دوستان ،
    بنده رزومخ قوی در زمینه برنامه نویس تحت وب و معماری نرم افزار دارم
    فیلد مطالعاتی من معماری سرویس گرا و وب سرویس ها هستش و مدتی است تحقیقاتم را شروع کردم هنوز موضوعم را مشخص نکردم ولی به زودی انتخاب می کنم
    شدیدا به استاد راهمنا و یا یک هم پروهی نیازمندم
    قطعا در خارج از کشور ارشدم را ادامه خواهم داد و برای رسیدن به خواسته ام هر کاری می کنم.
    اگر دوستان هشتند برایم میل بفرستند
    تا جزییات کار را بفرستم و رزومه کاری ام را هم بفرستم تا بیش تر با مهارت های فنی ام آشنا شوند. راستی من داشنجوی کارشناسی دانشگاه دولتی در تهران هستم.

سلام من دانشجوی ترم 4 برق ام به الکترونیک هم علاقه دارم ولی کلا در مورد مقاله دادن چیزی سرم نمی شه می خواستم اگه می شه و کسی در این زمینه ها کار می کنه باهاش همکاری کنم البته فکر نکنین می خوام اسممو نو مقالتون قاطی کنم فقط می خوام یک کم کار یاد بگیرم خواهشا .......اگه تو این زمینه کار می کنین به منم بگین قول میدم هر کاری تونستم انجام بدم ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)