صفحه 15 از 134 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

با سلام، من عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد هستم گرایشم نرم افزاره و در زمینه پردازش تصویر، شناسایی الگوها، سیستمهای توزیع شده و الگوریتمهای هوشمند (چون ژنتیک، مورچه ها، اتوماتای یادگیر و ...) 10 15 تا مقاله در کنفرانس ها و ژورنالهای داخلی و بین المللی دارم. جهت نوشتن مقاله ایده های زیادی دارم اما سرم واقعاً شلوغه. اگر دانشجوی فوق که برنامه نویسیش عالی و زبان نوشتاری (انگلیسی) خوبه و مایل به همکاری پیام شخصی بزاره. اینم بگم که من فقط دنبال چاپ مقاله ISI هستم پس لااقل تجربه چندتا مقاله داشته باشه. از طرف دیگه من کاملاً راهنمایی و حمایتش می کنم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیزما گروهی از محققان در زمینه کارهای پژوهشی برق فعالیت می
    کنیم. از دوستانی که علاقه مند به همکاری در زمینه کارهای پژوهشی به صورت نیمه وقت
    می باشند، درخواست میشود رزومه خود را
    ارسال نمایند.
    ویرایش توسط Pearson : May 22nd, 2011 در ساعت 01:28 PM

Junior Member

سلام به همه،
    ایده خیلی خوبیه؟
    من مخابرات میدان خوندم، خوشحال میشم با کسی که گرایشش این بوده کار کنم.

سلام دوستان،من روی یک موضوع جدید کار کردم ولی تا به حال مقاله ISI به تنهایی ننوشتم. کسی میتونه در نوشتن مقاله ISI به من کمک کنه؟منظورم نوشتن و ویرایش متن انگلسیشه.

با سلام-
    من یک سری کار در زمینه سیستم‌های multi-agent انجام دادم و تا حالا 1 کنفرانس و یک ژورنال تو این زمینه دادم. حالاهم یک ایده جدید دارم که کلیه الگوریتم هاشو حاضر کردم و فقط کدنویسی‌ش مونده. من شخصا با کدنویسی هیچ مشکلی ندارم اما الان به دلیل مشغله کاری وقت ندارم و ترجیح میدم حداقل بخشی از کد نویسی را یک نفر دیگر انجام دهد. در ضمن بنا به تجربه من ایده فوق با احتمال بالای 80 درصد به ژورنال ISI خواهد رسید و با احتمال 100 درصد ژورنال معمولی خواهد شد. افرادی که قصد همکاری دارند باید آشنایی قبلی با منطق فازی داشته باشند و به یکی از زبان های جاوا یا سی‌شارپ آشنا باشند. اگر مایل به همکاری هستید رزومه خودتونو(چه دانشگاه و چه رشته‌ای و سابقه کار علمی) برام ایمیل کنید. (در ضمن متن انگلیسی مقاله نیز تقریبا حاضر است)
    ایمیل من :(اعلام تماس خارج از فروم ممنوع است)
    ویرایش توسط studentz : July 7th, 2012 در ساعت 07:22 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

ApplyAbroad Superstar

فقط دوستانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند می تونن همکاری کنن؟ پس من . امثال دوستانی که کارشناسی هستند چی؟؟؟

من هم در زمینه الکترونیک و دارای بیس زبان خوبی هستم دوستان اگر تمایل دارند با هم کار کنیم.

من هم ایمیلم >>>> (اعلام تماس خارج از فروم ممنوع است)
    ویرایش توسط studentz : July 7th, 2012 در ساعت 07:22 PM دلیل: خدف آدرس ایمیل

میخواستم ببینم کسی میتونه پروژه ای که در زیر توضیح میدم برای ما مدل ساری کنه واسه امتحان،چون امتحان از طریق ساخت هزینه بره.

ما میخوایم یه سیستمی رو خودرو سوار کنیم تا سرعت خودرو رو با توجه به فاصله خودرو از خودروی جلویی تنظیم کنه و برنامه این کار رو و کارائی که باید صورت بگیره رو کاغد تا یه جائی رسوندیم.الان فقط یا باید بسازیمش و امتحان کنیم ببینیم چقدر جواب میده یا باید تو یه نرم افزاری اینو شبیه سازی کنیم.لازم بگم که تو این سیستم از اجزائی مثل شیر برقی، قطعات هیدرولیکی واسه فعال کردن سیستم ترمز و ... استفده شده.کسی میتونه نظری بده که چنین چیزی رو اصلا میشه رو نرم افزار شبیه سازی کرد یا نه؟ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : NanoTechnalogy

من فکر می کنم بتونیم کار کنیم..من در زمینه مدارات نانو کار می کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر -نرم افزار --- دانشگاه آزاد - واحد میبد

Cool درخواست برای همکاری در مقاله علمی

با سلام
    من فارغ التحصیل رشته کامپیوتر - نرم افزار هستم
    در برنامه نویسی سی پلاس پلاس ، سی شارپ و جاوا مهارت دارم
    برای ادامه تحصیل نیاز به داشتن مقاله مخصوصاٌ در زمینه هوش مصنوعی هستم
    اگه دوستن نیاز به همکاری داشتن، خوشحال میشم که با هم کار کنیم
    موفق باشید

Junior Member

منم واسه رزومه نیاز به مقاله دارم و موافقت خودمو واسه اینکار اعلام می کنم. کار خیلی خوبیه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)