صفحه 16 از 134 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام بر kavemyar
    من تو زمینه الگوریتم های بهینه سازی کار کردم، اگه ایده نویی داری و تهران هستی بهم ایمیل بزن.
    (اعلام روش تماس خارج از فروم ممنوع است)
    ویرایش توسط ariaie : July 7th, 2012 در ساعت 11:07 AM دلیل: حذف آدرس ایمیل

سلام . من تو زمینه الگوریتم های بهینه سازی کار کردم، اگه ایده نویی داری و تهران هستی بهم خبر بده:
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavemyar نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من در زمینه های زیر هم ایده برای کار کردن دارم و هم حاضر به همکاری در کارهای نیمه تمام دوستان هستم:
    پردازش سیگنال
    1- تصویر ( بیومتریک یا تشخیص هویت => هندسه کف دست-چهره و سایر روشها)
    2- صدا و صوت (تشخیص گفتار و گوینده)
    3- بیوسیگنال(EEG,EMG,ECG,HRV,....)
    هوش مصنوعی و محاسباتی
    1- شبکه های عصبی
    2- منطق و سیستم های فازی
    3- الگوریتم های بهینه سازی(ژنتیک-مورچگان و .....)
    با توجه به داشتن چند مقاله روند کار و انواع ژورنال ها را به خوبی می شناسم
    ترجیحا بچه های ارشد
    ویرایش توسط Pearson : June 15th, 2011 در ساعت 10:00 AM

سلام به همه.
    من ارشد دانشگاه بهشتی خوندم.اگر کسی از دوستان برای کار روی مقاله در زمینه تئوری بهینه سازی در سیستم های قدرت یا ادوات FACTS یا روش های محاسبه TTC و ATC تجربه و ایده ای داره، با من تماس بگیره (پیام خصوصی).
    ممنون.

Junior Member

سلام همه ي نابغه ها ي برق و كامپيوتر
    من كارشناسي نرم افزار ميخونم برنامه نويسي با سي ++تا حدود خوبي بلدم رو يك مقاله كار كردم اما به علت سنگي كه تمام اساتيد محترم جلو پاهامون انداختو و حرفاي نه چندان اميدوار كنندشون بيخيالش شدم مقالم در مورد حسگر هاي بي سيم بود.زبانم خوبه. ترجمم هم بد نيست.طراحي سايت ميكنم با اچ تي ام ال.برنامه نويسي خيلي دوست دارم چون به نظرم فوق العاده باحال مياد و از نهايت خلاقيت ادم استفاده ميشه . اما نميخوام به درسام لطمه بخوره چون برا سي وي ام هم احتياج به نمره هاي خوب دارم هم مقاله .هر كسي يك پايه واسه همكاري ميخواهد ميتونه روم حساب كنه تا اخرش هستم.خودم مي دونم كه تجربه ام كافي نيست چون تازه وارد دانشگاه شدم اما واسه چيزايي كه دوسشون دارم وقت زياد ميزارم راستش خيلي دوست دارم كه مقاله حسگرهامو ادامه بدم اگه در اين مورد باشه بهتره

Junior Member

من فارغ‌التحصیل رشته‌ی مهندسی مکاترونیک هستم. با وجود این‌که لیسانسم مکانیک بوده ولی به خاطر علاقه‌ی زیادم به مباحث بینایی ماشین و پردازش تصویر، پایان‌نامه رو رو بحث تعیین موقعیت و جهت با استفاده از بینایی استریو کار کردم. نسبتا هم قوی کار کردم یه مقاله هم ازش به تازگی در آورده بودم که قراره تو CSI Journal on Computer Science & Engineering چاپ بشه... (ISI نیست)...
    الان به شدت دنبال به ایده و یا یه پرو‌ژه می‌گردم که ظرف این 3-4 ماه آینده انجام بدم و ازش هم مقاله ISI در بیاد... کسی پایه هست تو زمینه‌های بینایی ماشین و پردازش تصویر کار کنه؟

سلام به همه
    من کارشناسی رشد برق قدرت دانشگاه تهرانم. هر کدوم از عزیزان که مایل به همکاری برای چاپ مقاله (کنفرانس/ژورنال) هست به من ایمیل بزنه.
    ویرایش توسط mohmad0014 : August 1st, 2011 در ساعت 07:55 PM

Senior Member

در زمینه کنترل بلاخص کنترل مقاوم هر کی تمایل داره پیغام خصوصی بده.

سلام کسی‌ از دوستان هست که کار قوی رو شبکه عصبی و data mining داشته باشه.
    من تو زمینه information security کار می‌کنم، که می‌خوام مقالهٔ در cryptography و data mining بدم. فقط می‌خوام در قسمت literature reiview کمکم کنه. من تجربه چندین مقاله دارم، و اگر partner خوب پیدا بشه فکر می‌کنم کمتر از ۲ ماه بتونم کاری بکنم.

لطفا پیغام خصوصی بگذارید.

Senior Member sara123 آواتار ها

يك دانشجوي ترم آخر كارشناسي حسابداري آماده همكاري در اماده سازي يك مقاله مي باشد. در صورت تمايل به همكاري يه پيغام خصوصي به بنده بدهيد!
    سپاس
    If you look at what you do not have in life, you don’t have anything. l
    If you look at what you have in life, you have everything. k

سلام ،
    اگه كساني كه درخواست آمادگي همكاري براي نوشتن مقاله را مي دهند ، موضوعات مورد علاقه خودشان را هم اعلام كنند اينطوري بهتر مي شه اعلام آمادگي كرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)