صفحه 34 از 134 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical engineering- Power elec

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1359 نمایش پست ها
    سلام
    من در حال حاضر یه چند تا موضوع دارم که روش کار می کنم. تو زمینه های زیر اگر کسی مایل به همکاری جهت تهیه مقاله هست جواب بدید.
    1. طراحی کنترلر فازی جهت مدارهای الکترونیک قدرت
    2.الگوریتمهای کنترلر تطبیقی جهت مدارهای الکترونیک قدرت
    3. عملکرد Microgrid ها
    4. شبکه های هوشمند انرژِی - زیرساختهای مخابراتی
    سلام
    من دوست دارم در زمینه کنترلر مدار های الکترونیک قدرت کار کنم ارشدم با کنترلر های برداری و اسکالر و pwm,svm,... اشنایی دارم اما کنترل فازی و تطبیقی نه
    اگه مایل به همکاری هستین اطلاعات اولیه واسم بفرستین منم مطالعه کنم تبادل نظر می کنیم در ادامه
    شاد باشید

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من دانشجوی سال آخر ارشد نرم افزارم، دوستانی که مایل هستند برای تابستان رو مقاله کار کنیم لطفا با من هماهنگ کنید.

من موضوعاتی رو در نظر دارم و بعضی از پروژه های قدیم هم هنوز جای کار زیادی داره،کلا برای صحبت بیشتر در این زمینه با من تماس بگیرین...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

سلام
    من فارغ التحصیل برق قدرت هستم و موضوع پروِژه کارشناسیم هم درباره انرژی ها نو بوده و الان هم روی نرم افزار HOMER که مخصوص تحلیل انرژی ها نو هستش تسلط دارم از دوستان هرکس که مایل به نوشتن مقاله درباره انرژی های نو هستش و کاری رو در دست داره اگه احتیاج به کمک داره حتما روی من حساب کنه!!
    ممنون

سلام
    کارشناس ارشد برق قدرتم با بیش از 30 تا مقاله، علاقمند به همکاری با دوستان در زمینه نگارش مقاله هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tabriz, Wireless Communication

با سلام؛
    من ارشد مخابرات سیستم از دانشگاه تبریزام؛ پایان نامه ام رو PAPR Reduction بود و الان 3 تا مقاله داره ازش در میاد ، (کنفرانس هاش رو با استادم جمع و جور میکنیم الان) اگر از دوستان باشند کسانی که در حوزه Wireless تخصص دارند 2 تا ژرنال در میاد (گفته استادمه و منم اطمینان دارم که در میاد چون از 12dB به 2dB آوردم که محشره ) من متن نوشتاری خیلی خیلی برام مهمه !!! لطفا اگر کسی هست که واقعا قوی باشه زبانش و حداقل یکی دو تا مقاله داده باشه پیام خصوصی بده. تنها کاری که باید انجام بشه اینه که متنی که من بصورت کنفرانس نوشتم رو بسط بده و شبیه سازی های تکمیلیش رو که میدم رو باهاش ترکیب کنه . شاید فوقش 2-3 روز وقت بگیره.
    با تشکر از این که وقت گذاشتید و خواندید
    ویرایش توسط h_rafii : June 7th, 2012 در ساعت 11:26 AM

سلام
    دوستان من لیسانس نرم افزار هستم برای همکاری در مقاله آماده ام موضوع اگر هوافضایی-نرم افزاری باشه که خیلی بهتره

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام از دوستان كسي تا حالا روي تلفيق شبكه عصبي با طراحي مدارهاي آنالوگ كاري انجام داده؟‌
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member qazwsx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    babol technology

سلام
    م برای نوشتن چند ژورنال نیاز به نرم افزار کیدنس ای سیcadence IC
    دارم که کتابخونه تکنولوژی ساخت TSMC ها رو هم داشته باشه
    من قبلا مداراتم رو با ADS طراحی کردم و تو چند تا کنفرانس IEEE تو اروپا پذیرفته شدن ولی می خوام LAYOUT اون ها رو بکشم و برای ژورنال سابمیت کنم
    از دوستان هر کی این نرمافزار رو بتونه تهیه کنه به شورت نصب شده برروی لینوکس و توی یک ماشین مجازی مثلVIRTUAL BOX که توی دانشگاه ای تهران شریف امیرکبیر تربیت مدرس تبریز ارمیه میشه پیداش کرد کمال تشکر را خواهم داشت و در مقاله ها به عنوان نفر دوم خواهند بود اگر هم در زمینه این نرم افزار خبره هم بودید چه بهتر کار ها مون بهتر و زود تر پیش میره (لطفاً پایم خصوصی)
    امیدوارم مدیران محترم نگن که جنبه تقلب داره
    با تشکر
    علی رضا
    به امید خدا که جزء او امیدی نیست

عاشق هر ایرانی با معرفت

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

سلام دوستان

من می خوام یه مقاله در رابطه با data mining , data werehouse , text summerization , opinion mining بنویسم یعنی الان می خوام واسه پذیرش پروپوزال ارائه بدم اما مشکل من اینه که به صورت ریز نمی دونم رو چه مبحث زوم کنم

کسی در این باره تجربه داشته راهنماییم کنه ؟؟؟

ممنون از همه دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

واقعا مثل اینکه دوستان قدرتی ما کسی نیست که علاقه ای به نوشتن مقاله داشته باشه!!
    یکی از دوستان بودند که رسما پولکی بودن اگه کسی خواست بگه من شمارشم بهش میدم تا اسمشو بنویسن تو مقاله!!!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)