صفحه 6 از 134 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط faribaz79 نمایش پست ها
    من هم دنبال نوشتن مقاله در زمینه مدیریت فناوری اطلاعات هستم، ولی متاسفانه کسی نیست که موضوعی را پیشنهاد کند. اگر شما موضوعی را در نظر دارید من حاضرم کمکتون کنم. وقت زیادی هم برای انجام این کار داردم.
    دوست من کسی نباید پیشنهاد بکنه بنظر من ، خودت باید تحقیق و پرسوجو کنی ، کار کنی ! فکر نکنم اگر آدم منتظر بشینه کسی چیزی بهش پیشنهاد بکنه یهو !
    البته این نظر من هست و میتونه غلط باشه !
    ویرایش توسط vahidR : October 18th, 2010 در ساعت 12:25 AM
    امضا

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی الکترونیک هستم.برای 2011 قصد دارم برای سوئد اقدام کنم. اگر کسی در زمینه مقاله (موضوعات مربوط به مخابرات که خودم چند طرحی مد نظر دارم) میتونه با من همکاری داشته باشه لطفا با ایمیل زیر با من در تماس باشه .
    ممنون
    ویرایش توسط vahidR : October 18th, 2010 در ساعت 12:26 AM

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر-نرم افزار هستم. در زمینه شبکه های حسگر بیسیم (WSN) کمی کار کرده ام و با زبان NesC و شبیه ساز TinyOS نیز آشنایی دارم. خوشحال میشم اگر بتوم در یک مقاله به کسی کمک کنم.

با تشکر

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

به یک نفر برای ترجمه و تکمیل مقاله خود (نوشته شده توسط خودم - طراحی و ساخت یک سیستم اندازه گیری) در زمنیه مکاترونیک وسنسورها - زبان انگلیسی متوسط به بالا (خودم بعدا revise میکنم)- رشته مکانیک- قابل ارسال به جورنال های مکاترونیک و یا مکانیک- یا یک کنفرانس همین جا

Junior Member

باسلام به دوستان..
    من دنبال یک partner واسه ارایه ی مقاله هستم.(در زمینه هایی مثل Cloud Computing )
    اگرکسی مایل بود،لطفا اطلاع بده.

سلام به همه دوستان .اگر کسی هست که بخواد مقاله بنویسه خوشحال میشم کمک کنم.البته برا لیسانس و رشته پزشکی باشه که چه بهتر.پیغاl بفرستید و منون__ البته درسته تخصصی تو رشته ای ندارم اما از نظر ایده خیلی میتونم کمک کنم و البته جند دوست هم برای کمک دارم که تخصص دارن.اگر کسی تمایل داشت و تونستیم باهم کار میکنیم فقط زود چون برا cv لازم دارم
    موفق و سربلند باشید

Junior Member

پیش فرض درخواست برای همکاری در مقاله پزشکی - کامپیوتر: کاربرد tablet در اورژانس

با عرض پوزش از دوست عزیز VahidR. من نتونستم پستهای قبلی خودم رو ویرایش یا حذف کنم. این پست رو کاملتر نوشتم، اگه ممکنه قبلی ها رو حذف کنید:

من فارغ التحصیل پزشکی دانشگاه تهران هستم. در حال شروع یک پروژه بیمارستانی با هدف ارائه یک مقاله بسیار قوی هستم.
    . هدف این طرح کاربرد Tablet،همچون (iPad-WePad- Slate-...) در اورژانس هست. پروژه شبکه داخل بیمارستانی، اورژانس الکترونیک و هوش مصنوعی قدرتمندی خواهد داشت. هوش مصنوعی کاملا بر اساس رفرنس خواهد بود و 100٪‌علمی خواهد بود. Data Base اون رو خودم به همراه استادهام میتونیم جمع آوری کنم.
    به برنامه نویس مسلط و علاقه مند که توانائی کار روی سیستم عامل یکی از تبلت‌های موجود (ios - Android - Windows) و شبکه را داشته باشد، احتیاج دارم.
    این کار یک مقاله و پروژه عملی بسیار قوی و منحصر به فرد خواهد شد.

در صورتی که فکر میکنید شرایط را دارید و علاقه مند هستید CV خود را قوی کنید لطفا با من تماس بگیرید.
    دکتر عالیپور
    ویرایش توسط vahidR : October 18th, 2010 در ساعت 12:27 AM

Thumbs up پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام
    دانشجوی ترم 4 کارشناسی ارشد در رشته مهندسی IT- It هستم و در مقطع کارشناسی در رشته نرم افزار تحصیل کرده ام. از دوستانی که مایل به همکاری در زمینه تحقیقاتی اینجانب هستند، دعوت می کنم که در صورت تمایل با بنده تماس داشته باشند:

موضوع:
    استفاده از روشهای biometric و یا smart cards برای Authentication , بهره گیری از روشها و پروتکل های Cryptography در کنار آن.
    از ذکر دقیق عنوان تحقیق معذورم، پس از برقراری ارتباط تا حدنیاز اطلاعات در اختیار عزیزان قرار خواهد گرفت. حتما در عنوان میل درج شود : همکاری در مقاله علمی.

با تشکر.

ApplyAbroad Hero

better those who claim an academic background use their university email address not yahoo and gmail ones!
    goodbye forever

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس الکترونیک دارم درحال حاضر خودمم دنبال مقاله هستم اگه کسی دنبال یه نفر برای همکاری میگرده به من میل بزنه plz

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)