صفحه 65 از 134 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza1321 نمایش پست ها
    سلام دوستان من هم برای مقاله دادن حاضرم
    فقط نیاز به راهنما دارم
    دانشجوی آی تی
    network + , ccna router, mcitp هم دارم
    علاوه بر اون روی فتوشاپ تسلط بالایی دارم
    7ماه سابقه کار در عکاسی
    2سال سابقه کار در شرکت شبکه (مسئول شبکم)
    معدل دانشگاهم پایینه و میخوام با مقاله دادن جبران کنم
    در زمینه هایی که فکر می کنید به من مربوط میشه آماده ی همکاری هستم

سلام
    میشه بگین از برنامه نویسی چی بلدین؟ مثلا C؟ یا...؟ در زمینه ی دیتابیس هم کار کردین؟

سلام دوستان
    من ارشد الکترونیک / پردازش سیگنال هستم
    تا الان یک ژورنال در زمینه image retrieval داشتم، انگلیسیم خوبه و مشکلی در خوندن مقالات ندارم.
    ایده هایی دارم که نیاز به یک همکار تقریبا آماده به کار با متلب یا C دارم. از کسانی که علاقه دارن خواهش میکنم پیام بدن و ی مختصری از خودشون بفرستن برام تا هر چه زودتر شروع کنیم. اگر دسترسی به کتابخونه دانشگاههای تهران و سایت های IEEEو... داشته باشه بهتره
    در ضمن کسانی که قصد ترجمه مقالشون رو دارن یا به ویراستار نیاز دارن یا میخوان کارشون رو تکمیل کنن میتونن پیام بدن، میتونه در زمینه های زیر باشه:
    image processing, image retrieval, pattern recognition, audio, signal processing, ...
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibenazdik نمایش پست ها
    سلام میشه بگین از برنامه نویسی چی بلدین؟ مثلا C؟ یا...؟ در زمینه ی دیتابیس هم کار کردین؟
    برنامه نویسی در حد مبتدی بلدم ، می تونم بفهمم چی به چیه اما در حد مبتدی sql و access یکم کار کردم ولی بیشتر دوست دارم تو زمینه network فعالیت کنم تو زمینه مالتی مدیا هم فعالیت دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط csw نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم IT هست و دانشجوی ( تقریبا سال آخر ) کارشناسی هستم .
    زمینه های مورد علاقه ی من : Big Data , Cloud Computing , Network , Data Mining (designing and Implementing new algorithm for Data mining) , Data Analytic .
    هر کسی توی این زمینه ها تا حالا مطالعه داشته یا به این زمینه ها علاقه منده و یا اینکه ایده ی جدید و کاربردی توی این زمینه ها داره ، خوشحال میشم بتونیم با هم همکاری کنیم .
    سلام،من هم یه مدتیه دارم روی business intelligence مطالعه می کنم برای مقاله ولی نیاز به کمک دارم ممنون میشم شرایطتتون رو بدونم،من فارغ التحصیل IT هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    software engineering, the SRTTU

نقل قول نوشته اصلی توسط elham85 نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی ارشد نرم افزار کامپیوتر هستم برای تکمیل رزومه ام نیاز به مقاله دارم یه خصوص در زمینه شبکه.آماده همکاری ام
    سلام
    من دانشجوی رشته مهندسی نرم افزار هستم از دانشگاه رجایی تهران، من در مباحث پردازش تصویر، بینایی ماشین و سیستم های هوشمند تجربه و مقالات زیادی دارم که هم اکنون هم در این موارد داردم تحقیق می کنم. اگه تمایل به همکاری برای ارایه یک مقاله خوب در کنفرانس یا ژورنال های خوب دارین با من در ارتباط باشین.
    ویرایش توسط pouya_shahi : May 20th, 2014 در ساعت 05:34 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty_1002 نمایش پست ها
    با سلام

در زمینه security و سیستمهای توزیعی و معماری کامپیوتر یا در هر زمینه که مرتبط هم باشد، دنبال یک همکار می گردم. در این این زمینه ها حدود 10 مقاله کنفرانسی خارجی و IEEE دارم ولی دنبال یک همکار با تجربه تر می گردم که قصد تولید مقاله ISI با ایمپکت قابل قبول باشد. از نظر زبان مشکلی ندارم و در صورتیکه همکار محترم بار قویتری داشته باشد حاضر هستم علاوه بر همکاری مشترک تا 75% حق چاپ را بپردازم. متشکر می شوم اگر افتخار دهید و PM بفرستید و شرایطی اگر دارید اعلام فرمایید.
    سلام. من کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات از دانشگاه امیرکبیر هستم. لطفا موضوعات مورد علاقتون رو بگید و اگر ایده و موضوعی هم دارید عنوان کنید. حاضر به همکاری هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bathooman نمایش پست ها
    سلام ،
    در زمینه امنیت شبکه سیستم های تشخیص و جلوگیری از نفوذ فعالیت می کنم . در حال حاضر به صورت متمرکز روی الگوی تشخیص بات نت ها کار می کنم .
    خوشحال می شم با دوستان علاقمند همکاری داشته باشم.
    سلام . من کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات هستم. می تونم باهاتون همکاری کنم. فقط بگید از کدوم دانشگاه هستید و چه مقطعی هستید؟

Junior Member

سلام

دانشجوی برق امیرکبیر هستم ...اگه کسی کار نیمه کاره در زمینه ی مخابرات ( wireless communication) یا ایده ای داره که بشه سریع جمش کرد خوشحال می شم همکاری کنیم....اگه کسی مایل بود پیام خصوصی بده لطفا

از دوستان کسی حاضر هست بعنوان نویسنده دوم با من همکاری کنه؟!‌بنده یک مقاله برای jons، Springer دادم. الان ورژن دومش رو می خوام بدم کلا ایده اولیه رو بهتون توضیح میدم شبیه ساز هم خودم هستم کاری که شما انجام بدین این هست که مطالبش رو بنویسید، اگر تونستید یک مقدار فرمول ریاضی ترکیبش کنید و کلا یک چیز آبرومند درست کنید که بدرد یک مجله معتبرISI بخوره،‌ در مورد خودم هم که IT شبکه خوندم و چهار تا ISI سابمیت کردم که یکیش ماینر رویژن خورده و بقیش تحت داوری هستند! پنچمیش هم در حال نوشتن هستم، این می شه ششمین کار من که چون وقت نمی شه می خوام یک نفر بهم کمک کنه! کار در زمینه روتینگ شبکه های P2P هست(یا شبکه های گسترده فرق چندانی نداره!) شرایطش هم اینکه انگلیسی بلد باشین، حداقل فوق لیسانس باشید و اینکه ایده رو که گرفتین جمع کردن مقاله با شما هست چون من هم تا یک ماه دیگه امتحان GRE دارم و هم روی یک مقاله دارم کار می کنم دیگه بیشتر وقت نمی شه!
    اگر اهل کار واقعی هستید و فکر می کنید می تونید تا یک ماهه کار رو جمع کنید لطفا اطلاع بدین!
    ویرایش توسط MehranNZ : May 22nd, 2014 در ساعت 01:16 PM

سلام من لیسانس نرم افزار از سراسری زنجان و بزودی دانشجوی ارشد روزانه هوش مصنوعی صنعتی اصفهان می شوم... امادگی همکاری در مقاله مباحث پردازش تصویر، بینایی ماشین و سیستم های هوشمند دارم هرچند پیش زمینه ایی نداریم و تازه کارم
    مممنون.
    ویرایش توسط mehrdad_rabbi2 : May 25th, 2014 در ساعت 06:27 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)