صفحه 84 از 134 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1339

موضوع: درخواست برای همکاری در مقاله علمی

پیش فرض پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

سلام. من رشته ریاضی هستم و در زمینه Feedback vertex(edge) problem به صورت ریاضی ترکیبیاتی کار کردم و نیاز به همکاری دوستان کامپیوتر در زمینه الگوریتم های این موضوع رو دارم Combinatorial Optimization. ممنون میشم دوستانی که مایلن من تماس بگیرن.در ضمن در جایی که استخدام هستم مبلغی رو بابت مقاله دریافت میکنم که سهم شما رو محفوظ نگاه میدارم! ممنون
    ویرایش توسط ebrahimzare : June 13th, 2015 در ساعت 06:26 AM

سلام. من تجربه ی خوبی در برنامه نویسی و دیتابیس دارم(5 سال). به زبان های جاوا و سی شارپ تسلط دارم. با دیتابیس های اورکل و اس کیو ال کار کردم و با تکنولوژی های مرتبط با جاوا مثل spring و hibernate هم کار کردم. یه مقدار هم روی دیتاماینینگ تجربه کاری دارم. ولی ایده ای برای موضوع مقاله و چگونگی شروعش ندارم. کسی هست که بخواد با هم همکاری کنیم؟

Junior Member OTEP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.S. in Computer Software Engineering

دوستان اگه کسی در زمینه‌ی امنیت شبکه، شبیه سازی شبکه، پروتکل‌های شبکه سیسکو و مطالب مرتبط قصد نوشتن مقاله داشته باشه، می‌تونه بهم پی‌ام بده
    شدیدا به یک پارتنر برای اسپیکینگ و همچنین نوشتن مقاله نیازمندم
    برای تبادل رزومه پیام بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق قدرت - امیرکبیر

سلام، از دوستانی که در مورد فرآیندهای تصادفی و پردازش دیجیتال سیگنال توانایی بالایی دارند جهت همکاری در چند مقاله IEEE Transaction دعوت به همکاری می شود. زمینه کار condition monitoring and fault diagnosis مربوط به ماشین های القایی می باشد. ایده کار و نتایج آزمایشگاهی و صنعتی آماده می باشد. لطفا دوستانی که تجربه کار کردن با ژورنالهای IEEE Transaction را دارند، اعلام آمادگی کنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tabriz, Wireless Communication

سلام.
    دوستان دو تا ایده شبیه سازی شده داریم در حوزه کاهش PAPR یکی در سیستم LTE شبیه سازی شده و نتیجه گرفتیم که مدولاسیون و کدینگ ادپتیو داره و قسمت Downlink »،ٍ هست که باید ژورنال بشه .

دومی یک روش خطی بسیار خوب با نتایج عالی هست در MC-CDMA که اول می خواهم به خاطر عجله کنفرانس اش کنم و بعد تکمیل شه برای ژورنال.

نتایج و شبیه سازی ها آماده است.
    دنبال فردی در رشته مخابرات سیستم از تهران می گردم. یک ماه فشرده باید کار بشه.
    لطفا فقط دوستانی که تجربه چاپ مقاله دارند تماس بگیرند.

[xxxxxxxxxxxxxx]
    ویرایش توسط darklord : June 19th, 2015 در ساعت 12:12 PM دلیل: حذف شماره تلفن

Junior Member

سلام،
    اگه کسی موضوعی داره که نیاز به شبیه سازی یا کار نرم افزاری داره، لطفا به من پیغام بده تا با هم همکاری کنیم. یا اگه قبلا کاریو شروع کردید و به کمک نیاز دارید بهم پیغام بدید. من فوق برق وکامپیوتر دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الزهرا

سلام. اگر کسی راجب پردازش تصویر نیاز به همکاری داره به من پیغام بده. پایان نامه م راجب پردازش تصویره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OTEP نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی در زمینه‌ی امنیت شبکه، شبیه سازی شبکه، پروتکل‌های شبکه سیسکو و مطالب مرتبط قصد نوشتن مقاله داشته باشه، من آماده همکاری هستم
    اگه مایل باشین می‌تونم رزومه بفرستم یا آدرس پروفایل لینکدین بدم
    با سلام
    برای شما پیغام خصوصی ارسال کردم ولی متوجه نشدم ارسال شده یا نه
    بنده ارشد رشته فناوری اطلاعات-گرایش های شبکه کامپیوتری هستم
    ایمیل بنده برای شروع همکاری
    [xxxxxxxxxxxxxxxx]
    ویرایش توسط darklord : June 29th, 2015 در ساعت 12:56 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات اصفهان

Post پاسخ : درخواست برای همکاری در مقاله علمی

نقل قول نوشته اصلی توسط h_rafii نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان دو تا ایده شبیه سازی شده داریم در حوزه کاهش PAPR یکی در سیستم LTE شبیه سازی شده و نتیجه گرفتیم که مدولاسیون و کدینگ ادپتیو داره و قسمت Downlink »،ٍ هست که باید ژورنال بشه .

دومی یک روش خطی بسیار خوب با نتایج عالی هست در MC-CDMA که اول می خواهم به خاطر عجله کنفرانس اش کنم و بعد تکمیل شه برای ژورنال.

نتایج و شبیه سازی ها آماده است.
    دنبال فردی در رشته مخابرات سیستم از تهران می گردم. یک ماه فشرده باید کار بشه.
    لطفا فقط دوستانی که تجربه چاپ مقاله دارند تماس بگیرند.

[xxxxxxxxxxxxxx]

سلام
    در زمینه ی اول نسبتاً آشنام......قصد دارید ایده ی اول هم مقاله کنفرانس بدید؟ یا مستقیماً ژورنال؟
    لطفاً پیغام خصوصی بدید
    ویرایش توسط rezazaeem98 : June 25th, 2015 در ساعت 10:25 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق مخابرات اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzare نمایش پست ها
    سلام. من رشته ریاضی هستم و در زمینه Feedback vertex(edge) problem به صورت ریاضی ترکیبیاتی کار کردم و نیاز به همکاری دوستان کامپیوتر در زمینه الگوریتم های این موضوع رو دارم Combinatorial Optimization. ممنون میشم دوستانی که مایلن من تماس بگیرن.در ضمن در جایی که استخدام هستم مبلغی رو بابت مقاله دریافت میکنم که سهم شما رو محفوظ نگاه میدارم! ممنون

به زمینه ی Combinatorial optimization آشنایی دارم ولی اولاً رشتم مخابراته و ثانیاً دقیقتر باید بدونم چیو باید بهینه کرد!؟
    لطفاً پیغام خصوصی بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)