صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: حذف تاپیک یا کامنت

پیش فرض حذف تاپیک یا کامنت

سلام،

میخواستم در درجه اول خسته نباشید بگم خدمت تمامی مسوولان و یک پیشنهاد داشتم.

و اون اینکه وقتی قرار هست کامنتی حذف بشه، دوستان محبت کنن به فرد خاطی اجازه بدن از اشتباه خودش آگاه بشه. یعنی اون کامنت رو برای اون فرد پیام خصوصی بذارن و بگن بدلیل عدم همخوانی با تبصره شماره 1 در فروم ، این مورد در کامنت مشاهده شده و تاپیک/ کامنت حذف میشه. فکر نمیکنم این کار اونقدر زحمت داشته باشه چون موارد زیادی از عدم رعایت موازین فروم وجود نداره. این کار از 2 جنبه مهمه .

اول اینکه اون لحن خشن که مثلا "بار آخرت باشه فلانی این کار رو کردی" باعث سوئ تفاهم و دلگیری نمیشه (حالا کار از طرف یک فرد مبتدی بوده در حد 2بار زدن کامنت مشابه ، در 2 تاپیک مشابه که موازی میرفته و خیلی از دوستان بارها این کار رو سهوا کردن. من خودم 2بار با این مسئله برخورد داشتم - جسارتی هم خدمت اون دوستان نکردم فقط گفتم بنظرم دوبار این کامنت رو استفاده کردین و بعد جواب دادم)

و از طرف دیگه طرف متوجه میشه چرا بعد از 15 تا کامنت میبینه 7 تا بیشتر به شمارنده اضافه نشده !! در نتیجه حواسش بیشتر جمع میشه تا دیگه اشتباه ندانسته رو تکرار نکنه.

با تشکر.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حذف تاپیک یا کامنت

رومئو جان ما ایرانی ها عادت داریم از قدرتمون سوء استفاده کنیم.
    یک مدیر یک رئیس حق داره که هر طور که مایل هست رفتار کنه ونیازی به هیچ قانونی نیست.
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

Senior Member

با نظر romeo موافقم. گرچه تاحالا واسه خودم موردي پيش نيومده.
    شايد چند تا حذف اول اگه بيان بشه، ديگه همچين کامنتهاي تکرار نشه و اصلا نياز به حذف بقيه موارد نشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shaya81
    یک مدیر یک رئیس حق داره که هر طور که مایل هست رفتار کنه ونیازی به هیچ قانونی نیست.
    من الان خيلي وقته عضو اين فروم شدم و واقعا همچين صحبتي رو واسه مديراي اين فروم قبول ندارم. شايد خودمم از بعضي موارد احساس دلخوري کرده باشم ولي هيچ وقت فکر نکردم که (همچين احساسي در من القا نشده) دارن از قدرت خودشون بدون منطق يا قانون استفاده مي کنن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

در تمام موارد که شخصی قانون رو رعایت نکنه و به همین دلیل تاپیکش قفل بشه حتماً در داخل تاپیک علت قفل شدن ذکر می شه. برای تذکر دادن از پیغام خصوصی استفاده می شه و بعضاً در داخل تاپیک در صورت تکرار بهش اشاره می شه. من نمی خوام اینجا به نمونه ها اشاره ای داشته باشم. بعضی اوقات شاید بهتر باشه توی خود تاپیک به قانونی اشاره بشه تا بقیه کسایی که تازه اومدن متوجه بشن و سعی کنن بیشتر قانون رو رعایت کنن.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

نقل قول نوشته اصلی توسط niva
    با نظر romeo موافقم. گرچه تاحالا واسه خودم موردي پيش نيومده.
    شايد چند تا حذف اول اگه بيان بشه، ديگه همچين کامنتهاي تکرار نشه و اصلا نياز به حذف بقيه موارد نشه.
    من الان خيلي وقته عضو اين فروم شدم و واقعا همچين صحبتي رو واسه مديراي اين فروم قبول ندارم. شايد خودمم از بعضي موارد احساس دلخوري کرده باشم ولي هيچ وقت فکر نکردم که (همچين احساسي در من القا نشده) دارن از قدرت خودشون بدون منطق يا قانون استفاده مي کنن.
    من هم به این مسئله اعتقاد دارم که اگر جلوی جمع گفته بشه، همه متوجه میشن و این باعث میشه که کمتر اون اشتباه تکرار بشه. هدف من از طرح این پیشنهاد زمانی قوت گرفت که دیدم با یک لحن نا مناسب توی فروم با افرادی برخورد شده و اونجا بوده که فهمیدم کدورت شخصی من باعث این قضاوت نبوده که گمان کردم بعضی وقت ها داره با تندی رفتار میشه (احتمالا شما هم اون جمله رو که بالا نوشتم و یا بقیه مورد های مشابه رو خوندی. اصلا لحن قشنگی نیست وقتی میبینی توی جمع به یک نفر اونطور تذکر میدن و خطابش میکنن - یادم هست کی استفاده کرده بود اما در خطاب دادن چه کسی در ذهنم نیست)

در مورد ars: منظور من تاپیک های قفل شده نبود، تکلیف اون مسایل روشنه و کسی موافق با ترویج تقلب و موارد مشابه نبوده و نیست.

یک مسئله هم الان به ذهنم رسید وقتی نظر شایا و نیوا رو خوندم : ببینید، اگر قوانینی هست که نوشته میشه، حتی اگر مدیران سایت و عده ای بیان خلافش رو عمل کنن، اونجا نمیشه گفت که اکثریت تصمیم گرفتن در مورد یک تاپیک ، خلاف قانون اتفاق بیفته. نمونه اش کامنت های تبریک که همه اول معذرت خواهی کردن و بعد تبریک گفتن !! در اونجا برخورد تهاجمی نشد. شد؟ دوستان تبریک ها رو گفتن و بحث تمام شد.

اگر قرار هست برخورد خیلی تند باشه و قوانین خیلی سفت و سخت گرفته بشه، باید همیشگی باشه، نه وقتی که از حال و حوصله تعدادی خارج میشه.

ممنون از همراهی شما و مدیر

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شما تازه دیروز عضو این فروم شدید
    نمیدونم بر چه مبنایی این حرف رو میزنید.
    حداقل میذاشتید 1 هفته بگذره بعد انتقاد میکردید.

در ضمن خیلی مسایل رو نمیشه تو فروم مطرح کرد تا همه علت رو بفهمن. مواردی بوده که طرف قصد تقلب داشته و موضوعاتی رو مطرح کرده. به نظر شما عاقلانه هست تاپیک بمونه و زیرش نوشته بشه تاپیک به علت تقلب قفل میشه؟ اینطوری که طرف به مقصودش میرسه و همه تاپیکش رو میخونن و در تنیجه ممکن هست باعث سواستفاده بشه. من شخصا اینجور تاپیکها رو پاک میکنم و به طرف اخطار میدم. 2-1 مورد بود که من فقط قفل کردم و یادم هست بچه های دیگه خودشون پیغام زدن که پاکشون کنم.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

وحید جان شما به خودت نگیر! من البته بعید میدونم shaya منظورش مدیرای این فروم بوده باشه .
    خطاب به همه:به نظرتون بهتر نیست تو بحث های این چنینی به جای خطاب قراردادن اشخاص (به طور مستقیم و غیرش!) به بررسی و نقد نظرها و ایده ها بپردازیم؟ فکر کنم اگه baseفکریمون رو روی concept ها بذاریم این قدر این تقابل ها پیش نمیاد.
    مثال ساده این قضیه هم ایرادیه که به مسئولین کشور وارد می کنن و میگن با آمدن یه مسئول کل سیاست ها عوض میشه .یعنی این طوری نیست که ایده ها حاکم باشن بلکه اشخاص حاکمن
    باز هم توضیح بدم خوشبختانه این فروم مستثنی از این قاعده کلی برای کشورمونه...

پ.ن. شاید بنا به اصول مدیریت استراتژیک بهتر بود میگفتم باید ایدئولوژی حاکم باشه و نه ایده! که به نظرم رسید این طوری بهتر منظورم رو منتقل می کنم. پس سعی نکردم واژگان سخت تر رو انتخاب کنم.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

پیش فرض پاسخ : پاسخ : حذف تاپیک یا کامنت

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    شما تازه دیروز عضو این فروم شدید
    نمیدونم بر چه مبنایی این حرف رو میزنید.
    حداقل میذاشتید 1 هفته بگذره بعد انتقاد میکردید.

در ضمن خیلی مسایل رو نمیشه تو فروم مطرح کرد تا همه علت رو بفهمن. مواردی بوده که طرف قصد تقلب داشته و موضوعاتی رو مطرح کرده. به نظر شما عاقلانه هست تاپیک بمونه و زیرش نوشته بشه تاپیک به علت تقلب قفل میشه؟ اینطوری که طرف به مقصودش میرسه و همه تاپیکش رو میخونن و در تنیجه ممکن هست باعث سواستفاده بشه. من شخصا اینجور تاپیکها رو پاک میکنم و به طرف اخطار میدم. 2-1 مورد بود که من فقط قفل کردم و یادم هست بچه های دیگه خودشون پیغام زدن که پاکشون کنم.
    وحید عزیز ! من دقیقا در مورد مسئله ای که گفتی نظرم رو دادم:

در مورد ars: منظور من تاپیک های قفل شده نبود، تکلیف اون مسایل روشنه و کسی موافق با ترویج تقلب و موارد مشابه نبوده و نیست.
    بحث سر این هست که شمارنده کامنت ها به جای زیاد شدن کم میشه ولی طرف هیچ پیامی دریافت نمیکنه !

یا مثلا طرف (بقول شما روز اول هست که آمده و یا بار اولی هست که کامنت زده) و یک مسئله ساده رو رعایت نکرده و ...

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نه Aryan جان من که به خودم نگرفتم و میدونم ایشون هم قصدی نداشتن.
    اگه بخوام یک آمار تقریبی درباره خودم بدم من تو 95 درصد مواردی که تاپیک رو حذف کردم به خاطر فینگلیش نوشتن بوده. فکر نکنم دیگه کسی ندونه نباید فینگلیش نوشت. نو همه موارد هم به طرف پاک کردن تاپیک رو اطلاع دادم. بهضی تاپیکها هم که فقط انتقال داده میشن و یک کپی از اونا یک مدت تو محل قیلی میمونه تا طرف متوجه بشه تاپیکش جابجا شده. میمونه 5 درصد قفل کردن و حذف تاپیکها که علتهایی مثل تقلب و عدم رعایت قوانین داشته. قبول کنین که بعضی ها هم اصلا رعایت نمیکنن. نمونش همون تاپیکی هست که بابک دیروز قفل کرد. با وجودی که در طول بحث چندین بار تذکر داده شد نه تنها رعایت نشد بلکه عکس ماشین هم آپلود شد. خوب ممکن هست سر این قضیه چند نفر هم دلگیر بشن ولی از اون ور هم در نظر بگیرید که یکسری هم به من پیغام زدن که واقعا از دست بچه هایی که این کارا رو کردن ناراحتن و باید باشون برخورد بشه.
    ببینید دوستان همیشه تو هر کاری نظر موافق و مخالف هست ولی ما که انتقاد میکنیم باید ببینیم چی شد که فلان تاپیک قفل شده. آیا ما واقعا بی تقصیر بودیم؟ آیا بقیه هم مثل ما فکر میکنن و ناراحت هستن؟ مسلما ممکن هست یک عده موافق ما باشن ولی شایدم 2 برابر و یا بیشتر این عده مخالف باشن.
    شما وقتی میخوای واسه یک شهر قانون وضع کنی از همه مردم رای گیری نمیکنی. فقط در موضوعات مهم ممکن هست رای گیری میکنی. کاری که اینجا هم شده. مثلا دو مورد فینگلیش نوشتن. با این حال باز هم بعضیها رعایت نمیکنن.

راستی من محال هست که تاپیک رو به هر دلیلی پاک کنم ولی به طرف اطلاع ندم. جریان شمارنده کامنت رو نمیدونم واقعا.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

در مورد عکس ماشین بنا به قوانین به شما حق میدم ولی شاید اگه یه نگاهی به اون platform فکری که تا قبل از اون ایجاد شده بود بندازین و البته با این توضیح که اون هم برای برگردوندن simon به گروه بود می بینین که شاید من نباید این همه سرزنش بشم . البته باز هم میگم تنها توجیه من برگردوندن سایمون بود که متاسفانه جواب نداد...چون در واقع حتی اگه بقیه هم قانون رو زیر پا بزارن من نباید با این توجیه که اونا اینکارو کردن ، تکرارش کنم.

خطاب به سایمون: خیلی بی معرفتی! ببین ما به خاطر تو داریم چه جوری حساب پس میدیم و تو اصلا به رو خودتم نمیاری! بابا ناسلامتی ما اون chairman رو به خاطر تو آوردیم اون پایین پارک کردیم.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)