صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: حذف تاپیک یا کامنت

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : حذف تاپیک یا کامنت

سلام
    به نظر من حالا که مدیران خوب و دموکراتی! مثل بابک و وحید و ... داریم بیاین خودمون رعایت کنیم دیگه حتما همیشه یکی باید warning بده؟!!!!! waht is the problem?!!! ???

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    waht is the problem?!!! ???
    دیشب که شما تو فروم نبودی ماجراهایی تو topic سایمون "رایزنی برای ...." داشتیم. بد نیست یه نگاهی بهش بندازی.
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    نه Aryan جان من که به خودم نگرفتم و میدونم ایشون هم قصدی نداشتن.
    اگه بخوام یک آمار تقریبی درباره خودم بدم من تو 95 درصد مواردی که تاپیک رو حذف کردم به خاطر فینگلیش نوشتن بوده. فکر نکنم دیگه کسی ندونه نباید فینگلیش نوشت. نو همه موارد هم به طرف پاک کردن تاپیک رو اطلاع دادم. بهضی تاپیکها هم که فقط انتقال داده میشن و یک کپی از اونا یک مدت تو محل قیلی میمونه تا طرف متوجه بشه تاپیکش جابجا شده. میمونه 5 درصد قفل کردن و حذف تاپیکها که علتهایی مثل تقلب و عدم رعایت قوانین داشته. قبول کنین که بعضی ها هم اصلا رعایت نمیکنن. نمونش همون تاپیکی هست که بابک دیروز قفل کرد. با وجودی که در طول بحث چندین بار تذکر داده شد نه تنها رعایت نشد بلکه عکس ماشین هم آپلود شد. خوب ممکن هست سر این قضیه چند نفر هم دلگیر بشن ولی از اون ور هم در نظر بگیرید که یکسری هم به من پیغام زدن که واقعا از دست بچه هایی که این کارا رو کردن ناراحتن و باید باشون برخورد بشه.
    ببینید دوستان همیشه تو هر کاری نظر موافق و مخالف هست ولی ما که انتقاد میکنیم باید ببینیم چی شد که فلان تاپیک قفل شده. آیا ما واقعا بی تقصیر بودیم؟ آیا بقیه هم مثل ما فکر میکنن و ناراحت هستن؟ مسلما ممکن هست یک عده موافق ما باشن ولی شایدم 2 برابر و یا بیشتر این عده مخالف باشن.
    شما وقتی میخوای واسه یک شهر قانون وضع کنی از همه مردم رای گیری نمیکنی. فقط در موضوعات مهم ممکن هست رای گیری میکنی. کاری که اینجا هم شده. مثلا دو مورد فینگلیش نوشتن. با این حال باز هم بعضیها رعایت نمیکنن.

راستی من محال هست که تاپیک رو به هر دلیلی پاک کنم ولی به طرف اطلاع ندم. جریان شمارنده کامنت رو نمیدونم واقعا.
    در مورد حسن نیت تو و بابک و بقیه دوستان شکی نیست، بارها سر مسایل مختلف حسن نظرتون رو نشون دادین ، من از سخت گیری روی قوانین لذت میبرم و اعتقاد دارم تاپیک دیشب قفل که هیچ میتونست پاک هم بشه. مسئله اینجاست که قوانین برای همه افراد و تاپیک ها هستن. آقای هاشمیان رو من بیشتر از همه توی این فروم میشناسم و دوستای خیلی نزدیکی هستیم اما مسئله تاپیک تبریک هم یک نوع مزاحمت بود (خیلی دوستان هم اشاره کردن توی همون تاپیک که اگر قرار باشه انشا الله 2 ماه دیگه کلی خبر پذیرش بیاد، فورم رو نمیشه از تبریکات پاک کرد!!) توی اون تاپیک خیلی عادی بحث خاتمه پیدا کرد و کار به بالا کشیدن سطح فورم با استفاده از تغییر سیاست ها نکشید. بحث دیشب هم بعد از کامنت تو تموم شده بود نمیدونم چرا اینطور شد (احتمالا دوستمون خسته بوده از روزی که داشته)

در مورد اون شمارنده کامنت مشکل رو پیدا کردم از کجا آب میخوره. به یک خاطره مشترک از من و آریان برمیگرده و "من" من (وای ما با هم چه خاطراتی داریم! ) --اگر خواستی پیام بگذار میگم، فکر میکردم تو توی جریان باشی (احتمالا بابک خان زحمتش رو کشیده با توجه به کامنتی که زدی)

در مورد آریان هم بگم که خیلی شیطونی، من که تو جو سیرک بودم، تو هم که ماشینت رو پارک کردی و پارتی راه انداختی، مدیر هم که الان نیست من دلم براش تنگیده با اون ضد حالی که دیشب زد

در پایان من از زحمتی که دیشب به دوستان دادم در کنار بقیه دوستان معذرت میخوام.
    با امید جدی گرفتن تمامی قوانین فروم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamgoli
    waht is the problem?!!! ???
    دیشب که شما تو فروم نبودی ماجراهایی تو topic سایمون "رایزنی برای ...." داشتیم. بد نیست یه نگاهی بهش بندازی.
    ممنون
    آرین
    اتفاقا بودم ولیکن اینقدر بچه ها حاشیه رفتن که دیگه نمی شد اظهار نظر کرد ، حتی من ترجیح دادم در مورد جواب به پست خودم هم حرفی نزنم! و در نهایت اینکه مدیران به اون شدت!!! تذکر دادن). می خوام میگم که چرا باید بحث ها به اونجا کشیده بشن؟...
    خوب اگه همه دوست داربم مطالب رو پر بار کنیم فکر میکنم خیلی موضوعات جدبدتر و مفید تری هم باید باشن....

قطعا همین طوره! الان هم به خاطر همینه که دیگه قصد نداریم اون بحث ها رو پیگیری کنیم!
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    قطعا همین طوره! الان هم به خاطر همینه که دیگه قصد نداریم اون بحث ها رو پیگیری کنیم!
    ممنون
    آرین
    با آرین موافقم ! امروز کلی تاپیک های مرده رو زنده کردیم

اگر چه هر کاری کنیم نمیتونیم به پای بعضی دوستان که اینجا هستن برسیم از نظر کمک به دیگران ولی خوب نباید دلسرد شد .

گذشته ها گذشته و چیزی که مهمه اینه که دیگه تکرار نباید بشه. به نفع هیچ کس نیست .

ApplyAbroad Champion

حالا که بحث به اینجا کشیده شده، من هم مجبورم که بدون هیچ ملاحظه‌ای همه‌ی حرف‌هام رو بزنم.
    دیروز سر همون بحث کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور من به شدت عصبانی شدم. برای این که بعضی وقت‌ها وقتی مدیران دوستانه برخورد می‌کنند بعضی‌ها سو‌ استفاده می‌کنند و فکر می‌کنند دیگه هرکاری باید بکنند. شما برید اون تاپیک رو بخونید ببینید چند بار من و vahid1982 و ars در مورد بحث کردن در قالب تاپیک تذکر دادیم. به هر حال من عمدتا با romeo و aryan مشکل داشتم که رسما تاپیک رو به گند کشیده بودند! این دوستان مثل این که خیلی هم براشون مهمه که ستاره بگیرند و تعدا پست‌هاشون زیاد بشه (همین تاپیک هم یک دلیل دیگه برای این حرفه منه). علاوه بر اون تاپیک، من دیدم این دوستان زیر هر تاپیکی یکی دو تا پست جدید گذاشته‌اند و مطالبی کاملا بی‌ربط، مثل «این سوال من هم هست» گذاشته‌اند. من هیچ دلیل برای وجود چنین مطالب اضافی و به درد نخوری در فروم نمی‌بینم، به همین دلیل همه رو حذف کردم. این دوستان اگر ستاره احتیاج دارند من حاضرم بهشون ۷۰۸ تا ستاره بدم، تا با پست‌های بی‌ربط فروم رو بهم نریزند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    حالا که بحث به اینجا کشیده شده، من هم مجبورم که بدون هیچ ملاحظه‌ای همه‌ی حرف‌هام رو بزنم.
    دیروز سر همون بحث کمک گرفتن از دانشجویان خارج از کشور من به شدت عصبانی شدم. برای این که بعضی وقت‌ها وقتی مدیران دوستانه برخورد می‌کنند بعضی‌ها سو‌ استفاده می‌کنند و فکر می‌کنند دیگه هرکاری باید بکنند. شما برید اون تاپیک رو بخونید ببینید چند بار من و vahid1982 و ars در مورد بحث کردن در قالب تاپیک تذکر دادیم. به هر حال من عمدتا با romeo و aryan مشکل داشتم که رسما تاپیک رو به گند کشیده بودند! این دوستان مثل این که خیلی هم براشون مهمه که ستاره بگیرند و تعدا پست‌هاشون زیاد بشه (همین تاپیک هم یک دلیل دیگه برای این حرفه منه). علاوه بر اون تاپیک، من دیدم این دوستان زیر هر تاپیکی یکی دو تا پست جدید گذاشته‌اند و مطالبی کاملا بی‌ربط، مثل «این سوال من هم هست» گذاشته‌اند. من هیچ دلیل برای وجود چنین مطالب اضافی و به درد نخوری در فروم نمی‌بینم، به همین دلیل همه رو حذف کردم. این دوستان اگر ستاره احتیاج دارند من حاضرم بهشون ۷۰۸ تا ستاره بدم، تا با پست‌های بی‌ربط فروم رو بهم نریزند.
    بابک عزیز. من در سرتاسر این فروم یکبار اشتباه کردم و همون تاپیک دیشب بود. اگر بخواهیم عادلانه برخورد کنیم، به دوستان پیشنهاد میدم برن پست های من رو توی پروفایل من بخونن و قضاوت کنن. در مورد ستاره هم خیلی وقت پیش این مسایل برای برخی دوستان مطرح بود که همه (من جمله خود من) متوجه شدیم این نگاه غلطی هست. این مطالبی کاملا بی ربط رو کاربران بهتر تشخیص داده اند (لا اقل به پست من تا به این لحظه که شما اعتراض کردید، ایرادی واقع نشده) در مورد پست آخر این تاپیک از وحید بپرسید که چه کسی مطالب اشتباه رو کامنت زد برای جابجایی. در مورد مطالب اضافی هم قبل از پاک کردن به اطلاع بقیه هم برسونید کدام مطلب اضافی بوده تا دیگران اشتباه من نوعی رو مرتکب نشوند. خیلی بی انصافی کردید در مورد پست ها.

در مورد aryan خودشون پاسخگو هستن، من نمیتونم نظری بدم جز اینکه نباید تعبیر منفی داشت.

پ. ن. : در مورد تاپیک دیشب یکبار معذرت خواهی کردم. در مورد پست هایی که خلاف قوانین بود ولی مورد برخورد واقع نشد، مطالبی رو در همین تاپیک ذکر کردم.

پس از حل و فصل قضایا با بابک جان از طریق پیغام خصوصی بنا به صلاحدید خودشون نیاز شد که خودم این جا پاسخی بذارم. دیدم بهتره همون توضیحی رو که به بابک دادم برای شما هم بذارم :
    آقا بابک شما لطفا یه نگاهی به post های من یعد از حذف بی اطلاع شما (!!!) بکن.
    من حتی به طرق مختلف تو روی بعضی از بچه ها وایستادم که دیگه موضوع حل وفصل شه !!! نمونه اشم بسیاره که اگه خواستی حاضرم لینک تک تکشون رو برات بذارم. قبول دارم که شاید اون چه دیروز اتفاق افتاد درست نبود ولی این انصاف نیست که همش رو ...
    در جبران اون قضیه هم سعی کردم امروز رو با تموم مشغله هام به فروم اختصاص بدم.
    تو کل امروز هم دو یا سه بار گفتم (از تقریبا 40تا post) که این سوال منم هست که واقعا هم بود و تازه اینو تو همین فروم قبلا دیده بودم و از همین جا یاد گرفتم (با این توجیه که ازایجاد سوالات موازی توسط افراد مختلف جلوگیری بشه و اهمیت موضوع هم برای همه مشخص بشه)...
    به علاوه من از شما خواهش می کنم counter من رو حذف کنین تا اصلا چنین چیزی نداشته باشم تا نکنه یه وقتی شما فکر کنین که من ...
    اگه هم منظورتون همون بحث دیشبه که من در جواب romeo گفتم واقعا تعداد سوالات زیادی داشتم که میخواستم بپرسم و هیچ جای دیگه ای هم نمی تونستم جواب بگیرم .
    در مورد topic سایمون هم با وجودی که تو همون تاپیک اخیر به وحید وهمه توضیح دادم که واسه برگشتن سایمون بوده...

به هر حال با تمامی این بحث ها هر کاری لازمه می کنم که این سوءتفاهم اون هم تو این فضای academic از بین بره...
    منتظر نظرتون هستم
    ممنون
    آرین

واقعا از بابک جان متشکرم که در پاسخ هم با متانت این جواب رو به من دادن و همه سوءتفاهم ها برطرف شد:
    بهتره این بحث همین جا خاتمه پیدا کنه. من عمدتا با همون تاپیک مشکل داشتم و بحثم هم در همون مورد بود....
    از همکاریت ممنونم. امیدوارم که با کمک همدیگه فضای بهتری برای همه ایجاد کنیم.
    بابک

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)